Şimdi Ara

Ben araştırmaktan bıktım cevaplamaktan bıkmayacak bir babayiğit arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki de başlık açanların %90 ı ile aynı şeyi soracağım, lütfen bana adam akıllı bi uydu alıcı önerin....

Hometech ht1500 sipariş ettim ertesi gün kargoyla iade ettim. Benim aradığım en büyük özellik bana televizyoncunun yolunu unutturması. Servisi arıyorum kanal otomatik güncellenmiyor sinyal yok yazıyor diyorum manuel girin diyorlar, ee o zaman uydumu değiştirmeyeyim eskisini kullanayım onda da manuel giriyorum dedim ve iade ettim.

Konuya dönecek olursak istediğim şeyler gayet basit.

Mutlaka ama mutlaka kanalları kendisi bulup kursun beni frekanslarla sembol oranlarıyla boğmasın.
    Biss' lerle uğraşmak istemiyorum mümkünse en kolay biss ayarı yapılacak şekilde olsun.
    Gerçek 1080p çözünürlük versin. (50" led tv de kullanacağım hometech 1080i çözünürlük veriyordu ve ekranda titremeler bozukluklar vardı)
    Son olarak usb üzerinden kayıt yapabilsin.

Bunun haricinde kanal geçişleri çok bekletmezse iyi olur, öyle saliselerle yarışan birisi değilim bu isteğim yanlış anlaşılmasın sadece kanal değiştiğimde 2 saniye beklemek istemiyorum.

Maksimum 200tl bütçe ayırabiliyorum. mini uydu olmuş büyük kutu olmuş hiç fark etmez ikisini de koyacak yerim var yeter ki sorunsuz bir alet olsun güvenilir olsun.

Yardım edip vaktini ayıran herkese teşekkür ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

• Yukarda aynı zamanda usb üzerinden kayıtta yapsın yazmıştım bu özellik şart değil ama olursa çok güzel olur.

Cevap bekliyorum arkadaşlar
  • gigablur HD800 se plus al. aldığın yerede talmatları ver. biss keyleri açsın, kanal sıralaaması hazır şekilde istiyorum diye. halledip gönderirler. az bişey bilgisayar kullanyıyorsan kanal frekansları değişince bilgisayardan hemen yeni kanal listesi atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerOn

Arkadaşlar belki de başlık açanların %90 ı ile aynı şeyi soracağım, lütfen bana adam akıllı bi uydu alıcı önerin....

Hometech ht1500 sipariş ettim ertesi gün kargoyla iade ettim. Benim aradığım en büyük özellik bana televizyoncunun yolunu unutturması. Servisi arıyorum kanal otomatik güncellenmiyor sinyal yok yazıyor diyorum manuel girin diyorlar, ee o zaman uydumu değiştirmeyeyim eskisini kullanayım onda da manuel giriyorum dedim ve iade ettim.

Konuya dönecek olursak istediğim şeyler gayet basit.

Mutlaka ama mutlaka kanalları kendisi bulup kursun beni frekanslarla sembol oranlarıyla boğmasın.
    Biss' lerle uğraşmak istemiyorum mümkünse en kolay biss ayarı yapılacak şekilde olsun.
    Gerçek 1080p çözünürlük versin. (50" led tv de kullanacağım hometech 1080i çözünürlük veriyordu ve ekranda titremeler bozukluklar vardı)
    Son olarak usb üzerinden kayıt yapabilsin.

Bunun haricinde kanal geçişleri çok bekletmezse iyi olur, öyle saliselerle yarışan birisi değilim bu isteğim yanlış anlaşılmasın sadece kanal değiştiğimde 2 saniye beklemek istemiyorum.

Maksimum 200tl bütçe ayırabiliyorum. mini uydu olmuş büyük kutu olmuş hiç fark etmez ikisini de koyacak yerim var yeter ki sorunsuz bir alet olsun güvenilir olsun.

Yardım edip vaktini ayıran herkese teşekkür ediyorum şimdiden Allah razı olsun.

selam

tkgs ıle kanaları kendı ekler
    kanal gecısı 1 sn
    goruntu kalıtesı 200 tllıklerın hepsınden ıyıdır
    bısslerı ben yuklu gonderıyorum
    hdd tak kayıt yapsın yalnız mkv oynatmaz

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Tkgs-Fullhd-Uydu-Alici__isp39407305

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 15 Nisan 2015; 15:44:26 >

• Açıkçası zaten ya neta 6400 yada next amigo almayı düşünüyorum mkv oynatmaması bi problem ama televizyonu pc' ye bağlıyorum film izleyeceğim zaman oradan da halledebilirim bu işi, netanın tek problemi fiyatı şuan benim için.

