- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
2004 Focus Comfort Sahipleri
5 Cevap4928 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

189 Mesaj
18 Kasım 2006; 0:51:44 

Arkadaşlar 2004 Focus Comfort Sahiplerini ilgilendiren bir şikayet konusu.

"Bütün 2004 model Ford Focus comfort sahiplerine duyurulur. 1.11.2004’te açtığım davayı kazandım. Benim davam uzun sürdü ve bahse konu araçların hepsi imalat hatalı ve bu hatalarını kapatmak içinde insanları yanıltma yoluna gidiyorlar. Ben açtığım davayı kazandım ve paramı da faiziyle Ford Otosan’dan geri aldım. Bu hata sadece 2004 Focus'un comfort versiyonunda var"

Linki : http://www.sikayetvar.c...o=0&refpage=1&no=128915

11512 Mesaj
18 Kasım 2006; 21:02:54 

quote:

Orjinalden alıntı: İSTANBULLUHOCA

Arkadaşlar 2004 Focus Comfort Sahiplerini ilgilendiren bir şikayet konusu.

"Bütün 2004 model Ford Focus comfort sahiplerine duyurulur. 1.11.2004�te açtığım davayı kazandım. Benim davam uzun sürdü ve bahse konu araçların hepsi imalat hatalı ve bu hatalarını kapatmak içinde insanları yanıltma yoluna gidiyorlar. Ben açtığım davayı kazandım ve paramı da faiziyle Ford Otosan�dan geri aldım. Bu hata sadece 2004 Focus'un comfort versiyonunda var"

Linki : http://www.sikayetvar.c...o=0&refpage=1&no=128915

HAKKINI ARAMIŞSIN,GÜZEL OLMUŞ.YARARLI Bİ TOPİC

When I started this fight, I did not think it would span a life time. But I soon discovered it would span many more...
I knew, I would not have enough time to give everything to you. Now, I worry I do not have time to do give anything to you. Your craving within me augments you again.
Not all who wonder are lost. I will never fall down. Time is fleeting. Oblivion awaits. I have heard the summons; i have been living a lie...
I'm frozen to the bones, I am. I can't remind your eyes, your face but I shall be your eyes. I will never give you up or let you go in the script of my life. We´ll be ready when the curtain might fall...
And no more words to say; "Forever yours, Kış Güneşi..."

1061 Mesaj
18 Kasım 2006; 21:38:06 

bahsettiğin bu arızalar nedir? bir açıklama yapabilirmisin?

2 Mesaj
19 Kasım 2006; 16:56:52 

HOCAM BENDE DE AYNI MODEL VAR ŞU BAŞINA GELENLERİ AYRINTILI OLARAK Bİ YAZAR MISIN?

189 Mesaj
19 Kasım 2006; 18:34:11 

Arkadaşlar araba bana ait değil. Tesadüfen gördüm ve yazıyı buraya aldım. 2004 modeller ile ilgili şikayetleri olanlar hakkını arayabilir diye yazdım.

32 Mesaj
29 Mart 2007; 10:36:46 

Arkadaşım sorunlar nedir, ayrıntılı olarak yazabilirmisin.

2004 comfort modeli almak üzereyim ve bu çok önemli.

Lütfen cevaplarınız bekliyorum özellikler İSTANBULLUHOCA'dan.

Teşekkürler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Ford » 2004 Focus Comfort Sahipleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328