Şimdi Ara

Scream (2015- ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
8
Favori
8.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu falan güzel tamam da şu diziyi liseli dizisi gibi çekmeseler keşke. Gerçi kanalında hayır yok ama izleyelim bakalım birkaç bölüm daha. Başrol çok taş bu arada.
  • Bu bölümde gerilimin dozunu daha da yükseltmişler doğrusu. Bazı cevaplar kısmen ortaya çıkarken (maske gibi) bazı yeni sorular da ortaya çıktı ve katilimiz bilgisayar ile interneti kullanma konusunda oldukça yetenekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 23 Temmuz 2015; 4:03:17 >
  • Katıl çocuk kesin Brandon jamesin oğlu çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirli99

Katıl çocuk kesin Brandon jamesin oğlu çıkar

iyide brandon jamesin oğlu yokki ? brandon james zaten emmanın annesini seviyordu sadece ondan başkasıyla ilişki yaşamamıştır. Ama emmanın annesiyle ilişki yasadışya kimsenin bilmediği bir cocuk olabilir :D emmanın kardeşi olur. hatta onun için emmaya zarar vermiyor olabilir mantıklı. Ama öyle birşey olsa bile yüzünü illaki görmemiz lazımdı dizide :S bakalım neler olucak.
  • bence katil veya katillerden biri

Gazeteci kız Piper :) 4. bölümde de katilin kız olabilceği göndermesi yapıldı

4. bölüm gerilim dozu yüksekti gerçekten

hastane sahneleri bekleneni vermiş, Brandon James şehir efsanesi gibi bir olaya dönüşüyor dizi içinde ve mistik bir atmosfer katıyor Emma da afişe oldu fena , her bölüm dahada batağa sürükleniyor gençler , Will ve arkadaşlar şantaj çetesi kurmuşlar anlaşılan, Brooke un iş pişirdiği öğretmen piyasada yoktu yanlız , Brooke u otel odasına kim çağırdı tam belli olamadı böylelikle

Not : bu tarz senaryolarda katil i genelde tek başına şaşırırken veya korkarken görmeyiz o yönden incelemek lazım bakalım tutcak mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 23 Temmuz 2015; 21:37:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bence katil veya katillerden biri

hastane sahneleri bekleneni vermiş, Brandon James şehir efsanesi gibi bir olaya dönüşüyor dizi içinde ve mistik bir atmosfer katıyor Emma da afişe oldu fena , her bölüm dahada batağa sürükleniyor gençler , Will ve arkadaşlar şantaj çetesi kurmuşlar anlaşılan, Brooke un iş pişirdiği öğretmen piyasada yoktu yanlız , Brooke u otel odasına kim çağırdı tam belli olamadı böylelikle

Not : bu tarz senaryolarda katil i genelde tek başına şaşırırken veya korkarken görmeyiz o yönden incelemek lazım bakalım tutcak mı :)

ben de katilin veya katillerden birinin o olduğunu düşünüyorum. heyecanlı devam ediyo kötü bir dizi değil aksine güzel bir dizi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam gazetecinin olacağını zannetmiyorum ya. Bu olaylar felan yaşanırken gazeteci oralaydaydı sanki.Birde katil daha uzun boylu gibi geldi bana :)

Bence katil bir arkadaşın dediği gibi brendon jamesin oğlu :D Cocukta emmanın annesinden :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SendqrenS

quote:

Hocam gazetecinin olacağını zannetmiyorum ya. Bu olaylar felan yaşanırken gazeteci oralaydaydı sanki.Birde katil daha uzun boylu gibi geldi bana :)

Bence katil bir arkadaşın dediği gibi brendon jamesin oğlu :D Cocukta emmanın annesinden :D

yok ben hatırlamadım olaylar yaşanırken etrafta olduğunu hiç

Brandon James ile illa bir bağ çıkacak bence Emma nın babası aracılığı ile çıkacak

• Dizi güzel mi ? ona göre başlıyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: hannnes01

Dizi güzel mi ? ona göre başlıyacağım

Bence güzel hani Scream filmini izleyip sevdiysen dizisini de seversin.

• bence katil iki kişi ve biri Noah

• quote:

Orijinalden alıntı: MissDebuff

imdb oyuncularda killer diye biri var katil oysa eğer koymaları çok saçma olmuş imdbden spoiler yedim kızın babası büyük ihtimalle katil

E kardeşim eğer oysa bile bizimle niye paylaşıyorsun içinde tutsan olmazmıydı sen yedin spoiler bize neden yediriyon

• Hemen izleyelim editlerim burayı
  • Hangi Kanalda?

• Imdb'de birisi bayağı bir araştırma yapmış bir bakın bence

quote:

NOT THE KILLER...

-WILL.(Was in the woods with Jake while Riley was getting killed)
    -JAKE.(Was in the woods with Will while Riley was getting killed)
    -AUDREY.( I believe she is NOAH's target)
    -Mr.Branson.(Scared adult who took it too far with a minor,now back peddling)
    -Maggie/Daisy.(Was with Emma when Riley got killed)
    -Sheriff Hudson.(Was at the sting operation when Riley was getting killed)

JURY STILL OUT ON THESE NAMES..

-EMMA.(It feels like she's putting on an act sometimes-possible Third killer)
    -BROOKE.(She's a confusing character that's hard to read..she's Hot & Cold)
    -QUINN MADDOX.(This guy prob killed Brooke's Mom..that's why she is not around)
    -KEVIN DUVAL?( I think this guy is no longer alive)

MY PICKS...

-NOAH.(motive:serial killer fetish/obsessed with his friendship with Audrey)
    -KIERAN.(motive:secret serial killer fetish/Needs to find out and get revenge for his Uncle Brandon*pure speculation on my part*.

THE DEAD(IN ORDER OF MURDERED)...

-TYLER.(Noah/Kieran kill)
    -NINA.(Noah kill)
    -RACHAEL.(Kieran/Noah kill)
    -RILEY.(Kieran kill)

MORE THEN LIKELY DEAD...

-MRS.MADDOX(Quinn Maddox kill).

• Ulan ilk bölümü izledim, IMDB sayfasına bi gireyim dedim lak diye "Killer" yazmışlar. IMDB'den spoiler yedik yav.
  • Ben de geçenlerde ilk bölümü izledim, başlangıç bölümü diye pek yorum yapmayacağım ama klişe deposuydu resmen. Scream serisine bayılırdım eskiden ama pek sarmadı açıkçası, yine de ilk bölüm diye .2.bölümü de seyredeceğim.

• İşler karışıyor iyicene . Olan Will'e olucak. Bu arada Emma ile gazeteci kız kesinlikle kardeş. Gazeteci kızın katil ile bir bağlantısı var. Katil o bile olabilir.
  • yedi kızı be yedi o kadar saf tipli kızımız gitti (hele son sahne başka sekmeye geçtim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eISgood -- 29 Temmuz 2015; 20:33:23 >

• Gayet güzel ilerliyor dizi ters köşeyi fena yapacaklar ve o gazetecide birşey var kesinlikle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.