Şimdi Ara

Söylenti: Yeni Guitar Hero'nun Gitarları Farklı Bir Tasarıma Sahip Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •       Geçtiğimiz gün Activision, yeni bir oyun duyuracağı belirtmiş ve sahneye çıkmaya hazırlanan bir grubun videosunu paylaşmıştı. Firmanın sözünü ettiğini yeni Guitar Hero oyunundan ilk bilgiler sızdırıldı.

Yahoo Fransa tarafından sızdırılan bilgilere göre yeni Guitar Hero oyununda yepyeni tasarıma sahip kontrolcü gitarlar göreceğiz. Bu gitarlar üzerinde üç beyaz, üç siyah olmak üzere toplam 6 adet nota bulunacak.

Gitar aksesuarının yanında yeni Guitar Hero oyununda FPS yani birincil bakış açısına geçebileceğiz. Bu özelliğin seriye yepyeni bir hava katacağını söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz yeni Guitar Hero oyunu DJ Hero'nun geliştiriciliğini yapan Freestyle Games tarafından geliştiriliyor. Yapımın bu yıl çıkacağını belirtelim. Oyunun resmi duyurusu ilerleyen saatlerde yapılacaktır.

• Ne yani eski gitarlar cop mu oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden yarattigi etkiyi cok yaratabilecegini dusunmuyorum ben. Muhtemelen gitarlarda ucuk fiyatli olacaktir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bekliyorum...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=6SnIZgESm4c Duyuru videosu geldi. Bu hali ile inanılmaz etki yapar görünüyor.https://www.guitarhero.com

• ıgn de videosu falan var.. guitar hero live.. gitarı bir garip sadece gitar var.. drum yok

• Müthiş olmuş....

• kesin alacagim :)

• ben begendım yenı gıtarını
  • bende beğendim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.