Şimdi Ara

Dreambox 800 hd pvr Backup Yükleme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ligtv üyeliğim mayıs itibariyle bitiyor ve ligin kalitesinden dolayı bir süre kullanmayı düşünmüyorum.

2011 yılında aldığım ama Eutelsatın İrdeto şifrelemeye geçtiği için bir faydasını göremediğim elimde Dreambox 800 Hd Pvr Sim EStar V3 boot 76 bir cihaz var. Bu cihazı kullanmak istediği ama kanal listeleri değiştiği için sadece TRT1de görüntü vardı Bende kanal listelerini güncelleyeyim derken tüm liste silindi. Fabrika ayarlarına döndüm. DreamEdit programıyla her türlü iletişimi sağlıyorum kanal listesini gönderiyorum ama sonuç yine hüsran. Bir püf noktası var yapamadığım ama işi çözemedim.

Şimdi sizden sormak istediğim cihazda Enigma2 Gemini 5.1 yazıyor. Nasıl düzelteceğimi ararken Güzel bir Backup olduğunu okuduğum BACKUP LİNKİ backupu kurmak istiyorum . Bu işlemi yapsam uydu cihazımı sorunsuz sıkıntısız kullanabilir miyim?

Son olarak backupu kurmayı denedim yine bir hüsranla karşılaştım. Önce bu işlemi yapıyorum  Dreambox 800 hd pvr Backup Yükleme yardım sonra bu ekrana geliyorum [simage]http://www.turk-dreamworld.com/attachment.php?attachmentid=27137&d=1429130287 [/simage] . Allta Firmware Updateye tıklıyorum  Dreambox 800 hd pvr Backup Yükleme yardım backupu gösteriyorum flash deyince hiç bir şey değişmiyor. Yani backup yüklenmiyor.

İlgili forumda yazdım ama kimse cevap vermedi. Ne yapmam lazım öncelikle bir şeyler mi silmem gerekli yada bilgisayarda format atma gibi bir şey mi var bu cihazlarda sonra mı backup yüklenmeli ?

Bilgisi olan veya yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

Amacım öncelikle şifresiz Hd kanalları ve türksat SD kanallarını izlemek. İptv ceya CCam gibi bir talebim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmysterious -- 16 Nisan 2015; 11:18:05 >

• türk dream-world.com bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 16 Nisan 2015; 18:46:45 >
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten oradan indirdim Backup'ı oradan da yazdım. Ama bir cevap bulamadım. Belki buradan biri bilir diye yazdım. Ama inat ettim alledeceğim bu işi yinede teşekkürler
  • turkey forum baktınmı yada internetten videolara bakabilrisn
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

turkey forum baktınmı yada internetten videolara bakabilrisn

Tünay hocam inan denemediğim kalmadı. Zaten resimleri de bu tür forumlardan buldum. Video izledim ama backupu flaslayamıyorum. Flash tuşu işlevsiz sanki. Dreamboxa bağlantı sağlayıp sağlayamadığımı Dreamboxedit ve FlashFXP5 programlarından denedim herhangi bir sorun yoktu. Yinede tavsiyelrein için teşekkür ederim. Bu işi yapan bir yer bulsam Yalovada hemen gidip artık 20 30 tl yaptıracağım.
  • mmysterious kullanıcısına yanıt
    hepsidijital.com canlı destek hattı var onlar sana yardım edebilir yarın sabah bir sor onlara yardımcı olurlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.