Şimdi Ara

Analiz : Apple Watch ön sipariş rakamı 2.3 milyonu geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Analiz : Apple Watch ön sipariş rakamı 2.3 milyonu geride bıraktı

Tarihin en hızlı satan giyilebilir cihazı olma yolunda önemli adımlar atan Apple Watch akıllı saati, 10 Nisan itibariyle başladığı ön sipariş yolculuğunda rakamları geliştirmeye devam ediyor. 

Apple'a yakınlığı ile bilinen KGI analiz uzmanı Ming-Chi Kuo, şu ana kadar global olarak 2.3 milyonun üzerinde Apple Watch ön siparişi verildiğini açıkladı. Bu rakam sadece ABD'de 1 milyon olarak tespit edilmişti. 

Kuo bazı hesaplamalarla rakamın yüzde 85 oranında Apple Watch Sport, yüzde 15 oranında Apple Watch, yüzde 1 oranında da Apple Watch Edition modellerine ait olduğunu bulmuş. Yani daha ucuz olan Apple Watch Sport daha fazla ilgi görüyor. Kuo ayrıca Apple'ın aylık 2-3 milyon Apple Watch üretimini hedeflediğini de belirtiyor. 

Android Wear tarafında henüz bu kadar hızlı satış yapan bir model yok. Pebble gibi rakipler de uzun bir bağış kampanyası sonrasında piyasaya çıkmıştı. Apple Watch ivmeyi korursa bu yıl tüm akıllı saat modellerinin toplamından da fazla bir rakama imza atabilir.  

• max 6 saat dayanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • millette ne para var be çöpe 1000 lira veriyorlar.

• Hele bi çıksın oturtsunlar iyice ondan sonra oturup düşünürüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortadaki tam benlik ama sittin sene 6 saatte bir fise takicagim saat almam orasi ayri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj çok sıkıntı alınmaz

• Insan vücudundaki hareketleri enerjiye dönüştürüp pili şarj etse mantıklı da.. Kim uğraşacak her gün şarz etmek ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalık, saatin pil ömrü günü çıkarmaz 1.
    İkincisi apple li-poly bataryalar kullanıyor, bu da demek oluyor ki li-ion a göre aynı hacme biraz daha fazla kapasite, biraz daha dayanıklılık fakat pilin ömrü çabuk bitiyor.

bu da demek oluyor ki, bu ürünü alan insan tıpkı iphone almış gibi 1 yıldan sonra pili artık tükenecek, ilk günkü randımanının yarısını vermeye başlayacak. ne anlamı var ? insanların kolunu da pirize bağlayacaklar.
    spor ayağına apple band çıkartırlar alna takılan, milletin kafası pirize bağlı olur bu sefer.
    ona vereceğin parayla babalar gibi metal kordonlu kronometresi çalışan parıl parıl bir saat alırsın en çeliğinden. artanıyla da bütçene ekler güzel bi telefon alırsın. insanları anlamak çok zor. ihtiyaçları anlamak da. teknoloji yoktan ihtiyaç doğurtuyor.

• Apple yine cevabını sandıkta vermiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Apple yine cevabını sandıkta vermiş...

• Forumda mutabık kalınan tek konu bu saatin çöp olduğu sanırım. Aferim bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Hele bi çıksın oturtsunlar iyice ondan sonra oturup düşünürüz

Apple zaten oturtuyor neyini düşüneceğiz ki

• Samsung'un 1 yılda sattığının 2 katını 2 günde satmış

• Kullanıcıların gözündeki o büyük eşsiz Apple sihiri bu kategoride de işliyor...

• Apple abinin yaptığı ürünleri parası olmasa bile ciğerini satıp alacak kişiler tanıyorum.. Yani biz ne dersek diyelim alan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: pranis

Saçmalık, saatin pil ömrü günü çıkarmaz 1.İkincisi apple li-poly bataryalar kullanıyor, bu da demek oluyor ki li-ion a göre aynı hacme biraz daha fazla kapasite, biraz daha dayanıklılık fakat pilin ömrü çabuk bitiyor. bu da demek oluyor ki, bu ürünü alan insan tıpkı iphone almış gibi 1 yıldan sonra pili artık tükenecek, ilk günkü randımanının yarısını vermeye başlayacak. ne anlamı var ? insanların kolunu da pirize bağlayacaklar.spor ayağına apple band çıkartırlar alna takılan, milletin kafası pirize bağlı olur bu sefer. ona vereceğin parayla babalar gibi metal kordonlu kronometresi çalışan parıl parıl bir saat alırsın en çeliğinden. artanıyla da bütçene ekler güzel bi telefon alırsın. insanları anlamak çok zor. ihtiyaçları anlamak da. teknoloji yoktan ihtiyaç doğurtuyor.

