Şimdi Ara

Florence + The Machine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Grubu bilenlerimiz vardır zaten, yeni albüm çıkardığı için konusunun altına yazayım dedim böyle bir konu yokmuş.

Florence Welch'in solisti olduğu İngiliz grup.

Tarzı: Bağımsız pop, bağımsız rock, barok pop, sanatsal rock, soul, deneysel (deneysel ne?) her neyse böyle nitelenmiş.

Florence + The Machine
    Çenesine kurban

Florence Welch- Ana Vokal
    Robert Ackroyd- Ana Gitar
    Mark Saunders- Bas Gitar, Perküsyon
    Christopher Lloyd Hayden- Davullar, Geri Vokaller
    Isabella Summers- Klavye
    Tom Monger- Harp
    Rusty Bradshaw- Klavye, Geri Vokaller
    Sam White- Geri Vokaller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatakIysm -- 15 Nisan 2015; 17:51:50 >

• Calvin Herris'in şarkısında ne kadar da farklı.

2015

• ben en çok bunu sevdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 16 Nisan 2015; 19:36:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok severim.Hatta en sevdiğim 2 şarkıyı da ekleyeyim

• Kliplerden ziyade canlı performansları harika benim için Florence Welch 1 Lana del rey 2 Oh Land 3. Tür bunun harici ucuz amerikan poplarını hiç sevmiyorum agnes obel de harikadır tavsiye ederim

Bu arada dog days are over,what the water gave me,no light no light,over the love bunların canlı performansı orjinalini katlar kesinlikle

Bide yeni albümde çıkacak st jude de harika what kind of man klibi devamı gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 20 Nisan 2015; 11:44:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spectrum ve Sweet Nothing iyidir

• Çıplak sesi dahi çok kaliteli gerçekten.
  • İlk dinledigim sarkisi calvin harris ile olandi. Klipte kadinin yasi 60 70 civari zannetmistim vikiden baktim 20 kusurmus :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadınım ya yarın

How Big,How Blue,How Beautiful albumü

çıkacak almak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • How Big, How Blue, How Beautiful albümünü dinledim çok güzel olmuş gerçekten. Queen of Peace, HBHBHB, Delilah ve What Kind of Man tabiki en iyileriydi bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için yeni bir uyuşturucu türü yakın zamanda keşfettim gerçekten çok iyi.
    kliplerini de çok beğeniyorum, şu an sadece müziğini seviyorum.şarkıların arkasındaki hikayeleri-anlamları zamanla öğreneceğimi umuyorum.
    Favorim Spectrum (klibiyle birlikte).

tek eksiği hayalimdeki bayan tipi olmaması
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.