Şimdi Ara

Challenger Smurf Ranked günlüğü - DİAMOND 1 SONA GELMEK ÜZEREYİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
6
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sanalpence1

Ddos degilse helal olsun...
    Ve yine ddos degilse nidalee ile low eloda tasinir mi?
    Alistarda teamfightlarda nasil bi strateji izlenmeli?

Hocam Alistar için 4 levele kadar safe oynamanız gerekiyor bot lanede. Biraz pasif kaldığı doğru fakat doğru flash q hamlesi ile rakiplerinizi kule altına itmeyi başarırsanız kesinlikle kill aldırıyorsunuz. Bot kulesi indikten sonra roama başlamanızı tavsiye ederim. Ayrıca ddos hikayesi nereden cıktı ? 4 yıldır bu forumdayım ve hep buna benzer paylaşımlarım oldu. İlk challengerlıgımı s3te aldım bilenlre biliyor konularım mevcuttur. İspatı olan lütfen ispat etsin. Ddoscu olsam neden kendimi ifşa edecek bu tarz bir konu açayım ki?
  • http://www.twitch.tv/zeeoon

karşıda neco var şuan. isteyen izleyebilir. Alistar oynuyorum :)
  • hll qnq
  • aa naber :) ben ilk bağışçın olan cloud
  • Streamin ne idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi fark ettim geçen gün botta karşıma gelmiştiniz. fena ezilmiştim. nick den tanıdım. op.gg den de görünce emin oldum. başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac

Hatta bolulurecepusta ve Lethenor da vardı bi oyunda. Yine bunlar drophack attılar. Onlar da tanır bu ikiliyi.

Yok artık hocam. Maçlarımı canlı canlı izlediler ve 300 kişinin tamamı forumdan ekli. Twitchte stream yapıyorum fırsat buldukça. Hangi oyun ne zaman kimi düşürmüşüz acaba ? Kanıtınızı sunmanızı beklıyorum.

Elimde kanıtlar var fakat burada kullanmayacağım. Riot games e gerekli kanıtları yolladım ben onlar araştırmaktalar, yakında anlarlar gerçeği.

Yayında oynadığınız maçlarda tabii ki drophack atamıyorsunuz, zaten aldığınız loselar da büyük ihtimal öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac -- 27 Mayıs 2015; 6:05:38 >

• O fotoğrafları 15 gün içinde yüklediğinden nasıl emin olucaz kardeşim? Belki 1 sene oynayıp her lig atladığında ss aldın. Şimdi de facebook sayfana fan toplamak için bunları 15 günmüş gibi gösteriyorsun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

quote:

Hatta bolulurecepusta ve Lethenor da vardı bi oyunda. Yine bunlar drophack attılar. Onlar da tanır bu ikiliyi.

Yok artık hocam. Maçlarımı canlı canlı izlediler ve 300 kişinin tamamı forumdan ekli. Twitchte stream yapıyorum fırsat buldukça. Hangi oyun ne zaman kimi düşürmüşüz acaba ? Kanıtınızı sunmanızı beklıyorum.

Elimde kanıtlar var fakat burada kullanmayacağım. Riot games e gerekli kanıtları yolladım ben onlar araştırmaktalar, yakında anlarlar gerçeği.

Yayında oynadığınız maçlarda tabii ki drophack atamıyorsunuz, zaten aldığınız loselar da büyük ihtimal öyle oldu.

hiçbir maçta drop hacki ben atmadım. kanıt sunmadan böyle şeyler söylemeniz yersiz. hak eden cezasını alır. drop hack olayını ben de yaşadım fakat nedir nasıl yapılır hiçbir bilgim yok.

quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

O fotoğrafları 15 gün içinde yüklediğinden nasıl emin olucaz kardeşim? Belki 1 sene oynayıp her lig atladığında ss aldın. Şimdi de facebook sayfana fan toplamak için bunları 15 günmüş gibi gösteriyorsun?

maç tarihlerine ve hesabın oluşturulma tarihine bakabilirsin. bu kadar ucuz bir çabam yok. ki maksimum 10 kişi falan beğendi bu konuyu açtıktan sonra. bir hedef koydum ve bunu gerçekleştiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Under Control

şimdi fark ettim geçen gün botta karşıma gelmiştiniz. fena ezilmiştim. nick den tanıdım. op.gg den de görünce emin oldum. başarılar

teşekkürler hocam :) karşılaşmak ümidi ile.

quote:

Orijinalden alıntı: noth1

aa naber :) ben ilk bağışçın olan cloud

iyidir ne olsun uğraşıyoruz senden naber :) unutmadım seni :)
  • Hocam anladığım kadarıyla bu oyunda tecrübelisin. Oyundan ekleyebilir miyim oyunlarını izlemek istiyorum

• Dia 1 olduk dün gece :) koymayı unutmuşum. Haftaya ch geliyor inşallah ;)

Challenger Smurf Ranked günlüğü -  DİAMOND 1 SONA GELMEK ÜZEREYİZ
  • Tebrikler unranked hesap yine bir şekilde kasiliyor ama en son bronz 3 bir hesabi platine cikardim.Ömrümden ömür gitti daha zorlu birsey denemek istersen bronzdan baslamani tavsiye ederim.

• Mew The Legend kullanıcısına yanıt
    dos komutunda ne yazıyor tam paylaşır mısın hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

dos komutunda ne yazıyor tam paylaşır mısın hocam :)

Kostüm şeysi değil mi o ?

• Herkesin hak ettiği ligde olduğunu gösteren güzel bir konu daha
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.