Şimdi Ara

The Witcher 3'ün Xbox One Paketleri Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Mayıs ayında çıkacak olan The Witcher 3 için Microsoft ile CD Projekt arasında bir anlaşma ortaya çıktı. The Witcher 3'ün Xbox One paketleri duyuruldu. Standart fiyattan satışa çıkacak olan The Witcher 3'ün hem Kinect'in olduğu, hem de olmadığı ayrı ayrı paketleri bulunacak. Paket görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz.

• Platform kayırmıyoruz diyen CD Projekt'in M$ (ve nvidia) yalakalığı yapmasını yakıştıramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Platform kayırmıyoruz diyen CD Projekt'in M$ (ve nvidia) yalakalığı yapmasını yakıştıramıyorum

Arkadaşım alt tarafı hem xbox hem witcher almak isteyenlere bir paket yapmışlar bunda bir şey yokki kayırma dediğini "sadece" xbox a özgü içerik çıkarmaktır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Artık işler cok karıştı. Oyun sektörünün bu hali inanılmaz samimiyetsiz birşeye dönüştü. Kendimi kapitalizmin eline bırakıyorum. Kimsenin oyuncuları düşündüğünü zannetmiyorum. Herşey ziyadesiyle para için. O yüzden sağlam bir strateji ile alışveriş yapılmalı. Yoksa hesplangi zaman servetlerin oyun sektörüne yatirildigini görmek hepimizi üzecek maalesef.
  • Süper bir haber .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arkadaşım. Gizli saklı birşey yok ki.cdprojekt ile Microsoft Witcher 3 tanıtımı kapsamında anlaşma yaptı. Nvidia ile de.e3 gamescon Fuarlarında ps4 de gördün mü görüntü. Nvidia ile de teknoloji anlaşması yapıldı. Nvidia hair works teknolojisi ni kullanıyor oyun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.