Şimdi Ara

Bbc knowlegde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz 14 nisanda bbc knowedge hd yada bbc earht çıkacağını beklerken bbc knowedege kaldırmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rezalet
  • Yazdıklarımızı okuduktan sonra hemen digiturk ü aradım ve malesef dediklerinizi teyit ettiler.

İnanılmaz kızdım elemanlara... Bence ellerindeki en değerli belgesel kanalını kapatıyorlar...

3 ay öncede saçma sapan bi zam uygulaması yapmışlardı o zaman da delirtmislerdi ama 15 senelik alışkanlık dan kolay vazgecememis sadece lig tv yi iptal ettirmistim...

Bu sefer toptan iptal ettirmek için zorluyorlar...

Hayır karşısındaki alternatif biraz derli toplu olsa bir dakika durmayacağım ama onlarda saçma sapan işler yapıyorlar...
  • bbc earth hd olarak tivibuda başlıyormuş. Delirmemek elde değil. Digi çok önemli bir kanalı kaybetti.
  • Disco haric hd olmayan kanalları izlemiyordum nat geo ve disco kanallarını kaybetmeseler benim için pek sıkıntı yok.

• internet i ttnet ten kullanmadığım için tivibu şansım pek yok...(tu)

İlk başlarda tivibu nun uyduya çıkmasını pek önemsememiş ve ilgilenmemiştim.

Ancak bu şekilde gelişen olaylar tivibu uydunun değerini bence artırıyor.

Bir çok kişi tarafından bbc knowlegde in kalkması tek başına çok önemli bir olay gibi görünmese de bardağı taşıran damla oldu bence.

Çünkü çok uzun zamandır ufak ufak hareketlerle digiturk eski kalitesinden iyice uzaklaşmaya başladı. Lider konumunun verdiği rahatlıkta eklenince aboneler farkında olmadan özellikle son 2-3 yılda iyice kalitesini düşürdü.

Umarım yaptıkları yanlıştan dönerler de bu dediklerim havada asılı laflar olarak kalır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 13 Nisan 2015; 22:19:36 >
  • Digi şu çift kanalları kaldırsa çok iyi olur bir çok kanalıda rahatlıkla alabilir.

• Bbc gitti, history^'de sinyal almıyor diyor bakalım seneye kaç paraya satmayı düşünüyorlar.
  • Güzel kanaldı gitmesine üzüldüm.
  • Arkadaşlar Bbc Knowledge kanalı için Digiturk sosyal medya hesaplarından şikayet dile getirelim. Buradan sesimizi duyuramayız..

• Tek kelimeyle rezillik,zaten diğer belgesel kanalları aynı şeyleri tekrar edip duruyorken,tek adam gibi kanalı kaldırmışlar...Digitürk batışa geçti gözümde,hem eşek yüküyle para alıyorlar hemde adam gibi yayın bile veremiyorlar..
  • Neredeyse izlediğim tek kanaldı anca maçtan maça lig tv birde bbc knowledge izliyordum, sinir etti beni bu Digiturk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat politikasından mı (aynı paketli aboneler arasında inanılmaz fiyat uçurumları var) isminden mi bilemiyorum ama d smart a bi türlü ısınamadım...

Büyük bir hevesle tivibu nun uyduya çıkmasını bekliyorum...

Çok büyük ihtimalle kutu satışına başlar başlamaz ben geçerim tivibu ya....

O zamana kadar bu adamlar bir şeyleri düzeltirmi bilmem...
  • şikayet maili attım herkes tepkisini göstersin
  • Ah ah Şuan ne güzel bbc yi hd izlemek vardi

• Diger belgesel kanallarini artik izlemiyorum cunku belgeselden cok reklam izliyorum biktim artik. Ama bbc knowledge oyle degildi cok kaliteli yapımları cogu zaman kesintisiz veriyordu, mayis basi ligtv taahhut bitiyor saat kurdum bittigi dakika arayip iptal ettirecegim, eger bukanal tivibu ya gectiyse ben de muhtemelen digiturku de iptal ettirecegim. Mac araları mac sonlari mac başları belgesel aralari reklamdan gecilmiyor bir de para veriyoruz bu platforma.

"Bbc knowledge kanalinin iptal edildigini öğrendim. Reklam arasi belgesel izlemedigim tek kaliteli kanaldi ve bunu yayinlarinizdan kaldirmissiniz. Kanal geri gelecek mi? Gelmeyecekse mayis ayinda biten ligtv taahhutumle beraber digiturk aboneligimi de bitiriyorum. Reklam izlemek icin para vermeyeceğim bundan sonra"
    http://www.digiturk.com.tr/contactusform.aspx
    Gonderdim gitti, sabrin da sonu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 18 Nisan 2015; 9:06:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.