Şimdi Ara

CCcam ve IP Server kurulumu için neler gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CCcam ve IP Server kurmak ve bu şekilde ticari anlamda paylaşım yapmak istiyorum müşterilere, bunun için gerekli olan donanım, yazılım ve kart olarak neler gereklidir?

Yardımlarınızı bekliyoruö..

• -orjinal local kartlar 10 bin 30 bin arası degişiyor yada aylık 1000-2000 euro ödeme parası
    - web site olması lazım tanıtım için
    - çok hızlı bir server
    benim servercı arkadaş günlük 500-600 euro kazanıyor bu işden tabi onun italyada kurdugu sistemi var
    ben hollandadan alıyorum serverimi tabiki bedavaya alıyorum
  • takipteyim bende
  • Kendim Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimini aldım gerekli server kurulumunu falan biliyorum yönetimi ve hata çözümünü falan filan :) fakat bu konuya yardımı olacak mı bilemiyorum. Kartların temini yurtdışından mı sağlıcaz? Zaten bu sistemi faaliyete geçiremezsem bende dışardan bir server servisi satın alıp evde izlemek istiyorum bu yönde tavsiyeniz var mı?

Lokasyonun Türkiye 'de olması sıkıntılımı legal açıdan? Ve internet hızı olarak hangi hizmeti almalıyım?
  • herhalde bu yayın paketlerini çok ucuz zanediyorlar bazı arkadaşlar biraz açıklim detaylı yıllık paketlerini fiyatları

D+Espana=1 984,40 EURO ----- --- Sky Deutschland =2 849,00 EURO

Sky İtalia=1 450,00 EURO ----- - -- -- ADULT +18 YETİŞKİN KANAL=148,99 EURO

Canal Digital Hollanda=902,00 EURO ----- ---- Xtra TV Ukraine=355,30 EURO

Yes Paketi=1 870,00 EURO -------- --- Cyfra+POLISH=1 100,00 EURO

not=Daha bir çok yabancı platforum var bunlar yıllık fiyatlar bu arada SKY UK paketleri türkiyeden çok zor izlenen platforumdur aylık ödemesi 75 sterlin yanlış hatırlamıyorsam yani aylık 300 tl ödemesi bu yayıncı kuruluşun türkiyeden fanatikleri var içereyini açarsam biraz iddaa sayfalarında ingiltere premier lig dışında
    champions,ingiltere 1 lig, 2 lig, conferance favori kupon yaptıgımız takımlar vardır işte bu yayıncı kuruluş bu maçları veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 18 Nisan 2015; 1:17:45 >

• fredydexter kullanıcısına yanıt
    Yani bu kartları temin etsekte böyle bir sistem kursak karlı bir iş değil mi?
  • bazı kartların gümrükten geçme sıkıntısı var ben sadece fiyat listesini verdim
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    senin temin ettiğin serverdan bizde üyelik alabilirmiyiz? Geniş yelpezade tv kanallları izlemek için olması gereken uydular hangileri özellikle Alman kanalları kesinlikle olmalı? Önerebilceğin kaliteli server hizmeti sağlayıcısı var mı, yayınlarda sıkıntı yaşamayacağım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.