Şimdi Ara

Ünlü Youtuber PewDiePie'ın Oyunu Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     YouTube'da 36 milyona yakın aboneye sahip olan, South Park'ta kendisi için bölümler çekilen ünlü YouTuber PewDiePie, bir hayalini gerçekleştiriyor. Kendisinin daha önce öylesine bir oyun olarak gösterdiği PewDiePie: Legend of the Brofist gerçek oluyor.

Outerminds tarafından geliştirilen fakat yönetim aşamasını PewDiePie'ın üstlendiği oyun, iki boyutlu bir platform oyunu. Oyunda diğer ünlü YouTube kanal sahiplerini de göreceğimiz belirtiliyor. Yapım sadece iOS ve Android için planlanmakta.

• Çok iyi :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ay süper <3

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu adamı begenmeyenler olur fakat pewdiepie dan sonra ona benzemeye çalışan youtuberları görünce pewdiepie harbi iyi youtubermış moduna giriyonuz.36 milyon aboneyi hakediyor.

• İsim sayesinde hit yapmak isteyen vasat bir yapım gibi gelmişti okuyunca.

Ancak...

O ne güzel tasarımdır öyle. Adamlar gerçekten hakkını vermiş ve Pewdiepie'ı kıskanmamak mümkün değil. :)

• Kendisinin 1 yıldır takipçisiyim hemen her gün videolarını izlerim bazı videolarına karnım ağrıyana kadar güldüğüm oluyor bazılarıysa vasat oluyor 36 milyon takipçiyi hak ettiğini düşünmüyorum ama adam aşırı popüler Twitter'da dahi 5 dakikada 3.000 rt alabilen bi adam ne diyelim hiç değilse mütevazi yorumlara cevap veriyor bu bile güzel bi özellik.Ayrıca kazandığı parayla dalga geçtiği bir Youtuber'ın hayatı isimli videosunu mutlaka tavsiye ederim izleyin :D

• Reklamın kırılanı yapmış olur yapanlar. hem geliştirilmesinde kendisi başa geçmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 13 Nisan 2015; 21:19:47 >
  • tırt bır oyun olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Kendisinin 1 yıldır takipçisiyim hemen her gün videolarını izlerim bazı videolarına karnım ağrıyana kadar güldüğüm oluyor bazılarıysa vasat oluyor 36 milyon takipçiyi hak ettiğini düşünmüyorum ama adam aşırı popüler Twitter'da dahi 5 dakikada 3.000 rt alabilen bi adam ne diyelim hiç değilse mütevazi yorumlara cevap veriyor bu bile güzel bi özellik.Ayrıca kazandığı parayla dalga geçtiği bir Youtuber'ın hayatı isimli videosunu mutlaka tavsiye ederim izleyin :D

twitter'da bot sistemi var bunuda biliyorsundur herhalde 3000 rt ile adam yada ünlü olunmuyor xD

• Dünyanın en büyük YouTube kanalı olmasının hakkını veriyor. Brofist

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir 2d oyun olmuş. Eğlenceli bir şeye benziyor mutlaka oynarım.Android'te bir sürü aptal 2d oyun oynadım. Onlardan 100 kat iyiye benziyor.

• Pislik herif ya...

• cem yılmazdan daha komik geliyor bana
    ayrıca outlast videoları da efsanedir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vipersix -- 14 Nisan 2015; 14:33:56 >
  • bir senedir bozdu takibi kestim çok çok çok daha iyi alternatifleri var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.