Şimdi Ara

Android için Opera Mini güncelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android için Opera Mini güncelledi 

Android platformundaki en popüler internet tarayıcılarından Opera Mini, yeni özelliklerle güncellendi.

Yayınlanan yeni sürümüyle artık hem tablet hem de akıllı telefon tarafında yüksek çözünürlükteki ekranlara uyum sağlayabilen bir arayüze kavuşan Opera Mini, böylece çok daha iyi bir görsel deneyim ortaya koyabiliyor. Ayrıca bünyesinde arayüzünü kişiselleştirmek için seçenekler eklenen uygulama, özel görüntüleme modunda girilen internet sitesi bilgilerini kayıt altına almıyor ve keşif sayfası yenilenerek yeni içerikleri daha güzel şekilde gözler önüne seriyor. Ana menüsü de sadeleştirilen Opera Mini, yeni sayacıyla da ne kadar veri tasarrufu sağlandığı görselleştirebiliyor.

Opera Mini'ye ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. Yeni sürümün tanıtım videosu da aşağıda yer alıyor.

• yeni arayüz süper olmuş
  • Şu yüksek çözünürlüklü ekranlara uyum sağlayamaması işimizi zorlaştırıyordu.Sonunda düzeltilmesi güzel.
  • Güzel olmuş, tek eksiği opera link bağlantısının olmaması. Eski mini'de bazı sorunlar vardı güncelleme gerekliydi. Opera classic zaten mağazadan tamamen kalktı ama normal sürümde hala eksiklikler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Güzel olmuş, tek eksiği opera link bağlantısının olmaması. Eski mini'de bazı sorunlar vardı güncelleme gerekliydi. Opera classic zaten mağazadan tamamen kalktı ama normal sürümde hala eksiklikler var.

Opera mini'nin yeni arayüz güzel olmuşta opera link özelliğinin olmayışı gerçekten büyük eksiklik ayarlarda opera'da oturum aç diye bi bölüm koymuşlar ama kaç oldu deniyorum girmedi ne maksatla getirildi anlamadım kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum bekletiyor öyle kalıyor sanırım zamanla optimize edilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihayet guncellemisler bilgi icin tesekkurler.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 19 Kasım 2020; 9:29:17 >
  • eski sürümdeki gibi indirme sorunları yaşanıyormu ?

bide şu aveada webpass denen lanet bişey var o sorun çıkarıyormu hala ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Güzel olmuş, tek eksiği opera link bağlantısının olmaması. Eski mini'de bazı sorunlar vardı güncelleme gerekliydi. Opera classic zaten mağazadan tamamen kalktı ama normal sürümde hala eksiklikler var.

clasic iyiydi ya mini çok sorunluydu özellikle forum da gezmek işkenceydi

• Symbian desteği kesildi. Bi Opera vardı o da gitti.

• opera ile indirme bi türlü yapamıyorum anlayamadım gıttı bellı mb nın ustu dosyalar hem başarısız oluyor
  • Opera'dan çok daha gelişmiş ve pratik tarayıcılar var. Cezbedici hale getirilmeli.

• Bu arayüzü ben uzun zamandır zaten Opera mini beta ile kullanıyordum

• ehh fena değil
  • Evet bunu gecenlerde indirdim guzel olmus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana Sayfa ayarlanmıyor mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.