Şimdi Ara

Ağın Leblebisi Kampanyası (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
25
Favori
21.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    az önce kargomu açtım 1 tane kahve eksık cıktı 330E1CF6 nolu siparışım olup bir kahvem eksık ccıktı gonderırsenız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 24 Nisan 2015; 14:56:30 >
  • Kargonun ucretsiz olmasini sabirsizlikla bekliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/antep-fistikli-fitil-lokum_1532.aspx?CatId=251

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/antep-fistikli-fitil-lokum-350-gr---ozel_1452.aspx

bu ikisi aarsında kalite farkı var mı? hangisini almalı?

tekrar sorayım. bunlar aynı ürünler mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_lovers

CEVİZ ,FINDIK (ÇİFTE KAVRULMUŞ) VE BADEM ALACAĞIM.
    BU ÜRÜNLER ÖZELLİKLE NEM DEĞİL VE TAZEYSE (KASTIM ÇÜRÜMÜŞ ARAYA KARIŞMAMIŞSA BİLEREK BİLMEYEREK)
    HER AY ALIŞVERİŞİM OLUR
    AMA BU ÖZELLİKLERİN GARANTİLİ OLMASINI İSTİYORUM ?

Ürünlerimizde Kalite ve Tazelik konusunda %100 garanti veriyoruz

Alıntıları Göster
    Sipariş No : 786B1A6A

bekliyoruz leblebileri şekerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkumuz45 -- 24 Nisan 2015; 15:03:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

az önce kargomu açtım 1 tane kahve eksık cıktı 330E1CF6 nolu siparışım olup bir kahvem eksık ccıktı gonderırsenız sevınırım

Bildiriminiz üzerine stok kontrollerimiz yapılmış ve hazırlanmış ancak kolinize eklenmemiş olan Çedene Kahvesi bu günkü kargo ile gönderilecektir. Arkadaşlarımızdan gelen bilgiye göre Sizinle telefon bağlantısı kurulmuştur,
  • 22 Nisan saat 16:00 gibi vermiş olduğum 2. siparişimde geldi.
    Yalnız kargo firmasından kaynaklı galiba leblebinin 1 paketi ile iç ayçekirdeği siparişimin 2 paketi de patlamış halde geldi.
    Kargo paketlerinin içine köpük falan mı koysanız?
    Teşekkürler...
  • arkadaşlar benimde leblebilerim geldi.
    leblebi çıtır leblebi ama kesinlikle diş kıran tarzda değil. çok gevrek ve taze. hemen eziliyor. takma dişiniz bile olsa yersiniz yani.
    teşekkürler. kaliteli ürün.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Çakıl taşı ve kahveli drajenin tadı ve kalitesi nasıldır deneyen oldu mu?

• quote:

quote:

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/antep-fistikli-fitil-lokum_1532.aspx?CatId=251

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/antep-fistikli-fitil-lokum-350-gr---ozel_1452.aspx

bu ikisi aarsında kalite farkı var mı? hangisini almalı?

tekrar sorayım. bunlar aynı ürünler mi hocam?

Merhaba,

Antep Fıstıklı Fitil Lokum 350 gr -OZEL ürünümüzde Fıstık yoğunluğu biraz daha fazladır. Ancak tüketicilerimiz tat ve kalite olarak bir fark göremediklerini ifade etmektedirler.

KG fiyatına göre oluşan fiyat farkı Ambalaj + Fıstık maliyetinden kaynaklanmaktadır.

• Orcik şekerinin içeriği nedir?
    Tüm ürünlerin içeriklerini web sayfanıza yazmalısınız. Herkes nereden bilecek onun ne odluğunu, içinde neler olduğunu. Mesela bizim ufaklıkta da ceviz,fındık,süt,yumurta alerjisi var. Dikkat etmek zorundayız.
  • Lüks karışık Bu karma paketin fiyatı oldukça yüksek,Türkiyeki en pahalı markette bile(migros) Lüks paketin, kilosu 30 tl vede içersinde Badem,Fındık,Kaju,a.fıstığı bulunmaktadır,bence en çok inidirim bu pakete yapılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR.U -- 24 Nisan 2015; 16:05:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

