Şimdi Ara

Superonline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıldır Superonline calısanıyım. Superonline geçiş yapmak, bilgi almak yada sorun yaşayan arkadaşlar özelden yazarsa seve seve yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mrs_STaFF M kullanıcısına yanıt
    Özelden yazmak forumun mantığınıa ters. Eğer yardımcı olmak niyetindeyseniz konu üzerinden paylaşımda bulunun ki herkese faydası olsun aksi takdirde konunuz silinebilir. Kişisel bilgiler tabiki de pm üzerinden paylaşılmalıdır.
  • Olur sorun değil

• Merhaba sol adsl hakkinda bilgi almak istiyorum. Ttnetten sol adsl gecicem. Istanbul z.burnunda yasiyorum. Dun ttnet yetkilileri sol da max 4 mb hiz alacagimi santralden uzak oldugunu soylediler. Bu dogrumudur ttnette 16 mb pakette 14 mb hiz aliyordum. Pek sallamadim ttneti ama aklima takildi.

Superonline taahhüdüm 30 Mayıs 2014 tarihinde başladı, turkcell tv taahhüdüm de geçen Kasım ayında başladı.
    Her iki sözleşmem de 2 yıllık fakat asıl taahhüdüm 30 mayıs 2016 tarihinde son bulacak.
    Eğer 30 Mayıs 2016 da Superonline ile ilişiğimi kesersem, turkcell tv de bulunan taahhüdümün kalan ayları bana nasıl yansıtılır.
    Sağolsunlar ,olası bir iptal karşısında müşteriyi caydırmak amacıyla sözde büyük indirimler yapılmış gibi gösterip hizmetin taahhütsüz fiyatlarını olabildiğince şişirmişler

İşte indirimler;

Superonline

• quote:

Orijinalden alıntı: erenbey21

Merhaba sol adsl hakkinda bilgi almak istiyorum. Ttnetten sol adsl gecicem. Istanbul z.burnunda yasiyorum. Dun ttnet yetkilileri sol da max 4 mb hiz alacagimi santralden uzak oldugunu soylediler. Bu dogrumudur ttnette 16 mb pakette 14 mb hiz aliyordum. Pek sallamadim ttneti ama aklima takildi.

Hız faktörü santrale uzaklıktan değil sadece, ikamet ettiğiniz binanın da altyapısına bağlı. Ttnet'den aldıgınız hızı, superonline dan da alabiliyorsunuz aynı alt yapı zaten adsl'de

• quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Superonline taahhüdüm 30 Mayıs 2014 tarihinde başladı, turkcell tv taahhüdüm de geçen Kasım ayında başladı.
    Her iki sözleşmem de 2 yıllık fakat asıl taahhüdüm 30 mayıs 2016 tarihinde son bulacak.
    Eğer 30 Mayıs 2016 da Superonline ile ilişiğimi kesersem, turkcell tv de bulunan taahhüdümün kalan ayları bana nasıl yansıtılır.
    Sağolsunlar ,olası bir iptal karşısında müşteriyi caydırmak amacıyla sözde büyük indirimler yapılmış gibi gösterip hizmetin taahhütsüz fiyatlarını olabildiğince şişirmişler

İşte indirimler;

Superonline

Bunun için müşteri no yada cep teliniz gerekli girip sistemden bakabilmem içiN. İçeriNi görmeden birşey söyleyemem

Merhaba en uygun güncel kampanyalar nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Merhaba en uygun güncel kampanyalar nedir acaba

Adsl? Fiber?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.