Şimdi Ara

40 Bin Bütce İle C Sınıfı Dizel Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi 40 Bin lira bütce ile alabileceğimiz 2012 Model üstü C sınıfı Dizel, önerileriniz nelerdir?

Kilometresi ne kadar düşük olursa, o kadar iyi olur.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2010-2011 Astra H 1.3 Alınabilir. 2012 model o fiyata ya çok km'li ya da kazalı olma ihtimali yüksek.
  • 2012 biraz zor üstad. Alt kalite bulursunuz, o da paranıza yazık. Peugeot 308, Fiat Bravo ya da yeni kasa C4 bakın.

• NafirKeyh kullanıcısına yanıt
    Hocam aslinda 43-44 lira civarina 20bin kusur kilometrelerde hatasiz 110luk 6ileri Megane 3 alınabiliyor fakat maksimum 42 çıkarabiliriz.

Megane 3leri nasıl bilirsiniz?

• Arkadaslar yardim

• Cruze veya Octavia bakılabilir. Bravo'yu da ekleyin listeye.

• Bravo'da bakıyoruz ama temizini bulamadık hocam

• mnbmnbmnb12 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada 40-42 arası Style Exeolar var. Onlar da düşünülebilir.

• c4 ve astra var o bütçelere denk gelen f/p olarak iyi diyebileceğimiz
  • Bende yakın bütçe ile bakıyoruö hiçbişey bulamadım

• Fiat bravo 1.6 multijet

• bende bu bütçe ile çok araç baktım. 1 hafta önce 43 bin'e megane 3 dizel 105 bg privilige 68bin km de aldım. şimdilik memnunum. özellikle anahtarsız giriş ve çalıştırma çok hoşuma gitti.
  • 2012 model üstü zor hocam.308,astra hb,megane 3 hb,focus,fluence bakabilirsiniz aklıma gelen.focus,fluence şirket aracı olma riski yüksek
  • Arkadaslar rica etsem şu arabayı bi inceler misiniz
    Ilan no: 205116237

• bgs0 kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için saolun fakat bir türlü temiz bi Bravo bulamadık.

Arabalarla içli dışlı iyi bilen bi arkadaşıma sordum 1.6 Multijet motorlarda turbo boşluğu oldugunu ve Turbo devreye girene kadar aşırı cansızlık oldugunu söyledi. Bu doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: mnbmnbmnb12

Öneriniz için saolun fakat bir türlü temiz bi Bravo bulamadık.

Arabalarla içli dışlı iyi bilen bi arkadaşıma sordum 1.6 Multijet motorlarda turbo boşluğu oldugunu ve Turbo devreye girene kadar aşırı cansızlık oldugunu söyledi. Bu doğru mudur?

Bravo 1.6 multijet 105 hp kullanıcısıyım o boşluğu şöyle ifade edersem 1.750 devir altında saçma bir zorlanma, toparlanma sıkıntısı var turbo o ara tatilde ama 1.750 devri geçtiği anda 290 nm torku ciğerlerine kadar hissediyorsun resmen öne fırlıyor ve mükemmel koparak gidiyor özetle bir parça devri uygun seviyede tutma alışkanlığı gerektiriyor. Ama bunun dışında temizi ve donanımlısı cidden çok mutlu eder yurdum insanının fiat ön yargısı her fiatı şahin doğan albea sanması sayesinde milletin benzinli B segmenti aldığı paraya dolu dizel C segmentine binebilirsin.

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok saolun benimde gönlüm Bravo'dan yana fakat bir türlü kazasızını bulamadım ve alt devir cansızlığı beni Megane 3 almaya doğru ittiyor. Yakıt tüketimleriniz ne durumda acaba? Tahminimce 1.5 Dci Megane Bravo'dan daha az yakacaktır

• bende bu kafadaydım hocam gitti corsa 2013 aldım bugun 11binde :D
  • efe.1905se kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• megane 3 105 bg yakıt tüketimi samsun ankara yaptım biraz hız sabitlemede kullandım 4,6 ortalamayla geldim. ankara ş.içi şuan 5,7 (29km ort hız). Ayrıca bende bravo çok araştırdım temizini bulamadım. ama bravonun yakıtı sanırım megandan 1lt fazla olacaktır. veriler bu şekilde..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.