Şimdi Ara

Babaya yurt dışında kullanmalık navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaya modu ve poi ler de onemli. Turkiye'de pek kullanılmayacak ama ozellikle avrupada kullanilacak. Butce belirtmedi bana ama iyi bir sey olsun dedi. Yardim ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar,

Garmin & HERE Maps kombinasyonu içeren bir navigasyon çözümü öneririm. HERE Türkiye'de henüz gelişme aşamasında ama Doğu Avrupada tartışmasız lider.
    Eğer kullanılacağı yer Batı Avrupa ise TomTom cihazlardan biri alınmalıdır.

Cihazlar arasında bütçeye uygun olan birini seçebilirsiniz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Garmin & HERE Maps kombinasyonu içeren bir navigasyon çözümü öneririm. HERE Türkiye'de henüz gelişme aşamasında ama Doğu Avrupada tartışmasız lider.
    Eğer kullanılacağı yer Batı Avrupa ise TomTom cihazlardan biri alınmalıdır.

Cihazlar arasında bütçeye uygun olan birini seçebilirsiniz.

Saygılar.

Hocam merhabalar, babam 53 yasinda ve emekli oldu emekliligini de ucuz ucak bileti kovalamakla harciyor. Gecen hafta antwerbdeydi gecen ay da dublindeydi. Hep bati ulkelerinde geziyor ama dogu avrupa-bati avrupa farketmezsizin. Sanirim bu durumda gene de en iyisi tomtom olacak?

• Selamlar,

Evet en mantıklı çözüm Tomtom EU olan bir cihaz bakmanız. EU olarak özellikle belirttim çünkü Regional cihazlarda sadece Türkiye haritası var biliyorum.

Hayırlı olsun. İyi yolculuklar babanıza
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    ben tomtom via 135 diye düşündüm, ama babam tomtom go serisine de bak dedi sizce fiyat farkında değecek bir şey var mı ve go serisinden via 135 in muadili nedir acaba?
  • Selamlar,

Yeni Tomtom GO serisi daha yeni bir cihaz. Yeni yazılım içerir. İnceleyin isterseniz.

Saygılar.
  • Yaya modu önemli ise navigasyonlu telefon alsın bende Lenovo A820 var 80$ aliexpress fiyatı .
  • Akıllı telefona HERE maps yükleyip, gidilecek ülkelerin haritasını indirsin. Böylece offline çalışır, data hattı gerekmez.
    Tabi gps açık gezecekse telefonu şarj etmek için büyü boy bir batarya da bulundursun yanında.
  • Kendisinde iki tane akilli telefon var ama malesef ikna edemedim. İlla navigasyon istiyor. 5 inc ekrana da ufak dedi para onemli degil dedi bir ara go serisinden bir seyin siparisini gececegim.

• Go 600 tavsiye eder misiniz?

• http://m.gittigidiyor.com/urun/161725861

Burda fiyat daha uygun neden acaba alinir mi sizce buradan?

• Tomtom via 135 alındı. Memnun gibi yardimcı olan herkese tesekkurler.
     Babaya yurt dışında kullanmalık navigasyon

• Hayırlı olsun.
    Keyifli navigasyonlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.