Şimdi Ara

Sahne sırası Huawei P8 Lite modelinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sahne sırası Huawei P8 Lite modelinde

Huawei'nin P8 ve P8 Max adıyla duyurduğu iki yeni iddialı akıllı telefonunun ardından mütevazi donanımıyla orta seviyeyi hedefleyen Huawei P8 Lite modeli de resmiyet kazandı.

Abilerinden farklı olarak sadece çerçevesi metal olan Huawei P8 Lite bununla birlikte tasarım anlamında asıl modellerin çizgisini devam ettiriyor. Ancak donanım olarak oldukça farklılaşıyor. 

Huawei P8 Lite modelinde 5 inçlik 720p ekran kullanıldığını görüyoruz. 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Mali-T450 grafik birimini bir arada barındıran Kirin 620 yongasetinin güç verdiği P8 Lite, 2GB RAM ile sistemi destekliyor. Depolama kapasitesi olarak 16GB artırılabilir hafıza tercih edilmiş. 

Modelde 13MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera, 2200mAh gücünde batarya, Bluetooth 4.1, 4G LTE desteği, Android 5.0 işletim sistemi, EMUI 3.1 kullanıcı arayüzü şeklinde diğer özellikler mevcut. Abilerinden biraz daha geç piyasaya sürüleceği tahmin edilen Huawei P8 Lite modeli için herhangi bir fiyat ve çıkış tarihi bilgisi verilmedi. 

• tasarim baya iyi gozukuyor yalniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m4 aqua varken çöp.

• Pili düşük ekranıda düşürmüşler.

Fiyatı kesin yüksek olur.

Kompakt serisi en iyi orta seviye cihazlar.
  • Cihazın arkasının üstleri birazcık iPhone'u andırıyor ama sağlık olsun, güzel cihaz, en azından benim hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazada cihazlarını inceledim, gerek arayüz gerek kasa tasarımı olsun gayet iyi iş çıkarıyorlar.

Ama android işletim sistemi tercih etmeyeceğim maalesef.
  • Gayet makul ve dengeli olmuş telefon. Hd ekrana mali-450 ucu ucuna yetiyor kesinlikle. 5 inç ekran a ve işlemcisine karşın 2200 mAh dengeli. 16 + hafızası android L derken. türkiyeye gelirse, 800 lirayı hakeden bir cihaz olur kuruşu kuruşuna ama tabi piyasa belli. 1000 e gelir 900 e zor bulursun. yine değerinin üstünde seyreder malesef ki.
    uzun zamandır kişisel olarak beğendiğim ilk telefon modeli, markadan değil dengeden.

m4 aqua bu telefondan en az 400 lira pahalı olur. bunda aşağılayacak bir şey yok. galaxy ace tanıtımına "s6 varken çöp" demenin bir anlamı yok. segment belli, hitap edilecek kullanıcı belli. mantıklı yorum yapın ...

• 700Tl altına gelirse baya satacak cihaz olmuş.

• 700 lira veririm.

• 2 gb ramli discovery air alırım daha iyi.

• Ekrani g7 gibi sonukse at cope

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

2 gb ramli discovery air alırım daha iyi.

Disco air'da 1gb Ram var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

2 gb ramli discovery air alırım daha iyi.

Disco air'da 1gb Ram var.

http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery-air-2-gb-ram-beyaz/10645754

2 gb ramlisi de çıkmış. Kuponlarla falan hesaplıya gelebilir.

• Huawei duruyo duruyo telefon yumurtluyor.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bu modeli daha önce görmemiştim, güzel olmuş. 1gb Ram cidden olmuyordu öyle bir telefona.

Gionee Elife S5.1 donanım olarak yanına yaklaşamaz ama P8 Lite'ın. MT6592'den çok çok daha yeni nesil ve performanslı bir çipset Kirin 620. (64 Bit/LTE/Cortex A53/AES v.s.). Segment ve muadili bile değil Gionee..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Gionee Elife S5.1 donanım olarak yanına yaklaşamaz ama P8 Lite'ın. MT6592'den çok çok daha yeni nesil ve performanslı bir çipset Kirin 620. (64 Bit/LTE/Cortex A53/AES v.s.). Segment ve muadili bile değil Gionee..

Değil kabul ama fiyat olarak çok fark olacaktır. Hesaplı fiyata Şıklık isteyenlere iyi gider gmd air. P8 1500 den aşağı gelmez heralde.

Evet P8 o fiyatlarda olacak gibi ama P8 Lite'ın Elife S5.1'le hemen hemen aynı fiyat bandında olacağını düşünüyorum ben.
  • Insanlar ne kadar saçma, mantıksız ve gereksiz yorumlara yer veriyorlar.. Eline alıp kimse teli incelemedi bakmadı şu varken çöp bu varken çöp ee daha ne diye telefonun incelemesini okuyorsun git iyi bulduğun cihazlarla ilgilen. Xperia samsung diyosunuz da onlar çok mü mükemmel? Kusursuz mu? Xperialar donup donup duruyor, samsung desen bugün aldın yarına 5 model çıkarır telefonun aldığın değerin yarısı etmez donanımı da çok iyi değil. Sırf tanınmış markalar havanız olsun diye bütün derdiniz. Cahilliginize diyecek söz yok Allah akıl fikir versin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.