Şimdi Ara

Bloodborne Bir Milyonluk Satış Rakamını Geride Bıraktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       From Software'in yeni oyunu Bloodborne, oyuncuların büyük beğenisini toplamış bir yapım. Sony bugün yaptığı açıklamayla Bloodborne'un satış rakamlarını duyurdu.

Belirtilene göre Bloodborne, 1 milyonluk satış barajını geride bıraktı. Bu rakama oyunun hem kutulu sürümü hem de dijital sürümü dahil. Yapılan açıklamada SCE Worldwdie Studios'un başkanı Shuhei Yoshida, yapım hakkında şu sözlere yer verdi: "Pek çok oyuncunun Bloodborne'un inanılmaz derecede zengin dünyasını, etkileyici melankolik atmosferini ve kendini gösteren gerilimini deneyim etmesinden büyük heyecan duyuyorum."

• Hak ediyor güzel oyun yapmışlar .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • diyecek söz yok çok güzel oyun yapmışlar

• Oyun hak ediyor bu kadar emek harcanmış umarım 5 milyonu geçer satış !

• 4 nisan itibariylede yazsaaydınız keşke
  • güzel ve başarılı oyun ben çok sevdim
  • Miyazaki ve Yoshida reyize sonsuz teşekkürler. Yeni neslin en iyi oyununu yaptılar
  • Arkadaş ne oyunmus oynayamadim ya ilk bölümde 50 kere öldüm nedir bu böyle:(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli@1144

Arkadaş ne oyunmus oynayamadim ya ilk bölümde 50 kere öldüm nedir bu böyle:(

bende ilk boss-u öldüremiyodum. meğerse boss fight ta R3 tıklayarak hedefe kitlenmeyi unutuyormuşum o yüzden öldüremiyormuşum :D belki seninde başına aynı şey gelmiştir diye söylüyorum, her düşmanla savaşmadan önce R3 tıkla O ile saldırılardan kaç. kolaylaşıyo o zaman :)

• Çok daha fazla satsın ki diğer firmalarda bu tarz bir dünya ile karşımıza çıksınlar , bu rakam yetmez.

• Bu zamana kadar hep yeni nesil konsollar da oyun aldıracak oyun yok derdim ki iyi oyun demiyorum konsol aldıracak oyun diyorum yanlış anlaşılma olmasın fakat sonunda o oyun geldi.
  • Cok cok basarili bir oyun satislari dahada artacaktir. From software artik gercekten efsane bir oyun yapimcisi oldu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Cok cok basarili bir oyun satislari dahada artacaktir. From software artik gercekten efsane bir oyun yapimcisi oldu..

Bu cok cok basarili oyunu oynamak icin oncelikle bir ps4 almak gerekiyor, almak derken gercek, kanli canli bir ps4 ten bahsediyorum, hayali ps4 lerden degil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • From software kendine ozgu dinamikleriyle gercekten artik epic bir yapimci oldu. Bundan sonra bloodborne ayri bir seri olarak devam edecektir tabikide dark souls 3 unde yapimina baslanmistir. Benim gibi rpg severler icin from software in yeri bambaska..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özlediğim sony exclusive kalitesinde bu oyun.

• Çok az satmış,özel oyun olarak bakıldığında gerçekten çok az, Pc'ye çıkmış olsa şuana kadar 5 milyon satmıştı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.