Şimdi Ara

Bluetooth kulaklık müzik için tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şöyle kablolardan kurtulup kulaktan düşmeyecek rahat rahat kullanımı olan bir kulaklık arayışı içersindeyim hiç de anlamıyorum bu işlerden tavsiyelere açığım.

Gözüme takılan iki model

Jabra Rox Wireless

Sony SBH80 Stereo Bluetooth Kulaklık

• İkisi arasında Sony derim.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Neden dersek peki kısaca.

Jabra daha pahalı gözüküyor

bluetooth 4.0 olmasının bir artısı var mı emin değilim

mıknatıs olayı benim için kullanışlı geldi

Kabloları biraz daha minimal duruyor sony'e nazaran

su ve toza dayanıklık denilmiş sony'de eser yok

Sony Seçiminin artısı

Bluetooth 3.0

sadece sony olması yetiyor sanırım ve

aptX diye ses geliştirme olayı öne çıkıyor.
  • Sony nin sağında ve solunda işlerinizi kolaylaştıracak tuşlar mevcut. Ayrıca kullanım esnasında boynunuzun şekline göre bir tasarım yapıldığından dolayı Sony daha kullanışlıdır. Ben şu an Goldmaster BT kulaklık kullanıyorum fakat cihazın kulağa giren kısmındaki kaba yapısından dolayı kullanım esnasında bir süre sonra sıkıntı yaratabiliyor. Jabra için de aynı durumun geçerli olabileceğini düşünüyorum. Jabra nın ses kalitesi nasıldır bilmiyorum ama bu zamana kadar kullandığım Sony kulaklıklardan hep memnun kalmışımdır bu nedenle bir güven duygusu da elbette var. Ayrıca dediğiniz gibi fiyatına da bakınca yine Sony daha iyi bir seçim olur. Tabi ikisini gerçekten kullanmış birisi artı ve eksilerini yazarlarsa daha iyi olur. Kağıt üzerindeki veriler genel anlamda pratikte çok işe yaramıyor. Bu arada Bt 3 ile 4 arasındaki farklara bakarsak: Bt 4 ün 3 e göre avantajları daha az enerji tüketimi, daha az kopma yaşanması, daha güvenli ve daha hızlı olması. Pil tüketimi cihazın içerisindeki pilin mah değerine ve tüketimine göre değişiklik gösterecektir elbette.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.