Şimdi Ara

Avea faturasız hat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar.Avea hakkında sormak istediklerim var bu yüzden sizden gelen mesajlar beni mutlu eder. :) Öncelikle uzun süredir turkcelliyim 7-8 sene oldu her ay kontor yüklüyorum diyebilirim fakat internet için fakat bi süre sonra arkadaşım avealı onun tavsiyesi üzerine biraz bakındım ben internete 25tl falan veriyorum 1 gb sınırsız zaten internette çok video izleyen biri değilim öyle whatsapp falan 1 gb anca bitimine 3-4 gün kala bitiyor ve internet acayip de yavaşlıyor işkence oluyor.Aveanın şuan 23 tllik 2 gblik konuşma ve sms paketi var.Yeni hat almak istiyorum numara taşımak yok.Sizce avea hat alayım mı bazı kişiler şurda burda çekmiyor diyor.Bu benim için biraz sıkıntı yaratan durum interneti yavaş diyen var fakat ist büyükçekmecede yaşıyorum olucağını sanmıyorum.Avea kullanıcıları memnunsalar veya memnun olmayanlar yazarsa çok iyi olur ona göre alıcam. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geniushooter -- 16 Nisan 2015; 14:52:15 >

• Faturasız at ne ya? Beygir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavyenin oyununa geldim düzelttim :D
  • fikrini söyleyecek arkadaşlar var mı ?
  • cevap basit...

seninle aynı yerde olan avea hatlı bir arkadaşından çekim konusunu sorup öğrenebilirsin...

bazı kör noktalar olabilir kapsama alanlarında, bu doğal ama istanbul'un geneli için o tür bir sorun yaşamadım...
  • önerenler varda böyle sürekli kullananlar için sormuştum tarifeler falan
  • büyükçekmece mimaroba taraflarında kullanıyorum avea hattı. sıkıntı yok.. alabilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.