Şimdi Ara

HTC One M9 Oyun Performansı inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin yeni amiral gemisi HTC One M9 üzerinde Android dünyasının en iyi oyunlarını deniyor, performansına ve ısı değerlerine bakıyoruz.

• Merhaba,
    Yeni konsept bana çokta mantıklı gelmedi, sebebi ise bu tür cihazlarda oyunlar kasma veya donma beklemek saçma olur diye düşünüyorum. Bunun yerine cihazın M7, M8, M9 arasındaki yazılım, donanım, tasarım olarak karşılaştırma videoları gibi benzer konseptlerde videolar hazırlansa çok daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

• Testlerinizi beğenmedim. Kamera ilk oyunlarda uzakta olduğu için fazla bir şey görünmüyordu.Ve şu kameranın yerini ve ışıklandırmaları iyi ayarlanması lazım.Spider-Man ve Need for Speed işlemciyi gerçek manada zorlayan oyunlar değil. SnapDragon S4/ S4 pro işlemcisinde bile 60 fps de oynatabiliyor.Bu oyunlar yerine Real Racing 3 gösterdiğiniz bütün oyunlardan çok daha zorlayıcıydı. Son olarak oyunların grafik kalitesini ve fps düşüşlerini anlatın ama birazda oynanışı hakkında yorum yapın.Mesela telefonu sağa döndürürken hızlı algılıyor mu, düz modda ve yatay modda oynarken sıkıntı yaşatıyor mu gibi. Yoksa SnapDragon 810'un ne derece güçlü olduğunu zaten biliyoruz.Videoyu açarken hepsini çok iyi oynatacağını biliyordum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 13 Nisan 2015; 21:35:05 >
  • Bu havalarda 40 ı gören telefon ağustos ta 60 ı bulur.

• Bu oyunları oynatsın diye alacaksanız Nexus 4 alabilirsiniz :) özellikle yurtdışında 170 dolar civarı :)

• Spiderman gibi 2.5Boyutları oyunların test etdilmesi çok saçma geliyor...Örnek olarak Dungeon hunter 5 test edilebilirdi.
    3D ve kaliteli doku + effekler + 3g veya wifi de çalışması ile daha zorlayıcı olacağını düşünüyorum.
    üstteki yorumlarada katılıyorum.
  • Yunus abi bu izlediğim ilk videon tebrik ederim başarılarının devam etmesi dileğiyle.

• Dalga mı geçiliyor anlamadım.Spider man ve Need for speed wanted sistemi zorlayan oyunlar değil ki .mtk 6589 işlemcili Discovery bile çok rahat oynatıyor.Ayrıca bir oyunun telefonda uyumu düzgün çalışması öyle 30 saniyede belli olmaz.Oyunu oynayacaksın bölümleri atlayacaksın örneğin mc5 te kalabalık sahnelerde online oyun performansına bakacaksınız.Bu tarz incelemelerde kalitenin artması şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğe saygım sonsuz.Fakat kusura bakmayında çok saçma bi video olmuş.Daha yeni piyasaya çıkmış,amiral gemi model telefonda oyun testi yapıyonuz.Zaten bu cihazlarda oynan oyunlarda kasma,donma olmazki.Olsa cok abest olur ve amiral gemi modeli olmasının anlamı kalmaz.Eğer bu tür videolar cekileceksede ülkemizde satılan F/P cihazları tercih edilmeli.Bence bu videonun amacı oyunlardan ziyade,yeni elamanın (Yunus abinin) performansını ölçmek olmuş.

• Arkadaş senin hissiyatin yok mu ? Telefonun ısısını çok hissediyorum az hissediyorum gibi bişey desene. Daha yeni telefon ne kasmasını bekliyoruz ki ayrıca. Burda ki esas konu ısınacak mı snapdragon 810 ısınmayacak mı ? Adam oyun oynuyor o kadar ısıyı hissetmesiyle ilgili bi yorum yapmıyor rahatsız ediyor mu etmiyor mu başarısız bir video olmuş. Ayrıca m9 plua mediatek ile LG snap 808 ile z4 borularla soğutma sistemiyle geliyorsa snap810'da bir sorun vardır. Bunu temize çıkarmaktan vazgeçelim artık. M9 kötü telefon mu tabikide hayır ancak böylede bir gerçek var.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Steve jones sen misin la ? dogru soyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 liralık bir telefon da bunları oynatıyor. Test mi şimdi bu? Bunu da oynatıyor, bunu da oynatıyor. Yok oynatmasaydı bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 14 Nisan 2015; 9:06:42 >
  • Şahsi fikrimi belirteyim belki size göre yanlış olabilir ama burda bir ton insan karşısına çıkıyorsunuz ve o sakallar saçlar falan biraz özen gösterilmeli diye düşünüyorum

Bu arada sıcaklıkla alakalı bir şey göremedim kasma kasmama gibi şeylerden bahsetmişsiniz

• Sıcaklıkla alakalı bir şey yok? Nasıl yok? :)
  • Elektrik kesintisinden sonra birde telefonları temize çıkarma mı moda oldu anlamadım? Mesut Bey zaten değinmemiş miydi incelemede? Yunus Bey içinse daha iyi bir video çekilebilirdi diye düşünüyorum. Nicelik ve nitelik bakımından kısır bir video olmuş.

• Bence yerinde bir video olmus :) tebrikler.

• Htc one m9 almayı düşünenler m8 alsın donanım hariç hiç bir fark yok.

• şu oynadığı oyunlardan bir tek gta san andreası moto gde oynayamıyorum gücü yetmiyor diğerlerini bende oynuyorum snapdragon 400 1.2ghz adreno 305gpu 1gb ramli cihazda bu cihaz bırakında oynatsın saçma olmuş ama sonunda sıcaklığını ölçmesi bir tek güzel olan yanı bu olmuş videonun

• Bu hafız kım ya tanımadım,Erdı nerelerdesın ah gozunu sevem..

• htc yi karalamak için bir ay önce ortaya atılan 50 derece sıcaklık yalanının defteri tamamen dürülmüş oldu.. inceleme için teşekkür ederim, ileride daha güzel incelemeler olacağını düşünüyorum..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.