Şimdi Ara

The Witcher 3'ten 4K Çözünürlüklü Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Mayıs ayında çıkışına hazırlanan The Witcher 3 için son hazırlıklar yapılırken yapımcı ekip CD Projekt Red de yayınladığı görsel ve videolarla oyuncuları heyecanlandırıyor. Firma, oyunun PC sürümünden alınma dört yeni ekran görüntüsünü paylaştı.

Bu ekran görüntülerinin en önemli noktası tabii ki sahip oldukları 4K çözünürlük oluyor. Daha önce Ultra grafik ayarlarının oyun çıkışına kadar gösterilmeyeceğinin altını çizen CD Projekt ekibinin yayınladığı yeni ekran görüntüleri de aynı şekilde, High ayarlardan alınma. Bu görüntüleri haber içerisine gömüp internetinizi sömürmek istemeyiz. Dolayısıyla ekran görüntülerine bakmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

• 4k 60 fps oynayacak master race tayfası artık böyle oynar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • mega giga ultra

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • steamin survey sayfasına baktım. Oyuncuların %90'ında full hd'yi 60 fps çalıştırabilecek bir sistem yok. Bu adamlar 4k çözünürlüğe sahip fotoları neden yayınlarlar
    bu fotolara bakıp oyunu almaya karar veren var mı aranızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 13 Nisan 2015; 20:40:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

steamin survey sayfasına baktım. Oyuncuların %90'ında full hd'yi 60 fps çalıştırabilecek bir sistem yok. Bu adamlar 4k çözünürlüğe sahip fotoları neden yayınlarlar
    bu fotolara bakıp oyunu almaya karar veren var mı aranızda?

katiliyorum. 4k 60 fps icin sistem araba pahasi ayrica aldin diyelim birde 4k monitor lazim ölme essegim olme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O keskinlik ve detaylarla gerçekten farkı kalmamış neredeyse. Tek eksiği Nvidia Fur.
  • 4K'da pek fps'ye takılmıyorum özellikle single-player oyunlarda,benim için 25 fps bile alsam oyundan 4k oynarken yetiyor çünki yeteri kadar akıcı,özellikle böyle üst düzey oyunlarda yetiyor tek bir R9 290 ile.Ayrıca nedense 30fps daha zevkli oluyor çoğu oyunda neden bilmiyorum ama galiba sürekli fim izleyen biri olarak filmler genelde 23.97 fps oldugu için gözüm alıştı galiba düşük fpslere.60 fps'e geçince bir değişik geliyor sevemiyorum bir türlü.

4k 60 fps şu an çoğu pc'ci için hayal,öyle bir sistem kurmak Türkiye şartlarında mümkün değil.
  • Dünyayı bedava sananlar var aramızda

• şu oyunlarda artık çimleri ağaçları düzeltsinler abi.O kadar kıytırık duruyor ki renkler oyunun atmosferini parçalıyor resmen.Bütün oyunlarda görüyorum bunu.Çimler rezalet.

• ungalath kullanıcısına yanıt
    nvidia o konu uzerınde calısıyor çimen teknolojisi bir hayli ilerlemiş.
  • 1080p ile 4k arasında çokta bir uçurum göremedim açıkçası

• 3. resimde arkadaki adam nereye bakıyor, 4. resimde öndeki kurt nereye bakıyor? bilgilendirsin biri beni
  • sonunda ayrı link olarak koymuşsunuz, 640x480 mi ne açılıyordu değilse, ben mi beceremiyordum yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

şu oyunlarda artık çimleri ağaçları düzeltsinler abi.O kadar kıytırık duruyor ki renkler oyunun atmosferini parçalıyor resmen.Bütün oyunlarda görüyorum bunu.Çimler rezalet.

Ben uncharted 4'ün oynanış videolarında bitki örtüsüne hayran kalmıştım.Tüm çevre elle çizilmiş yanlış hatırlamıyorsam.Bitki örtüsü kavramını uncharted 4 kökten değiştirebilir.Ayrıca Crysis 3'te de çimler güzeldi bence :)

• Bsc haber algoritması :D

Witcher haberi›Bağımsız oyun haberi›Gta V haberi›Witcher haberi :D :D

(şaka amaçlı yaptım eksilemeyin :D)

• quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

şu oyunlarda artık çimleri ağaçları düzeltsinler abi.O kadar kıytırık duruyor ki renkler oyunun atmosferini parçalıyor resmen.Bütün oyunlarda görüyorum bunu.Çimler rezalet.

sanıyorum ki açık dünya olduğundan cimlerin coğu kağıt gibi görünüyor. eğer senin dediğin gibi yapsalardı büyük ihtimal sistem gereksinimleri daha fazla uçacaktı crysis 3 ve uncharted 4 oyunları açık dünyaya sahip oyunlar değil bu yüzden üzerinde daha fazla durulabilir

• Ultra ayar niye oyunun çıkışına kadar gösterilmiyor bunda mantık nedir? La kardeşim oyun çıkarıyorsun millete ekran kartı al diyorsun ekran kartı aldıracak detayın reklamını yapmıyorsun. Siz hiç merak etmeyin pckullanıcılarının çoğu 4k oyun oynamak için sistem dizecek kadar aklını kaybetmedi. 3 5 tane fetişist dışında kimse bunu yapmaz.

Orta segment bir ekran kartı bile çoğu oyunu full hd 60 fps çalıştırıyor. Konsollar düşük donanımla çıkmadan önce bile pc dünyası çok çok ilerisindeydi zaten donanım,olarak baktılar yeni ekran kartı satılmayacak konsol portu oyunlar orta segmentte bile rahat çalışacak, ne yapalım ne edrlim 4k icat edelim. Edelim edelimde 2 saçmalıl var birincsi çoğu oyun konsol portu yani full hd için çizilen kaplamayı 4k da görünce öyle über bir fark yaratmaz. Misal remastered oyunlar yüksek çözünürlükte olsa hiç bir kaplama iyileştirilmesi olmadan anti aliasing basılıp sürüldüğü gibi (bunu örnek verdim maksat konsol sahipleride olayı anlasın diye) . Diğer sebep 4k 60 fps hadi boşver 30 fps oynatacak bir sistem dizsek o kadar paraya yazık e hadi dizdin diyelim o monitörün çok yüksek ppi değeri olması lazım (inç başına düşen pixel sayısı) . Bunlar olmadan 4k falan hikaye.

Abi siz oyunun optimizasyonunh pc ye full hd olarak adam akıllı yapın, 60 fps istediğimizde yok sizden, ha öyle getirirsen jest olur (bakınız gta 5 sistem gereksinimleri)

Full hd iyidir ilerde ucuz yollu bir gtx 960 güncellemesi yaparsam (ki sanmıyorum gerek olacağını) bu nesille bitecek bir ekran kartı olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• En optimizasyon özürlü oyun, 4k olsa ne olmasa ne! Skyrim(sadece grafik açısından) ayarındaki bir oyuna istedikleri sistem tam bir saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: die4never2

1080p ile 4k arasında çokta bir uçurum göremedim açıkçası

Ekran çözünürlüğünüz ve boyutunuz nedir?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.