Şimdi Ara

SOMA, Etkileyici Ekran Görüntüleriyle Beraber Beta Sürecine Geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Amnesia: The Dark Descent gibi oyun dünyasının en korkutucu projelerinden birisine imza atan Frictional Games'in yeni projesi SOMA, bugün itibariyle kapalı beta sürecine geçti. Bu noktadan sonra tam gaz çıkış dönemine ilerleyen Frictional Games, geçiş haberini iki adet ekran görüntüsü paylaşarak kutladı. Yayınlanan görüntülerde oyunun atmosferi epey etkileyici görünüyor. Aşağıdan göz atabilirsiniz.

• A Machine for Pigs gerçekten kötü bir oyundu.Bu oyun inşallah ilk amnesia kalitesinde bir oyun olur seviyorum Frictional Games oyunlarını.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • A Machine for Pigs başka bir firma tarafından geliştirildi
  • a machine for pigs kötü bir oyun değildi sadece bildiğimiz amnesia dan farklı bir oyundu
  • bu oyun ateş etmeli mi olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clobbering

A Machine for Pigs gerçekten kötü bir oyundu.Bu oyun inşallah ilk amnesia kalitesinde bir oyun olur seviyorum Frictional Games oyunlarını.

Ne mânada kötü bir oyundu ? Oynamadığını düşünüyorum oyunu çünkü machine for pigs hikaye anlatımı ve ambiyans bakımından ilk oyundan geride değildi. Fakat sen Jumpscare gibi ergen youtuber materyellerini seviyorsan doğru çok kötü bir oyundu ... Bir Dear Esther oynayında Chinise Roomun hikaye anlatımını görün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntüler güzel duruyor , bu oyundan umudum var benim Amnesia'da başarılı bir oyundu.
    Umarım bu oyunda istenilen başarıya ulaşır.

• Son haberler

http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=22458

Haberine göre çıkış tarihi Ekim 2015 Hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citadel -- 2 Mayıs 2015; 3:39:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.