Şimdi Ara

Çift Monitör Kullanımı Destek!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilk önce şunu demeliyim ki yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim şimdi sorularıma geleyim;

1)Amd R7 250 2Gb Saphire V2 ekran kartım var ve Şuanki kullandığım casper ekranın Vga ya kullanara kve ikini alacağım Monitöründen Hdmi girini kullanarak çift monitör kullanmak istiyorum bu mükünmü yoksa başka bir şey mi yapmam gerekli?
    2)2.Monitörümden sadece istediğim oyunu görebilrimiyim.
    3) 2. Soruma bağlı olarak diyelimki 2.Monitörümde oyun oynuyorum ve misal olarak bu oyun steam üzerinde ve shift+tab yaptğında steam arayüzünü gösterirken alt+tab vsya herhangbi bişey yapmadan birinice monitöre geçirebilrmiyim faremi.
    4) Hdmi girşili ve 1920*1080 görüntü veren uygun fiyatlı önerebilceğiniz bir monitör varmı?
    --------------------------------------Okuyan Herkese Teşekkür Ederim--------------------------------------

• kimse mi bilmyor bildikleriniizi cevaplasınızda yeterli olacakdır yardım!!1
  • 1)Evet
    2)Evet
    3)evet
    4)asus veya samsung herhangi bir model olabilir cok model var piyasada..
  • 4- sesi tv gibi monitörden almak istemiyorsanız güzel bir ses sisteminiz zaten var ise hdmi ye gerek yok
    hdmi aynı kablodan görüntünün beraberinde sesi de iletmektedir tek artısı budur ses ve görüntü veren kabloların birleşmiş hali gibi düşünün
    hdmi yi gözünüzde büyütmeyin tvler için tamam kablo larmaşasının önüne geçilmiş sayılır.
    ince ve takıp çıkartma kolaylığı var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.