Şimdi Ara

Ağın Leblebisi Kampanyası (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
25
Favori
21.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yukarıdaki sipariş numarasıyla 53 tllik alışveriş yaptım, 500 gram hediye leblebimi unutmazsanız sevinirim, cezeryeyi çok severim denemek için alıyorum. İyi satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kargo ödememek için 2 kilo alsam Birlik'le malatyaya gönderebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi Ağın Leblebisi lezzeti ile tanıştırabilmek adına bu isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Siparişinizi Pazartesi günü telefonla geçebilirseniz arkadaşlarımız yardımcı olacaktır
  • Pm attım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Sizi Ağın Leblebisi lezzeti ile tanıştırabilmek adına bu isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Siparişinizi Pazartesi günü telefonla geçebilirseniz arkadaşlarımız yardımcı olacaktır

Teşekkürler hocam tanışmak demeyelim de zaten bildiğimiz lezzetli bir çerez olan ağın leblebisini, bir kaç elazığlı arkadaşada sizin dükkanı sordum tanıdılar iyi bahsedince sipariş vermek istedim.O zaman hocam ben internetten pazartesi sipariş geçtikten sonra hangi numarayı arayıp bildireyim?
  • 230F7708 SİPARİŞ NO hediye 500 gr leblebiyi unutmazsanız sevinirim. Bakalım cezeryeniz Mersin cezeryesinden daha mı güzel?
  • kerem313 K kullanıcısına yanıt
    Cezeryeci samurkas geldi aklıma mersinin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgdnc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlgdnc

Sitede iki çeşit dut kurusu var. Aradaki fark nedir acaba?

Merhaba,

Dut Yerli : Bu ürünümüz Elazığ ve Çevre illerinden temin edilmekte olan standart karma bir üründür.
    http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-yerli_1481.aspx?CatId=284

Dut Ulukale : Tunceli ilimize bağlı Çemişgezek ilçesinin tarih ve kültür bakımından oldukça zengin bir köy olan Ulukale bölgesinden temin edilebilen ünlü bir dut çeşididir. Ancak şu an stoğu tükenmiş durumdadır.

Ulukale Dutu hakkında damak tadı ve kalitesi açısından özellikle Tunceli ve Çemişgezek bölgelerini bilen veya Ulukale Dutunu daha önceden deneyimleme fırsatı bulabilmiş DH Üyelerinin paylaşımlarının daha objektif olabileceğini düşündüğümüz için ünü ile ilgili çok bir şey yazmadık.

Ancak herkesin ömründe en az bir kez tatmış olması gerektiğini düşündüğümüz bir dut çeşididir

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-ulukale_1480.aspx?CatId=284

peki yakın zamanda stoğa girme ihtimali varmıdır?

Ulukale Dutu en erken Haziran ayı sonuna ancak gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

Sizi Ağın Leblebisi lezzeti ile tanıştırabilmek adına bu isteğinizi gerçekleştirebiliriz. Siparişinizi Pazartesi günü telefonla geçebilirseniz arkadaşlarımız yardımcı olacaktır

Teşekkürler hocam tanışmak demeyelim de zaten bildiğimiz lezzetli bir çerez olan ağın leblebisini, bir kaç elazığlı arkadaşada sizin dükkanı sordum tanıdılar iyi bahsedince sipariş vermek istedim.O zaman hocam ben internetten pazartesi sipariş geçtikten sonra hangi numarayı arayıp bildireyim?

0 (424) 275 2697 telefonumuzu arayıp sipariş numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

0 (424) 275 2697 telefonumuzu arayıp sipariş numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hocam 2kilo sipariş geçsem yarım kiloda hediyesi var kargoyuda Birlik'le ücretsiz gelince toplamda 2.5 kg mı göndereceksiniz?

• B7506080 siparişi numarası ile siparişi geçtim, ödemeyi yaptım. Hediye notunu okuyup yarım kilo hediye leblebiyi unutmazsanız sevinirim. Memnun kalmak dileğiyle, iyi satışlar...

• Normal leblebi içinde bir kampanya düşünüyor musunuz acaba???
  • soberman kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle eski mahsul.en az 2-3 yıllık ürün gibi görünüyor.
    diğer ürünler vasatın üzerinde.
  • Siteniz üzerinden D749D7CF sipariş numaralı siparişimi bugün oluşturdum. Almış olduğum Elazığ ağın leblebisi ve acılı leblebiyi 500 gr.lık paketler halinde göndermenizi rica ediyorum. Bu arada hediye leblebiyi unutmazsanız sevinirim.
  • Kampanya bitimi için son gün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Kampanya bitimi için son gün?

30 Nisan olması lazim...

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Kampanya bitimi için son gün?

30 Nisan olması lazim...

Kampanyamız 30 Nisan 2015 ' e kadar geçerlidir.
  • F52F6E0E sipariş numaram iyi çalışmalar.
  • Ceviz içi sipariş eden görüş paylaşabilirmi?
    Selamlar,
  • siparişim geldi gayet güzel hediye 500 grdab içinden çıktı
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.