Şimdi Ara

Superonline tarife önerisi istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ev için ilk defa internet alacağız. Superonline fiber altyapısı var. Ancak tarife seçemedim, evde türk telekom telefon var telefonu olan ve fiber sınırsız internet tarifesi lazım, telefonu sadece yurtdışından arama gelmesi için bağlı tutuyoruz yani arama pek olmuyor disariya. Ayrıca modemim yok. En uygun fiyatlı tarife ne olur sizce? Yardımlar için tesekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İndirme yapan biriysen gece kuşu tarifesini öneririm. 00:00 - 06:00 arasında yaptığın indirmeler AKK'ye dahil edilmiyor. Yani gündüz normal takılırsın gecede indirme yaparsın.
  • AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=90&d=3lu-super-paket-kampanyasi

bu kampanyayı tavsiye ederim
  • Hocam bir de bu tarifelerde modem ücretsiz değil mi? Bir de şu husus var, fiber kablo bizim dairenin dışında yani evin içine çekilmesi gerek bu işlem için ücret alırlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiGe38 -- 13 Nisan 2015; 17:43:22 >
    kampanyada koşullar kısmında yazar sorduğunuz şeyler modem ücretsiz 24 ay boyunca +kablo superonline abonelerıne çekiyorlar 10dk iş kablo çekme onun dışında ek ücret talep edilceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

kampanyada koşullar kısmında yazar sorduğunuz şeyler modem ücretsiz 24 ay boyunca +kablo superonline abonelerıne çekiyorlar 10dk iş kablo çekme onun dışında ek ücret talep edilceğini sanmıyorum.

Hocam t.v. düşünmediğim için şu tarife daha olumlu geliyor

www.superonline.net/kampanya-detay?k=77&d=isik-hizi-kampanyasi&t=0

Hem 2 yıl sabit 49 tl, fiyat da uygun geldi. Umarım ek bir masraf çıkartmazlar.

fiber varsa tavsiyem 50/5 69 tl 24 ay 150gb akk
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

Hocam bir de bu tarifelerde modem ücretsiz değil mi? Bir de şu husus var, fiber kablo bizim dairenin dışında yani evin içine çekilmesi gerek bu işlem için ücret alırlar mı ?

şartlar kısmını tekrar okuyun orda gerekli açıklamalar var, kabloyu kendineleri çekiyor eve kadar. modem aboneliğiniz süresince ücretsiz ama sizin olmuyor bunu unutmayın, abonelik sonlandırdığınızda modemi eksiksiz ve çalışır durumda vermezseniz ücretini alıyorlar. bunların hepsi şartlar kısmında yazıyor dikkatli okuyun, eğer size uygunsa geçin diğer sağlayıcılara göre ucuz
  • Superonline yalın adsl için cuma günü akşamüstü telefon edip üye oldum,ertesi gün yani cumartesi günü telekomdan gelip kablo falan çektiler,bugun yani pAzartesi öğlen de superonline'dan iki kişi gelip sözleşmemi ve modemimi getirdi,ben sözleşmeyi imzalarken kurulumu yapıp bağlantıyı sağladılar ve gittiler,16mb'e kadar 75gb akk ile 24 ay taahütle ayda 64tl ödiycem,ilk gün itibari ile sabit 14mb hızla internete bağlanıyorum herkese tavsiye ederim,tt.net bu işlemleri en 3 en fazla 10 gün içinde yapıyordu daha önceki senelerde.

Ys

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece kuşu tarifesi gayet mantıklı. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tweaker

Superonline yalın adsl için cuma günü akşamüstü telefon edip üye oldum,ertesi gün yani cumartesi günü telekomdan gelip kablo falan çektiler,bugun yani pAzartesi öğlen de superonline'dan iki kişi gelip sözleşmemi ve modemimi getirdi,ben sözleşmeyi imzalarken kurulumu yapıp bağlantıyı sağladılar ve gittiler,16mb'e kadar 75gb akk ile 24 ay taahütle ayda 64tl ödiycem,ilk gün itibari ile sabit 14mb hızla internete bağlanıyorum herkese tavsiye ederim,tt.net bu işlemleri en 3 en fazla 10 gün içinde yapıyordu daha önceki senelerde.

Ys

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstinfirstout

Gece kuşu tarifesi gayet mantıklı. Tavsiye ederim

Hocam o tarife fiyatı biraz tuzlu geldi yine de teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba. evin kapısında bu reklamı gördüm.49 tl lik paket düşünüyorum.sizce dezavantajları var mı? Ev telefonu kullanmıyorum, kullanmam gerekecek mi?son olarak net 49 tl mi öderim yoksa bu rakamın üstüne çıkar mı?
     Superonline tarife önerisi istiyorum?

• tweaker kullanıcısına yanıt
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=47&d=yalin-adsl

Kendi web sayfalarında "16mb'e kadar 75gb akk ile 24 ay taahütle ayda 69tl" yazmışlar. Bana telefonda 16mb'e kadar 50gb akk ile 64TL dediler. Siz bu fiyatı nasıl aldınız acaba?
  • 49 liralık fiber tarifesi vardı. Ona bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MorBüyü

Kendi web sayfalarında "16mb'e kadar 75gb akk ile 24 ay taahütle ayda 69tl" yazmışlar. Bana telefonda 16mb'e kadar 50gb akk ile 64TL dediler. Siz bu fiyatı nasıl aldınız acaba?

hocam bana kendileri teklif ettiler ben aynı zamanda lig tv digiturk uyesiyim,teklif ettiler ben de kabul ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tweaker

quote:

Orijinalden alıntı: MorBüyü

hocam bana kendileri teklif ettiler ben aynı zamanda lig tv digiturk uyesiyim,teklif ettiler ben de kabul ettim.

Yanıt için teşekkürler. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.