Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Hounds: The Last Hope

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Free-to-play bir yapıda olan Hounds: The Last Hope'ta co-op mücadelelerin yanı sıra PVP mücadelelerine ilk bakış yaptık.

• Anti ilk yorum :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 10 sene önce çıksaydı "oynanabilir" derdik. Sizin de konuşmalarınızın reklam aldığınız için bu şekilde olduğunun farkındayım tarafsız bir inceleme yapabilseydiniz eğer neler söylerdiniz merak ettim

• Free2play camiasını perişan eden bir oyun bu nedir 21 yüzyıldaki en kötü oyun

• :D oyun korede 2yıl önce çıkmış kapalı beta da sorun var???
    wolf team ile kapışır

• Ne kadar dandik bir oyun arkadaş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bizimkinlerde para kazansın anlayın işte :D

• blacklight varken... :)))

• İncelemeyi hak eden bir oyun bile değil. Ne için böyle bir şeye zaman ayırdığınız da belli. Site zaten reklam kaynıyor. Addblock'un beyaz listesinden kaldırayım sizi de görün :)

• bende oynatıcı gözükmüyor 10 kere yeniliyom
    bekliyom anca zar zor izliyom :(

• Bir site para için böyle bir oyunu incelerse Takipçi veya fan kaybeder ki Kaybediyorsunuz. Akıl sır erdilemeyen bi inceleme olmuş.
  • Arkadaş adamlar para için inceliyor falan tamam da, siz niye tepki gösteriyorsunuz. Türkiye'de bu işlerden yeterince para kazanılmıyor. Ayrıca gören de oyuna 9 falan vermişler sanacak. İzlemezsiniz olur biter. Ben mesela nasıl diye merak ediyordum, çöp olduğuna emin oldum. Son olarak aklıma geldi, bu inceleme videosu değil. İlk izlenim gibi bişi. BSC ekibini de anlamak lazım. Siz olsanız, siz de aynı şeyi yaparsınız. Haa böyle bir oyunu överlerse o zamantab değişir tabi. Ben de ağır eleştiririm.
  • bende oyunu oynamadan önce sizin gibi düşünüyordum ama girip deneyince hele birde +30 kişilik tkaımla kapalı betayı oynayınca bütün fikirlerim değişti grafik oyunu değil bu bir gerçek ama oynanabirlik çok iyi 17 nisanda açık betaya geçiyor ve ben kara kara gta5 e nasıl vakit ayırcam onu düşünüyorum
  • ya o yürüyüş nedir ya bu koreliler böyle mi yürüyor gerçekte oynayacak olsam oynamam bu kadar kötü bir yürüyüş animasyonu olamaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.