Şimdi Ara

Merida Crossway 100 mü Scott Sportster 40 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu benim ilk sehir gezi bisikletim olacak
    Yurt disi uretimi ithal ve bilindik markalari eledim ve butceme uygun iki markada takildim
    1 - merida crossway 100 2015 modeli
    Kilitlenebilen ön maşa hd frenli, arka dişli shimano alivio serisi
    2- scott sportster 2014 modeli yine kilitlenen amortisorlu hd frenli ancak arka disli meridanin alivio serisinin bir alt segmenti SHIMANO ACERA kullanilmis, scott daha bilindik bir marka ancak donanim olarak meridadan bir geridemi kaliyor ona karar veremedim
    Sonucda merida 2015 model Scott 'da modelden dolayi indirime girmis uygun fiyatta 2014 model olarak buldum, bu isi iyi bilen bisikletci bir dostun aciklamasi olursa bir yoruma ihtiyac duyuyorum, simdiden vereceginiz yanitlar icin cok tesekkurler saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu cevap verecek :-((

• Merida crossway 100 satin aldim, donanim olarak ve goruntu olarak scootdan daha iyi guzel, normalde liste fiyati 2200 TL ben ankara perfonmans bisikletten 1650 TL aldim gayette uyguna feldi tavsite ederim

• Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatli45

Merida crossway 100 satin aldim, donanim olarak ve goruntu olarak scootdan daha iyi guzel, normalde liste fiyati 2200 TL ben ankara perfonmans bisikletten 1650 TL aldim gayette uyguna feldi tavsite ederim

taksitli fiyatımıdır?
    ve kaç kadro aldınız ?
    bir de resim atsanız süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.emre

quote:

Orijinalden alıntı: tatli45

Merida crossway 100 satin aldim, donanim olarak ve goruntu olarak scootdan daha iyi guzel, normalde liste fiyati 2200 TL ben ankara perfonmans bisikletten 1650 TL aldim gayette uyguna feldi tavsite ederim

taksitli fiyatımıdır?
    ve kaç kadro aldınız ?
    bir de resim atsanız süper olur.

Nakit peşin aldım
    İyi dilekleriniz için tşk ederim sağolun
    Merida aldığım için mutluyum
    Bisiklet çok dikkat çekiyor
    7'den 77'ye herkesin ilgi odağı oluyor
    Bisiklet çok komforlu
    Ön maşa çok iyi gerektiği yerde açıp kapatıyorum
    Oturağın borusunuda yaylı amortisörlü yapmışlar
    Bozuk yolda bir yaylanıo keyfine diyecek yok
    İnternetten araştırmalarım neticesinde 55 boy gösteriyordu benim boy 180,iç bacak 85 cm
    Ama izmirde bir bayide bindim 48 beden tam oldu
    İyiki deneyipde internetten sipariş etmişim yoksa bende mağdurların içinde yer alacaktım
    Bana 48 de oluyor 52 de ama 48 tam uydu çünkü bisikletten acil inişler çok önemli rahat olmam lazım
    Şu an en uygun meridaları 1 - ankara performans bisiklette crossway 100 kargo dahil 1650 TL CROSWAY 300 - 1900 TL
    2-lüleburgaz güven bisiklet mağzadan alırsanız crossway 100'ü 1600 TL veriyor kargoyla isterseniz 1700 TL

• Merida tabi ki, iyi tercih

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.