Şimdi Ara

iOS 8.4 yenilenen müzik uygulaması ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple geçtiğimiz günlerde iOS 8.3'ü cihazlarına dağıtmaya başlamasının ardından dün de geliştiriciler için iOS 8.4 Beta'yı indirmeye sundu. Yeni sürüm, içerisinde tamamen yenilenen müzik uygulaması ile dikkat çekiyor.

iOS 8.4 yenilenen müzik uygulaması ile geliyor 

Uzun bir süredir bu tarz köklü bir değişiklik yaşamayan müzik uygulamasının yeni haliyle oldukça şık olduğu söylenebilir. iTunesdakine benzer arayüzde gezinirken altta çıkan mini bir oynatıcı arayüzü, kapsamlı arama, gelişmiş çalma sırası gibi özelliklere kavuşan uygulamada yenilenen bir iTunes radyo arayüzü de yer alıyor. 

Daha önce iddialara konu olan ve iOS 8.4 sürümü ile gelmesi beklenen Beats tabanlı çevrimiçi müzik hizmeti ise bu beta sürümünde yer almıyor. Apple'ın bu özelliği haziran ayında gerçekleşmesi beklenen WWDC etkinliği sırasında tanıtıp beta kullanıcılarının denemesine sunması bekleniyor.

Yeni müzik uygulamasına ait Youtube blogcusu DetroitBORG'un inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Apple son sürat gidiyor. Hız kesmeden yeni sürümler çıkıyor.
  • Daha 8.3 yeni cıkmısken böyle haberler duymak tuhaf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol üstte itunes açma tuşu olmasında başka bişey istemiyorum senelerdir yanlışlıkla açıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durdurak bilmiyorlar helal olsun, adamlar hakkını veriyor marka değerinin
  • İlla yeni iPod Touch aldırtacaklar. (Touch 4 kullanıyorum)

• parberk9999 kullanıcısına yanıt
    El insaf be hocam 5 senelik ipoda destek vermesin bir zahmet!

• APPLE - NVİDİA - İNTEL

Donanım dünyasının vaz geçilmezleri .

GOOD - BAD - UGLY

piuw piuw piuw

• iOS 8 bu HIZLA giderse 8.9 U da görür acaba iOS 7 deki gibi işte bu son ve en kararlı Sürüm diyeceğimiz Sürüm hangisi olacak merakla bekliyorum .

• Apple 1 gb ram kasmaz etmez diye sattıkları cihazları sonraki güncellemelerle öyle kastıracak ki inanamazsınız. Yahu nette soundclouddan müzik dinliyorum hesap makinesi açtım, başka uygulama açık değil bu arada, 2 işleme geçtiğimde tarayıcıyı ram yetmezliğinden kapattı. IOS'e geçmekle çok büyük hata yaptım...

• Batterx One kullanıcısına yanıt
    Androide dönebilirsiniz ozaman . Ama gerçekten haklısınız ufak bi arada sayfalar yenileniyor.

• psag kullanıcısına yanıt
    Tablet olarak iPad, telefon olarak android kullanıyorum. Android esnekliği kullanım kolaylığı ve özelleştirmeleri benim için paha biçilemez. iPad alacağıma windows tablet alsaydım şuan çok daha iyi olurdu. Bunu iPadin 8de 1i fiyatına aldığım windowslu tabletimden biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verre

El insaf be hocam 5 senelik ipoda destek vermesin bir zahmet!

O anlamda söylemedim. Bozulmadı etmedi yenisini almak istemedim.

• Apple'ın iOS 8 sürümlerinde bu kadar yoğun çalışması ve bol bol değişiklikler yapıp ard arda güncellemeler yayınlamasındaki sebep ne acaba. iOS 9'la mutlaka bir ilgisi vardır diye düşünüyorum.
    Fakat şuanki sürüm 8.3 en stabil ve hızlı sürüm olmuş, memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

Androide dönebilirsiniz ozaman . Ama gerçekten haklısınız ufak bi arada sayfalar yenileniyor.

+1

• bir walkman değil
  • işte şimdi oldu apple
  • o alttaki mini çaları, xperia kullanan arkadaşlar daha önceden deneyimlemişti zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.