Şimdi Ara

2000 TL kadar Ev Sinema Sistemi Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar z5500 arızalandığından dolayı ev sinema sistemini değiştirmek istiyorum 1000 tl yede şu sistem iyi derseniz f/p olarak onuda alabilirim ama maksimum tutar 2000 tl önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

• Merhabalar,elimde JBL LX2004 kule+surraund ve center takımı var sinema ve stereo performansı çok iyidir.Düşünürsen 1000 tl ye verebilirim.
  • Eğer beklentin çok yüksek değilse Magnat markasını araştırmanı öneririm. Z5500 den sonra devrim gibi gelebilir sana en azından bana devrim gibi geldi :) hiç duymadığım sesler tınılar duyuyorum.

Fiyatı uygundur performansı fiyatına göre herkesin övdüğü nokta. Daha iyisi olsun dersen Heco markasına bakabilirsin.

Belirttiğin fiyatlara alınabilecek en iyi ürünler diye bahsediliyor bu iki marka için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox90 -- 22 Nisan 2015; 0:47:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magnat set al bitanede pio veya denon avr al. İstanbuldaysan dikmen müzik , ankaradaysan gsa elektronik var buralara git yardımcı olurlar sistem konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 22 Nisan 2015; 7:37:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbuldaysanız eğer;

http://forum.donanimhaber.com/m_104934293/f_//tm.htm#104934293

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SONY ev sinema sistemlerinin hiç birini alma kardeşim..
    1. İnternet ve youtube desteği bitti.
    2. Ayarları zor.
    3. o kadar para verme...
    Ben aldım 3 sene önce .. şu an pişmanım. 600 Tl ye al bir sistem paşa paşa keyfine bak. Fazla teferruata gerek yok inan bana ileride sıkılacaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.