Şimdi Ara

pil için sahte sony mp4 ün ekranı kapanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar , malumunuz üzere bende üzerinde sony yazan, tabi kutusu, introsu,menüleri vs.. hiçbiyerde bi daha sony adını göremediğimiz bi mp4 player aldım... dışarı ses verenlerden deil, incecik olanlardan.. yannız şöle bişi var, pili çabuk bitiyor...
    bunda ekranının sürekli ışıl ışıl olması, mp3 dinlerken kendi kafasına göre slayt gösterileri filan yapması gibi anlamsız şeyler sebep oluo sanırım...
    mp3 dinlerken bunu daha ekonomik bi hale getirmenin yolu yokmu??
    en azından mp3 çalarken,bi süre bi tuşa basmayınca, ekran kendini kapatsa filan gibi bi seçenei varmı acaba menüde?
    bilen varsa, beni aydınlatırsanız çok sevinirm...

• merhaba
    tabiki var. editli firmware bulursan bunları yapabilirsin. yada sen firmware i editleyip bu hale getirebilirsin.
    nette biraz gez. bununla ilgili bilgileri bulursun
  • firmware işine girmene gerek yok sonra aletin sesi soluğu kesilir.

ayarlarda (setup) lcd set'de sleep time vardir. bendeki de sahte metal ipod ince olanlardan. ve sleep time 10 sn ayarlayınca mp3 dinlerken ekran sonuyor. tuşa basınca uyanıyor. en az iki kat daha fazla kullanırsın bu sayede. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare115 -- 18 Kasım 2006; 19:30:17 >
  • ya valla teşekkür ederim , ama nightmare in dediği gibi bişi yaptım hafta sonu, sormadan önce yeterince kurcalamamışım demekki
    "lcd set" içinde "black" diye bişi var, dediğin gibi süre ayarlıyosun, 5 sn de kararıyor, her hangi bi yere basınca yanıyor tekrar.... benim gibi buna uyanamayanların dikkatine
  • yardimci olduğuma sevindim erhan arkadaşım.
  • ben şarj edemiorum ne yapabilirim ?
  • Daha kaliteli bir cihaz al sen de kurtul forumdakiler de.
  • sarj olmuyor mu? nasil pek anlamadim ama soyle bir durum oluyor aleti bilgisayara bagladiğinizda, otomatikman bi pencere açılıyor aletin içindekileri görüntüle vs. eğer ki buradan klasör açıp aletin içindekileri görüntülemek gibi bi işlem yaparsanız aletler stand by modundan çıkıyor ve bilgisayarla iletişime geçtiğinden şarj olmuyor.
    her alette olmuyor fakat aleti çalıştırınca, tuşuna basınca şarj olmayabiliyor. o yuzden kabloyu bağlayınca bir işlem yapmamanizi tavsiye ediyorum.o açılacak olan pencereyi de kapatın alet bi güzel şarj olsun. şarkı atacaksanız, işlemi yapınca çekip tekrar takın ve ya aleti stop tuşuna basarak kapatın.

anlattığın kadarıyla bunları soyleyebilirim. umarım boyle bir sorundur. kolay gelsin
  • Arkadaslar ben dediğinizi yaptım fakat format cektikten sonra hiç bir saniye arlıgında kapanmıyor.uyku moduna gecmiyor lutfen yardım
  • arkadasım aleti açık konuma getir ve şarj etmeyi öyle bir denesen belki bşarılı olursun
    ayrıca daha pahalı bir cihaz alınca sorun yaşayacagına emin olabilirsin.
  • vuralkan dostum buraya sorunu olan insanlar sorunlarını çözmek için geliyor. çözümü: bu sorunu aşmak için kullan zaten sadece bir cevap yazıpta ahkam kesme sen en iyisi git köşene otur ve pahalı cihaz olanlara rant sağla ve insanlara yardımcı olamktansa onları aşşagılamak adına başka bi siteye git ve delikanlı ol kız çocugu gibi kıvırma
  • sahte sony mi sahte sony üzerindeki sony yazısını kazıyıp kendi adını yaz bence hiç degilse orjinal dersin ben yaptım deersin tabi yazıyı
  • BIRAZ CIHAZA ACIYINDA ADAM GIBI BI PIL ALIN DAHA IYI
  • arkasdlar ızmır cad ıhlamur sok 5.38 ankara 4188120 bı arzalarınızı sorun ıstersenızbenım creatıve yardımcı olmuslardı
  • bendeki sahte sony de şarj ediyorum fakat 20 dk da bitiyordu baktım ki böyle olmuycak içindeki pili çıkardım 3.7 volt 280 Mah lık bi dandik pil mevcut pilin kablolarını 2 küçük delik açarak üst kısımdan dışarı çıkardım ve motorola f 3 marka telefonumun piline bağladım hem telefon çalışıyor hem de mp3 player çalışıyor artık şarjı 8 saat aralıksız dayanıyor. 2 sini de birb irine bağladım ün yüz telefon arka yüz mp3 player oldu (türk usulü I- phone yaptım kendime)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardbody -- 13 Temmuz 2007; 0:49:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.