Orcik şekerinin içeriği nedir?
    Tüm ürünlerin içeriklerini web sayfanıza yazmalısınız. Herkes nereden bilecek onun ne odluğunu, içinde neler olduğunu. Mesela bizim ufaklıkta da ceviz,fındık,süt,yumurta alerjisi var. Dikkat etmek zorundayız.

nelere alerjisi olduğunu nasıl anladınız hocam? biz de bilelim uygulayalım çocuğumuza
  • devamlı kaşıntı ve kızarıklık sorunu vardı , kaşınmaktan uyuyamıyordu. boynunda yüzünde sırtında kabarcıklar oluyordu. test yaptırdık, süt, yumurta,fındık,fıstık testte çıktı. cevizi biz keşfettik. 2 -3 çay kaşığı kadar muz ezip içine ceviz tozu koymuştuk. Anında pancar gibi kızardı, yüzü gözü şişti. Alerjik bünyeli olduğu için devamlı yeni şeylere alerjisi çıkabiliyor, o nedenle herşeyi çok kontrollü veriyoruz. Bu alerji işi çok ciddi bir iş, Allah korusun ölüme bile götürebiliyor çocuk, yetişkin demeden. Dün günaydın restorandan köfte alıyorduk, paketin üzerinde içindekiler kısmı var, yumurta yazmıyor ama sorunca öğrendik ki tüm köftelere yumurta koyuyorlarmış. Bu işin ciddiyetinin pek kimse farkında değil açıkçası o nedenle kişinin kendisinin çok dikkatli-şüpheci yaklaşması gerekiyor.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Sitede iki çeşit dut kurusu var. Aradaki fark nedir acaba?

• Bu yarım kilo leblebi hediyesi benim kutudan cikmadi. Ayrıca kargomu 2 gündür şubede bekletip birde yarın dağıtıma çıkar diyen SÜRAT KARGO ERYAMAN şubesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 24 Nisan 2015; 17:46:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ürünler geldi baya yedim güzeller ben beğendim bazı arkadaşlar gibi gurme havasında yorum yapamam ama benim damak tadıma uygun. Tavsiye ederim.
  • kargo sıkıntılı ama sonunda banada ulaştı.sürat kargoyu değiştirmeleri gerekiyor.gürbüzler iyi niyetli olarak çözüme çalışıyor ama onlarda sürat kargodan illallah demiştir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgdnc

Sitede iki çeşit dut kurusu var. Aradaki fark nedir acaba?

Merhaba,

Dut Yerli : Bu ürünümüz Elazığ ve Çevre illerinden temin edilmekte olan standart karma bir üründür.
    http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-yerli_1481.aspx?CatId=284

Dut Ulukale : Tunceli ilimize bağlı Çemişgezek ilçesinin tarih ve kültür bakımından oldukça zengin bir köy olan Ulukale bölgesinden temin edilebilen ünlü bir dut çeşididir. Ancak şu an stoğu tükenmiş durumdadır.

Ulukale Dutu hakkında damak tadı ve kalitesi açısından özellikle Tunceli ve Çemişgezek bölgelerini bilen veya Ulukale Dutunu daha önceden deneyimleme fırsatı bulabilmiş DH Üyelerinin paylaşımlarının daha objektif olabileceğini düşündüğümüz için ünü ile ilgili çok bir şey yazmadık.

Ancak herkesin ömründe en az bir kez tatmış olması gerektiğini düşündüğümüz bir dut çeşididir

http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-ulukale_1480.aspx?CatId=284

• Siparişi az önce geçtim ancak kurumda aynı isimde 2 kişi var ve paketlerim sürat kargoda hep diğer kişiye gidiyor!
    Bu kadar sorun yaşadıklarına göre kesin bendede olacak sizden ricam adresi kontrol etmeniz. Gerzek kargocu direkt isim soy isme göre işlem yapıyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Siparişi az önce geçtim ancak kurumda aynı isimde 2 kişi var ve paketlerim sürat kargoda hep diğer kişiye gidiyor!
    Bu kadar sorun yaşadıklarına göre kesin bendede olacak sizden ricam adresi kontrol etmeniz. Gerzek kargocu direkt isim soy isme göre işlem yapıyor çünkü.

Sipariş Numaranızı Mesaj atabilirseniz takip edilmesini sağlayalım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.