Arkadaşım, ne çok yanlış bilgiyle donatılmışsınız ve ne çok çarpıtmaya meraklısınız.
    "Ürünü alan iPhone gibi 1 yıldan sonra pili tükenecek ilk günkü randımanı alamayacak" demişsiniz: Hangi veriyle neye dayanarak!!??
    Kendim 10 aydır iPhone 3G kullanıyorum, ikinci el aldım. Kaç yaşında biliyor musun bu telefon: 7 yaşında.
    Pili değişmedi ve halen 1 günü çıkarıyor.
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz?
    Nerenizden uyduruyorsunuz?
    Apple'da sadece pil geliştirmek için 100lerce mühendis vardır. Üstelik dünyanın en iyileri.
    Ama tabi sizden iyi bilecek değiller ya. Pardon!

• Adamlar ne yapsa satıyor
  • İnsanları anlayamıyorum cidden. Teknolojiye bu kadar para verip hiç kullanmamak. Sırf gösteriş olsun diye birşeyler satın almak....
    Ne işinize yarayacak olum bu saat? Çokmu gerekli olmazsa olmaz birşey mi?
    Hayatı bilgisayarlarla geçen benim ekipmanlarımın çoğu eski. Discovery 1 telefon kullanıyorum. Ama yapamadığım birşey yok. İhtiyacımda yok.
    Paramı bu saçmalıklara değilde kendime yatırıyorum. Tatile gidiyorum, Yurt dışına çıkıyorum, Motocross yapıyorum, Skydving yapıyorum. Hayatı yaşıyorum...
    Sizde 2400 lira verip iphone alın daha sonra yemeğinizin resmini çekip instagramda paylaşın... İnsanların %80'ine acıyorum...

• akılı kova cıkarsalar onuda alak mille ne iş yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: yakazza

quote:

Orijinalden alıntı: pranis

Saçmalık, saatin pil ömrü günü çıkarmaz 1.İkincisi apple li-poly bataryalar kullanıyor, bu da demek oluyor ki li-ion a göre aynı hacme biraz daha fazla kapasite, biraz daha dayanıklılık fakat pilin ömrü çabuk bitiyor. bu da demek oluyor ki, bu ürünü alan insan tıpkı iphone almış gibi 1 yıldan sonra pili artık tükenecek, ilk günkü randımanının yarısını vermeye başlayacak. ne anlamı var ? insanların kolunu da pirize bağlayacaklar.spor ayağına apple band çıkartırlar alna takılan, milletin kafası pirize bağlı olur bu sefer. ona vereceğin parayla babalar gibi metal kordonlu kronometresi çalışan parıl parıl bir saat alırsın en çeliğinden. artanıyla da bütçene ekler güzel bi telefon alırsın. insanları anlamak çok zor. ihtiyaçları anlamak da. teknoloji yoktan ihtiyaç doğurtuyor.

Arkadaşım, ne çok yanlış bilgiyle donatılmışsınız ve ne çok çarpıtmaya meraklısınız.
    "Ürünü alan iPhone gibi 1 yıldan sonra pili tükenecek ilk günkü randımanı alamayacak" demişsiniz: Hangi veriyle neye dayanarak!!??
    Kendim 10 aydır iPhone 3G kullanıyorum, ikinci el aldım. Kaç yaşında biliyor musun bu telefon: 7 yaşında.
    Pili değişmedi ve halen 1 günü çıkarıyor.
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz?
    Nerenizden uyduruyorsunuz?
    Apple'da sadece pil geliştirmek için 100lerce mühendis vardır. Üstelik dünyanın en iyileri.
    Ama tabi sizden iyi bilecek değiller ya. Pardon!

benim telefonda uyku modunda 3 gün çıkarıyor takam kafana

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.