Şimdi Ara

GTA V FPS testi 'Hangi sistemde nasıl çalışacak?' özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
4.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Bölüm Sonu Canavarı Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Yılmaz hazırladı:

GTA V'in PC çıkışı ile birlikte ayrıntı bir FPS testi yaparak bilgisayarlarınızda nasıl çalışacağını gösteriyoruz. Elinizdeki oyunlarda aldığınız FPS değerleriyle bu videoya bakarak Grand Theft Auto 5'in nasıl çalışacağını görebilirsiniz. Beş farklı PC'de GTA V'in performansı ve aynı sistemlerde diğer oyunlarla karşılaştırması sadece BSC'de!

• Mobilden pek bisey anlamadim ama oyun optimizasyonu iyi gorunuyor. ole abartli sisteme gerek yok.

• Arkadaşlar GTX 660 oc, 4670k, 8GB 1600 Mhz, 1280*1024 ekran ultra ayar açar mı ?

• ilginc gecen gun bir orjinal oyun alayim dedi pc ye max pyne 1 ve 2 windos 8.1 var bende ama ne olsun calismiyor kutusu elimde kaldi neyse evde Play Station 1 3 adet Play Station 2 2 adet 3 e 4 birer tane var problemsiz oynuyorum calisir calismaz derdim yokkkk konsol gözünü seveyim heves yptim kursagimda kaldi pccccccccc

• quote:

Orijinalden alıntı: jakops.

Arkadaşlar GTX 660 oc, 4670k, 8GB 1600 Mhz, 1280*1024 ekran ultra ayar açar mı ?

testlere göre rahatlıkla açabilceğini söylüyorki hele o çözünürlükte 50 60 kare alırsın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: RAN7843

ilginc gecen gun bir orjinal oyun alayim dedi pc ye max pyne 1 ve 2 windos 8.1 var bende ama ne olsun calismiyor kutusu elimde kaldi neyse evde Play Station 1 3 adet Play Station 2 2 adet 3 e 4 birer tane var problemsiz oynuyorum calisir calismaz derdim yokkkk konsol gözünü seveyim heves yptim kursagimda kaldi pccccccccc

yeni işletim sistemi olunca öyle oluyor ama win 7 de sorunsuz çalışıyor her iki oyunda :)

• İmzadaki sistemle, 1080p de herşey en sonda sadece msaa kapalı vs soft shadows softest ta sabit 60FPS alıyorum. :) Oyun çok akıcı ve kastırmıyor.

• 2-3 gb boyutlu ufak bir demosunu yayınlasalarda insanlar pc leri ne durumda görse,ona göre alsa.sonuçta çıkalı uzun zaman olmuş ve pahalı bir oyun.güvenemiyorum boh da çıkabilir

• Bu sistemle ultra-very high da kaç fps alırım

GTA V FPS testi 'Hangi sistemde nasıl çalışacak?' özel video

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafam karıştı videodan, videoyu anlamak için birde klavuz videosu hazırlayın bence
  • quote:Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bölüm Sonu Canavarı Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Yılmaz hazırladı:

GTA V'in PC çıkışı ile birlikte ayrıntı bir FPS testi yaparak bilgisayarlarınızda nasıl çalışacağını gösteriyoruz. Elinizdeki oyunlarda aldığınız FPS değerleriyle bu videoya bakarak Grand Theft Auto 5'in nasıl çalışacağını görebilirsiniz. Beş farklı PC'de GTA V'in performansı ve aynı sistemlerde diğer oyunlarla karşılaştırması sadece BSC'de!

Guzel bir inceleme olmus ama keske bir i3+560 gibi. Ir incelemeniz olsaymis, laptoplar pek BiLgi veremiyor malum. Ilk ikili guzeldi(i5 ve 280x) i7 920 li de fena degildi ama dedigim gibi bir i3 bekliyorduk)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

quote:

Orijinalden alıntı: jakops.Arkadaşlar GTX 660 oc, 4670k, 8GB 1600 Mhz, 1280*1024 ekran ultra ayar açar mı ?
    testlere göre rahatlıkla açabilceğini söylüyorki hele o çözünürlükte 50 60 kare alırsın bence

Çok teşekkür ederim. Oyun o kadar rahatsa 1080p TV'ye bağlayıp oynarım o zaman :)

• GPU: GeForce GT740M
    CPU: i5-3230M 2.60 GHZ
    RAM: 8 GB
    Çözünürlük: 1366*768, laptopta bu çözünürlükte akıcı halde oynayabilir miyim?

• Mükemmel video ya. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

GPU: GeForce GT740M

Ayarları kisarak akici oyun elde edip oynarsiniz hocam.

• i3 kullananlar insan değil mi ya.
  • Oyun gta4 gibi kötü olmadı güzel yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cana-cana -- 15 Nisan 2015; 1:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Teşekkürler hocam cevabınız için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Teşekkürler hocam cevabınız için.

Rica ederim hocam, iyi oyunlar

• intel 4700mq işlemci
    16gb ram
    nvidia 770m 3gb ekran kartı
    1080p ekran
    bu donanım ile elimdeki oyunları videolarda gösterilen haritalarda test etme fırsatı buldum.

(özellikle bsc testlerinin fps değeri alınırken ki oyun anında tarafımdan alınmış değerler)
    battlefield 3 ultra 50-80 fps
    battlefield 4 ultra 24-45 fps

bu durumda ben dizüstü bilgisayarımda rahatlıkla very high ayarlarda 30 fps ve yukarısını
    oynayabileceğim.

bu arada kendi dizüstü bilgisayar donanımımı cpuboss ve gpuboss sitelerinde karşılaştırmalar
    yaptım ve videodaki değerlendirme testindeki i7-920, nvidia 560ti donanımından bir tık
    ilerde olduğunu gördüm yani sizde bu sitelerden aşağı yukarı donanımınızı test edilen
    donanımla karşılaştırıp bilgi alabilirsiniz.

bir de ayrıca ben daha ekran kartı için gerekli sürücüleri de indirmedim.
    yine de gta 5 benim için minimum 1080p 30 fps ve very high ayarda garanti gibi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.