Şimdi Ara

Wildcardda energy balonu patliycak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eneegy nin çöp oldugu anlasilicak rez alin. Mid laner ap carrydir oyunu tasimalidir. Energy hicbir macta takimini tasiyamadi. Bjk adeta 2 destekle oynuyor maçlarda. ligde nardeus ve thaldrin tasidi takimi ama wildcardda anlasilicak energy nin yetersiz oldugu. Bjk nin kazanmasini istiyorum ancak simdiden soyluyorum theokalesin fail hareketleri ve energy nin yetersiz oyunu yuzunden bjk wildcardi alamayacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Energy cop degil, sadece fazla safe oynuyor. Diğer mid lanerlardan farki olmasi gereken yerde oluyor, gerci bu takim iletisimiyle ilgili olabilir. Diger bir farki ise playz denemedigi için outplay olmuyor ve takimi geri düşürücü satici hareketi bulunmuyor, ama bi mid olarak artık playz denilecek hareletlerde bulunup risk almasi gerekiyor.

• zaten oynadığı şampiyonlar da desteğimsi. illa mid laner taşıyacak diye bir şey yok.nardeus hypercarry alıyor enery lulu alıyor nardeus hasar çıkarırken lulu ölümüne onu koruyor. oyun tarzı bu adamın.
  • Illa Zed alip,LB alip 1v5 girip cikmak zorunda degil kimse.Bu haliyle gayet iyi bir oyuncu ancak "pileyz" yapmadigi icin göze batmıyor sadece

• konuyu açan kişi ağır dark passagelidir aksini idda eden lowdur.
  • Reserved.
  • nardeus hic hypercarry almadi suana kadar. hep lanebully sampiyonlarla oynadi ve maclari late kalmadan ezerek bitirdiler. o yuzden hypercarry kompozisyonunda oynamiyo bjk. Ligdeki takimlarla arasindaki guc farkini burdanda anlayabiliriz. Kaan kuralinda soyledigi gibi 2 cjentuslu korelinin oynadigi bi takim geliyomus mesela. onlarin karsisinda nardeus tikanicak. Tsm e baktigimiz zaman bi oyun bjergsen bi oyun wildturtle sirtliyor. Ama ben energy nin tum sezon boyunca tasidigini goremedim. Takim oyuncusu denmesinin sebebide kendisinin bu tasima kapasitesi olmadigini bilmesi. oyuzden lulu karma gibi sampiyonlar seciyor. Ben dp li filan degilim sadece kendi fikrimi soyluyorum wildcarddan sonrada hak vericeksiniz bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaco Bot QQ

konuyu açan kişi ağır dark passagelidir aksini idda eden lowdur.

Kuyruk acısı kmfden

• adamlar tam kadro ile hiç yenilmeden ligi ve finalleri bitirdiler, hala oyunculara laf atıyorlar kötülüyorlar. söyleyecek bişey bulamadınız ya hemen energyi kötüleyin :D
  • yae he he. hayallerde yasamaya devam edin. bu forumda dp worlds gruptan 2. cikar diyenleri gordu bu gozler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanzaLa58 -- 16 Nisan 2015; 23:36:49 >
  • Ya şu forumda şöyle konular açılıyor gülme krizine giriyorum.

Brezilya ve Türkiye IWCI nın favorileridir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılmıyorum en bariz örnegi Nexusta 3 veya 2 BPI oyuncusuna oyunu bitirtmemişti üstüne üstlük ikisinide kesmişlerdi resmen maçı kurtardı

• Sonuç olarak takım olarak kazanıyorlar mı? Kazanıyorlar. İlla assasin oynayıp tek atması gerekmiyor.
  • Energy lanede durabilip fightlarda doğru oynadığı için kimse bu adama kötü diyemedi bu zamana kadar. Herkes faker olacak yeteneklerini gösterecek diye birşey yok oyun zekası denen birşey var. Bu adam oyunu doğru oynuyor fazlasında gözü yok, takımın buna ihtiyacıda yok.
    Ben 2 carrynin uyumlu oynayabilmesini çok seviyorum, hiç takımda oynadınmı bilmiyorum ama bunu anca takımla oynarsan anlayabilirsin. Takımın kalanı rakibin arka tarafına geçince daha çok iş yapabildiği sürece mid oyuncusununda oraya geçip kill çıkarması şart değil.Heleki şuanki meta düşünülürse tam energy gibi oyuncu lazım. Energynin oyunu thaldrinin performansı düşerse patlar sadece, onunda olacağını şuan için zannetmiyorum.
  • Geçen sene dp kazandıysa bu sene beşiktaşın kazanmaması için hiç bir sebep yok bence.
  • energy iyi oyuncu soloq dan tanıyorum , theo çöp
  • Theo vericek wildcardı çok dengesiz

• Ağlayan DP fanı da yakıyor hee
    Energy Lulu alıp taşıdığı maçı hatırla ve ağlamaya devam et
  • * Mid lanerdan ap carrydir, oyun taşımalıdırdan sonrasını okumadım.

* Bknz. C9 Hai oyunu sowball olup ona buna tek atarak değil, aklıyla taşıyor.
  • Farkında mısınız bilmiyorum ama bütün lig+kmf playz yapmaya çalışıp batıran, doğru zamanda doğru yerde bir türlü olamayan midlerle doluydu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.