Şimdi Ara

IOS NEDEN BERBAT OLDU ⁉️

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steve Jobs öldüğünden beri hiçbirşey yeni gelmiyor Herşeyde sorun var bu Tim Cook denilen herif ne yapıyor amacı ne anlamadım gitti maf etti bence Apple 'ı

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 15 Nisan 2015; 15:11:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Good job
  • androidten kesinlikle iyi , iphone daha iyi olabilirmiydi kesinlikle daha iyi geliştirebilirlerdi. Objektif bakış.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa bir android telefon iosun hızına yetişti yeni touchwiz arayüzü baya iyi düzeltmişler iosdan atak bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bekliyorsunuz anlamadım? Hayır Apple şu anda Steve Jobs'ın yaşadığı zamandan çok daha güçlü bir firma hem hisse senedi hemde ürün gamı olarak. Ayrıca iOS 8 bu zamana kadar ki gelmiş geçmiş en fazla yenilikle gelen iOS sürümüdür. Bunlar görsel değil, kaputun altında yatan gelişmeler. Normalde her iOS sürümüyle 1500 API eklerlerdi ama bu sene 4000 API eklediler geliştiriciler daha yenilikçi uygulamalar yapabilsin diye. 8.3 ile birlikte de Apple kusursuza yakın bir sürüm elde etti.

• bence gayet radikal kararlar aldilar. iphone 6+ ile steve jobsun kati cizgilerini astilar. Macbook ile usb baglantisinin tarih olmasina ilk adim attilar. Ve tabi ki steve jobsun en buyuk 2 hayali. 1 tanesi Disk okuyucunun eski bir teknoloji oldugunu ve onun bircok seyi sinirlandirdigini soyluyordu. Steve jobs baslatti bunu ama timcook doneminde gerceklesti. (Suanda hic cd-dvd ihtiyaciniz oluyor mu? Konsol oyunlari olmasa blueray yada hd romlara da ihtiyac olmayacak....

yeni macbook ve iWatch ile apple urun yelpazesini gelistirdi. Yani Steve jobs doneminde piyasayi yonlendirme gucu, Tim cook doneminde de etkili oluyor. Tabi steve jobs degil ve bir cok eksik yonu var ama basarili yanlarida gayet on planda.
  • mahmudf2 M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu firma zaten çok büyük bir firma o yüzden Steve Jobs bu firmayı bıraktığında zaten bu firma 10 yılda başında kimse durmasa bile hisseleri ve her şeyi artacaktır , bizde bir özellik gelmedi hiç bir yenilik yokken bu firma 10 sene sonra ayakta duramaz anlatmaya çalıştığımız bu ben de bir Apple kullanıcısı ve eskiye göre hiçbir yenilik yok şu anda olanlar zaten bize Steve Jobs un ilerde yapar yapacağımız dediği şeylerdi

• Ben berbat olduğunu dusunmuyorum memnunum daha fazla yenilik gelebilir miydi? Elbette her zaman daha iyisi olabilir ama bu kötü olduğu anlamına gelmezki

• Berbat değil, ama ne yalan söyliyim ios sürekli aynı şeyi önümüze sunup veriyor. Artık bende sıkılmaya başladım. İnşallah ios9 la köklü bir değişikliğe gidilir.

• Bekleyin gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 8 ile temelde büyük değişiklikler oldu ve olmaya devam ediyor. Bunlar görselde dikkat çekmeyen şeyler.

İos 9 ile stabilite arttıracaklarını düşünüyorum ben.

• Suan da ios gayet iyi, ama steve jobs dan sonra yenilik konusunda geri kaldığı söylenebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Berbat değil, ama ne yalan söyliyim ios sürekli aynı şeyi önümüze sunup veriyor. Artık bende sıkılmaya başladım. İnşallah ios9 la köklü bir değişikliğe gidilir.

Ios 9 ayni 8 gibi olacak sadece evrimsel olarak gelisecek yeni bisi bekleme

• beğenmediğiniz bir şeyi kullanmazsanız ilgili sorundan kurtulmuş olursunuz

çok basit çözümler var hayatta

uzatmamak lazım
  • Ben sony Z3 e geçtim iphone 5s den. Öyle büyük beklentimde yok zaten :) şarj iyi gitsin yeter bana artık,güncelleme falan da beklemiyorum Apple sağolsun güncellemelere doydum artık :)

• senin o beyenmediğin steve jobs vizyonu müthiş geniş bir adam kardeş
  • Bu yenilik gelsin yenilik gelsin , hep aynı diyen arkadaşlar ... Size soruyorum ne istiyorsunuz ?

Söyleyin ne gibi yenilik gelsin diyorsunuz iOS 7 ile iOS 8 arasında dağlar kadar fark var bunu göremeyen arkadaşlar ne gibi bir değişiklik bekliyor çok merak ediyorum yani..

Daha iOS8 çıkalı ne olmuş ki hemen sıktı ? iOS 8.x sürümleri hata gidermek ve arka plan yeniliği yapılmak için yada güvenlik açısından yayınlanır.. Bunu bilmeyen arkadaşlar bence iOS, Apple kullanmasınlarr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cladien

Bu yenilik gelsin yenilik gelsin , hep aynı diyen arkadaşlar ... Size soruyorum ne istiyorsunuz ?

Söyleyin ne gibi yenilik gelsin diyorsunuz iOS 7 ile iOS 8 arasında dağlar kadar fark var bunu göremeyen arkadaşlar ne gibi bir değişiklik bekliyor çok merak ediyorum yani..

Daha iOS8 çıkalı ne olmuş ki hemen sıktı ? iOS 8.x sürümleri hata gidermek ve arka plan yeniliği yapılmak için yada güvenlik açısından yayınlanır.. Bunu bilmeyen arkadaşlar bence iOS, Apple kullanmasınlarr

Hucresel ve 3g yi açmak için ayarlara gidiyosam istediği yenilik gelsin

• Yere düşen ios'ları napiyorsunuz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.