Şimdi Ara

Challenger Smurf Ranked günlüğü - DİAMOND 1 SONA GELMEK ÜZEREYİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
6
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Challenger Smurf Ranked günlüğü -  DİAMOND 1 SONA GELMEK ÜZEREYİZ

Beklediğimden iyi bir lige attı. normalde 10 -0 dı 2 vs 5 olduğu için kazanamadık.

17.04.2015:

altın 1 olduk 15-1 gibi bir skor ile. yarın plat 3 e zorlayacağım :) challenger olana kadar yazmayı düşünüyorum. tr de bir rekor kırmak istiyorum.

18.04.2015

bugün pek fazla oyun atamadık malum grup ip ödülleri ve smurf kastığımdan dolayı bir kaç hero almak zorundaydım onunla geçirdim vaktimi. gece geç saatlerde jungle or afk diyen bir rengar yüzünden oyunu kaybettik . 18-2 ile devam ediyoruz. Bugün plat olma yolunda ilerleyeceğiz :) Bu arada artık diamond 4-3 playerlar geliyor. iyice kızışmaya başladı Riot bu güzel gidişe bir dur demeye çalışsada sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

19.04.2015

SERİYE SOKMADAN DİREKT PLATA ATTI

25.4.2015

Uzun bir aradan sonra tekrar devam etme kararı aldım. Plat v den plat 3 e serisiz atladık :) . gece plat 2 oldum bugun diamondu zorlayacağız. Mainimi jungledan mide almış durumdayım. Bu elodan sonra Midde daha etkili olduğumu düşündüğümden mide doğru kaydım.

01.05.2015

1.5 HAFTALIK MARATONDA UNRANKEDDAN DİAMOND OLDUK. HEDEFE HIZLI ADIMLARLA

26.05.2015

Dia 2 olduk gece itibari ile. Challengera az kaldı :)

31.05.2015

Dün gece elmas 1 olduk :) Amumuyla dünyada 80. alistar ile 250. oldum. Az kaldı yolun sonuna :)

https://www.facebook.com/BaekDooSanHD?fref=ts

burası da facebook sayfam. Mid Jungle ve supportluk hakkında her türlü sorunuzu cevaplayabilirim.

Not: Arkadaş listem maalesef dolmuş durumda. Özür dileyerekten sorularınızı buradan veya özelden sormanızı rica edeceğim.

EDİT: 26.05.2015
    Takım arayışına girdim. 5vs5 te challenger olmayı düşünen (dia2 ve üzeri) veyahut profesyonel anlamda oyuncu arayan takımlar isterlerse iletişime geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mew The Legend -- 31 Mayıs 2015; 21:50:50 >

• Mew The Legend kullanıcısına yanıt
    ekledim kardeş maçlarını izlerim

low eloda hangi rol taşır? hangi heroyu önerirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Phoenix -- 16 Nisan 2015; 2:17:19 >
  • takip
  • Duo girelim mi.Adc oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel ws çilingir kardeş
  • Kardeşim plat 5 den nasıl çıkılır hepsi booster

• premade? (ekledim miixy)
  • Hocam siz Antalya'da mi yasiyordunuz?

• 8 de 8 yaptıktan sonra dia ve challenger lar mı geliyor maçlara?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Phoenix

ekledim kardeş maçlarını izlerim

low eloda hangi rol taşır? hangi heroyu önerirsin?

Ağırlıklı olarak jungle öneriyorum. Map control sizde olduğu için taşıması en kolay role şuan için jungle kannımca. metada olan vi , amumu gibi heroları öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

Beklediğimden iyi bir lige attı. Maçlarımı izlemek isteyen olur ise beni ekleyebilirler oyun içinde :) normalde 10 -0 dı 2 vs 5 olduğu için kazanamadık.

https://www.facebook.com/BaekDooSanHD?fref=ts

burası da facebook sayfam. Jungle ve supportluk hakkında her türlü sorunuzu cevaplayabilirim.

benide altın 2 atmıştı 10 da 9 a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

8 de 8 yaptıktan sonra dia ve challenger lar mı geliyor maçlara?

30 dk da 124 farm yapan jinx dia veya çilingir olabilir mi hocam :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SgtWallCroft

Hocam siz Antalya'da mi yasiyordunuz?

evet hocam Antalyalıydım üniversite için eskişehirdeyim artık. fiber bulunca streame devam etmeyi düşünüyorum.

quote:

@BéTo

kim dedi onu :) mmrne yakın oyuncularla eşleşiyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: DurBirDakika

Kardeşim plat 5 den nasıl çıkılır hepsi booster

Hocam belli bir lanede ustalaşmanızı ve gece geç saatlerde mümkünse iyi oynadığına inandığınız bir arkadaşınız ile girmenizi öneririm her zaman kazanmak elbette ki mümkün değil fakat şöyle düşünelim ; karşıdaki adamlar da en az senin takımındaki adamlar kadar kötü. sen iyi olursan fark yaratıyorsun ve %50 lik kazanma şansını yükseltiyorsun. Lanene odaklan derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mew The Legend -- 16 Nisan 2015; 13:03:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

quote:

Yok genel olarak sordum. Bir arkadaş dedi de 8 de 8 yaptıktan sonra kalan 2 maça onlar geliyo diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

quote:

Yok genel olarak sordum. Bir arkadaş dedi de 8 de 8 yaptıktan sonra kalan 2 maça onlar geliyo diye

bazen denk gelebiliyor :) ama challenger biraz abartı olmuştur. olsa olsa plat2dir gelenler :)

• Amumu metada degilki suan daha cok seju gragas lee oynaniyor

• Ekledim hocam hangi nickle ekledim bilmiyorum ama enigma'lı bir şeylerdir nickim sorum da şu sezon 5 de tek başına maç taşımanın daha zor olduğunu düşünüyorum tank metasının oturması herkesin buna göre seçim yapması ve her oyunun latee uzaması yüzünden takımdaki herhangi biri rahatlıkla throwlayabiliyor maçı sizce de diğer sezonlara göre daha zor mu

Edit: Ayrıca 10 maç jungle almayı nasıl başardınız ciddi soruyorum sadece bu yüzden bile challenger olmayı hak ediyorsun hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-enigma -- 16 Nisan 2015; 20:26:30 >
  • arkadaşın hesapta 10/8 yapmıştım silver2 attı ümidim kırıldı
  • Kac sene oldu unutmadim seni.Sehirdisinda sevgilin vardi ayrilmistiniz,uzulmustun biraz.Sonra sanirim uniyi kazandin,sikintilarin oldu. hesabi satmayi denedin vs.Sana kanim isinmisti taa onceden hayatinda basarilar hocam.Bu arada bronz5 ten silver 5 e 1 haftada ciktim.1 aydir silver5 ten cikamadim.Benim sorunum ne yahu:(

• aklımda hep jung girmek var da. canavar kontrollerini sürelerini laneleri kontrol etmem zor. mid ve sup dışında oynamıyorum bu şekilde ranked girsem odada salarlar mı bu ikisinden birini.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.