Şimdi Ara

Q7: 2 Munih: 0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler adam 2 tane attı munih'e 10dk da

• mükemmel maç oluyor
  • adam bernat'ı maymun etti muhaha adam kariyer maçı oynuyor
  • değerini bilemedi beşiktaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle kabiliyeti varken maç seçiyordu Beşiktaş'ta . Şimdi Bayern'e karşı oynar bi 3 yıllık kontrat daha yapar .

• yokmu goller ? :)
  • şu maçları şifreli yapanları.

• Fikret Orman üstüne para vererek gönderdiği adam Q7 takım yenilse Q7 suçlu oluyor adam daha ne yapsın
  • bi tutturmuşsunuz ezbere maç seçiyordu deyip duruyorsunuz. beşiktaşlı değilim ben bile sinirlendim. olcay 55 maç oynuyor 55'inide seçmiyor, buna ne demeli ?

quaresma en azından seçiyormuş. ne maçlar çıkardı adam be, stoke city'i mal etti dailymail manşet yaptı. helsinki'ye messi'nin getafe golünden attı birde füze gönderdi. birazda yaptıklarını görseniz.
  • BJK Q7 ye göre bi takım olmadığı ortaya çıkıyor bu durumdan, adam Porto da gayet başarılı bi sezon geçiriyor. Daha önce içeri katetme özelliğini kullanamadığı için Barca da tutunamamıştı, Porto stiline uygun bi takım.
  • Maç seçme vs yok. Adam kafasına estiği zaman oynuyor, kendi ülkesi hariç başarılı olamamış bazı futbolcular özellikle güney amerikalı futblcularda bu özellik var. Sanırım duyguları mantıklarının önünde ilerliyor. Performansına gelince bize ne. bir sefer daha pazarlanır alanın elinde patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuck Norris

bi tutturmuşsunuz ezbere maç seçiyordu deyip duruyorsunuz. beşiktaşlı değilim ben bile sinirlendim. olcay 55 maç oynuyor 55'inide seçmiyor, buna ne demeli ?

quaresma en azından seçiyormuş. ne maçlar çıkardı adam be, stoke city'i mal etti dailymail manşet yaptı. helsinki'ye messi'nin getafe golünden attı birde füze gönderdi. birazda yaptıklarını görseniz.

Bu nasıl bi kafa yapısıdır ya ? Q7'yi eleştirmek Olcay'ı övmek anlamına mı geliyor ? Q7nin ölüsü Olcay'ı maymun eder ama Q7 ciddi komplekslere sahip bir futbolcu kontrol etmesi zor bi oyuncu . Mourinhonun bile yola getiremediği adamdan Samet Aybabayla verim almayı bekledik . Ha Quaresma için de tutup ona göre adam getirecek halimiz yok . Şu an olcaydaki gaz q7de olsa 3 kulvarda da gümbür gümbür gidiyorduk . Ama kendini Beşiktaş'tan yukarıda gören oyuncuların Beşiktaş'ta işi yok .

•  Q7: 2 Munih: 0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kompleksli egoist kötü oyuncu anlamında demiyorum ama bi çalım atamayınca neler yaptığını gördük keza Porto da oynadığı meblağ da ortada yeni yönetim ben veremem bu kadar parayı dedi gönderdi gayet normal bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

şu maçları şifreli yapanları.

21. yydayız, sopcast, simple tv , iptv , twitter'a aramaya yazarsanız çıkar
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    normal fb maci olsa tamam seyrediyoruz da.
    Simdi pcyi bilgisayara bagla ordan tvye aktar uzun is.

• quote:

bi tutturmuşsunuz ezbere maç seçiyordu deyip duruyorsunuz. beşiktaşlı değilim ben bile sinirlendim. olcay 55 maç oynuyor 55'inide seçmiyor, buna ne demeli ?

Macabiye son dakika attığı golü. Dinamo kieve 4-1 yenildiğimiz maçta tek başına oynadığı, rakip oyuncuları perişan ettiğini, derbilerin ayrı bi heyecanlı olduğunu, söylemeyi unutmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Bu nasıl bi kafa yapısıdır ya ? Q7'yi eleştirmek Olcay'ı övmek anlamına mı geliyor ? Q7nin ölüsü Olcay'ı maymun eder ama Q7 ciddi komplekslere sahip bir futbolcu kontrol etmesi zor bi oyuncu . Mourinhonun bile yola getiremediği adamdan Samet Aybabayla verim almayı bekledik . Ha Quaresma için de tutup ona göre adam getirecek halimiz yok . Şu an olcaydaki gaz q7de olsa 3 kulvarda da gümbür gümbür gidiyorduk . Ama kendini Beşiktaş'tan yukarıda gören oyuncuların Beşiktaş'ta işi yok .

Olcayda gaz varda ne oluyo. Adam 3 aydır perişan etti bizi. Şuan oynadadığımız şeye futbol demeyi utanıyorum. Yeter artık bi bitin. Beşiktaş bu kadroyla bi yere gelemez. Yıldız sonuçta tabi ego olacak hangi oyuncuda yokki. Bi bak Avrupaya hocalar yıldız futbolcuları yola getirebiliyo mu

• quote:

Orijinalden alıntı: w4nd3t

quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Olcayda gaz varda ne oluyo. Adam 3 aydır perişan etti bizi. Şuan oynadadığımız şeye futbol demeyi utanıyorum. Yeter artık bi bitin. Beşiktaş bu kadroyla bi yere gelemez. Yıldız sonuçta tabi ego olacak hangi oyuncuda yokki. Bi bak Avrupaya hocalar yıldız futbolcuları yola getirebiliyo mu

Hacı ben bu takımın teknik direktörü olsa ilk Olcay'ı keserim zaten . ne kadar istekli olursa olsun ne kadar koşarsa koldun sadece eforla maç veya kupa kazanılmaz ama kafasına göre top oynayan yıldız oyuncunun da yeteneksiz ama çok koşan topçudan farkı yoktur . Q7 yanında guti simao fernandes ernst varken bile tam performans göstermedi benim içimdeki en büyük ukte quaresmayı tam randımanlı izleyememektir zaten .

• Olcay yeteneği kısıtlı olmasına karşın Q7'den daha fazla gol atmıştır. Çoğuda göze hoş gelen zor gollerdir

Oyunun defansif yönünüde oynaması diğer bir artısıdır

Q7: 2 Munih: 0
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.