@DreamRiver

İşim gereği zaten bilgisayar tamir ediyorum ama şöyle bir durum var çok sık tv izleyen birisi değilim işten eve geldiğim o vakitlerde bir de uydu frekansıyla uğraşmak istemiyorum. Zaten gün boyu pc' lerle uğraş dur bir de evde onunla uğraşmak çıldırtıyor insanı, evdeki pc' nin açma tuşu bozuk aylardır iki kabloyu birbirine sürterek açıyorum pc' yi gerisini sen düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerOn -- 15 Nisan 2015; 16:19:49 >
  • abi 2sn den kısa süreli kanallar arası geçebilen cihaz varsa banada söyleyin
  • Neta 6400 hd modelini alabilirsiniz

http://www.hepsidijital.com/neta-6400-full-hd#0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_ibo

abi 2sn den kısa süreli kanallar arası geçebilen cihaz varsa banada söyleyin

Bir saniyenin altında kanal geçişi yapan çok iyi işlemcili ve ramli cihazlarda var ama çok tuzlu fiyatları, 2 saniye çok uzun bi süre aslında, benim tarihi eser eski sd uydum bile 2 saniyenin altında kanal değişiyor.
  • PowerOn kullanıcısına yanıt
    hocam ya paraya kıyacaksın yada sabretmeyi öğreneceksim bende flıps var 107 kanal yavaş değişiyor iflit oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_ibo

hocam ya paraya kıyacaksın yada sabretmeyi öğreneceksim bende flıps var 107 kanal yavaş değişiyor iflit oluyorum

Hocam paraya kıysam da garantisi yok ki hani deseler şöyle bi ürün var piyasanın en iyisi o ama pahalı vallahi alıcam ama birinin iyi dediğine başkası kötü diyor mesela iptv istemezdim ama gördüm ki maçlar yabancı kanallar hep iptv ile izlenebiliyor hal böyleyken nasıl neta 6400 alayım arada kaldım
    valla işin zor sen araştırmaya devam et benim fazla bilgim yok valla sana kolay gelsın inşallah hayırlısını alırsın neta 6400 250 tl civarında boşa para vermeni istemem
  • vallah en saglam markalar gigablue ve vu+duo
  • Bugün dreamstar dreamini iptv hd plus modelini aldım kullanıyorum bi kaç saattir şimdilik herşey güzel gözüküyor yardım eden tüm arkadaşlara teşkkürler.
    merhaba, atlanta cihazları tavsiye ederim(!) fatih mc den ürünü güvenle alabilirsin. biz ailecek fatih mcyi tercih ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerOn

Bugün dreamstar dreamini iptv hd plus modelini aldım kullanıyorum bi kaç saattir şimdilik herşey güzel gözüküyor yardım eden tüm arkadaşlara teşkkürler.

rica etsem bu tercihinizin nedenini öğrenebilir miyim?
    atlanta g4 gibi türk mucizesi varken neden dreamstar aldınız?

lütfen ürünü iade edin ve toplum huzuru için atlantayı tercih edin.
  • atlanta almak için geri kalan 200 lirayı da siz karşılarsanız neden olmasın yarın gidip hemen iade ederim
  • next 18500 diyorum. baska bisey demiyorum. yorumlara bak diyom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dreamstar cihazı halen kullanıyor musunuz? ben de bu cihazı almayı düşnüyorum, 40" samsung tv de kullanacağım ama Fhd görüntü kalitesi nasıl gerçek mi yoksa çamurdan mı? ve kanal geçişleri nasıl en ufak bir inceleme bulamadım nette.
    bu konuda aydınlatır mısınız?

cihazın kumanda alıcısında numara falan yazıyor mu? Kumandası çekim gücü şekli şemali nasıl?
    bir resim falan da yüklerseniz çok minnettar kalırım.
    iyi günler...
  • 200 TL YE UYDU ALICISI VARMI Kİ, İYİ BİR SEY ARIYOSUN ONU ANLAMADIM BENDE COK ARASTIRDIM O FİYATA YOK, HANGİSİNİ ÖNERİRSİN DERSEN PARANA GÖRE EN YAKIN BİLDİĞİM GİGABLUE X1 HD VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setukubin -- 24 Haziran 2015; 12:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

Hocam dreamstar cihazı halen kullanıyor musunuz? ben de bu cihazı almayı düşnüyorum, 40" samsung tv de kullanacağım ama Fhd görüntü kalitesi nasıl gerçek mi yoksa çamurdan mı? ve kanal geçişleri nasıl en ufak bir inceleme bulamadım nette.
    bu konuda aydınlatır mısınız?

cihazın kumanda alıcısında numara falan yazıyor mu? Kumandası çekim gücü şekli şemali nasıl?
    bir resim falan da yüklerseniz çok minnettar kalırım.
    iyi günler...

Alıcıda numara yazıyor, kanal geçişleri bence gayet başarılı, görüntü kalitesi seçilen frekansa gör değişiyor mesela 1080p 60hz de altyazılar tuahf bi şekilde takılarak kayarken 50hz alınca kaymak gibi oluyor sanırım benim tv yüzünden bu ama görüntü kalitesi genel olarak iyi. Sürekli güncel yazılım ve kanal listesi de çıkıyor kendi arayüzünden internete bağlanıp çekiyorum. Çok tv hastası değilim benim işimi fazlasıyla gördü.

Hatta şunu belirteyim daha önceki taş devrinden kalan uydu cihazım ve hepsiburadadan alıp iade ettiğim homtech uydu alıcısı da akıllı.tv ve trt hd kanallarını çekmiyordu sinyal düşük geliyordu ama bu alet hepsini açıyor antene herhangi bir müdehale yapmamama rağmen.

Not: Harici hdd taktım bi kere denemek için video kaydıda çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerOn -- 24 Haziran 2015; 15:01:27 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.