Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doktorhia

Çok geçmiş olsum ya hocam. vardır bir hayır. Üzüldüm. sıkışık trafikte fazla yol aldınız sanırım. Ama yine de ilginç. fazla yarım debriyajdan kaçınmak lazım. @CHARGEN83

Aynen öyle hocam herseyde vardır bir hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @doktorhia: Resim için çok teşekkürler. Oldukça bilgilendiriciydi.

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla ürünü yeni aldınız. Stoğunuzdaki bir şey değildi.

Buna rağmen. İçinde e250 (sodyum nitrit) kullanılan (raf ömrü uzatmak için kullanılıyor) bir ürünün haziran 2015 son kullanma tarihli olması ilgi çekici.

@Aytaç bey; sizi tenzih ederim hocam ama benim kafamda çok soru işareti oluştu. Sizin iyi niyetiniz burada zaten anlaşıldı, yanlış bir şey yapacağınızı sanmıyoum. Daha önce de dediğim gibi çok yakında oturuyorum, Allah kısmet ederse bir gün görüşebiliriz de.

Benim merak ettiğim nokta; stokta ne kader tutuyorsunuz ürünleri? Sirkülasyonu karşılayacak kadar mı alım yapıyorsunuz?
    Ortada bir yanlışlık var ama nerede bilemiyorum. Siz eğer sık sık stoğu yeniliyorsanız o zaman firma ile konuşun bence. Belki de size ellerinde kalan ürünleri ucuza gönderiyor olabilirler mi?

Asıl endişe ettiğim şey ise sucukların yaş olması. Burada bir çok yorumda buna denk geldik. Demekki sucuklar yeni. Eeee yeniyse ve içinde E250 de varsa o zaman Mayıs başında satılan üründe nasıl Haziran 2015 son kullanma tarihi olabilir? Piyasada son kullanma tarihi gelen ürünlerin yenileri ile karıştırılıp yeniden paketlendiğine şahit oluyoruz. Böyle bir şey olmasın Allah korusun?

Bu konuyu da geçen gün sorduklarım ile birlikte firmaya sorabilirseniz sevinirim.

Yanlış anlamayın beni, hakkınızı da helal edin. Bu kadar soruşturmam tamamen hassasiyetimden kaynaklanıyor. Daha dün bununla ilgili konu açtım. İlgilenen arkadaşlar onu da Favorilerine ekleyebilir.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105497310

Edit : Hatta aklıma ne geldi bakın; madem son kullanma tarihi bu kadar yakın oluyor. O zaman size özel nitrit kullanmadan falan üretseler olmaz mı? 500 Kg sattım demiştiniz geçen gun, daha da devam ediyorsunuz maaşallah. Yapılmayacak bir şey değil gibi geldi bana.

Hatta nitritsiz üretim yaparlarsa Gimdes'ten helal sertifikasına da başvurabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebul-Liva -- 7 Mayıs 2015; 7:42:04 >

• Dün bende 2 kg sipariş verdim eskişehir e.. Bugün kargolanirsa sevinirim çünkü haftasonu kargoda beklemesini istemiyorum. Haftasonu yersem burdan yorum yaparım ürünle ilgili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim. Sıcak fırsatlar ahalisine insan kendisini borçlu hissediyor. gerçi ben zevk alarak severek inceledim :)

dün akşam aldım vialand ta buluşarak. Bir önceki mesajımı araçta yazmıştım zaten.

Eskiden üretim tarihi de yer alırdı Etiketlerde. şimdilerde nerdeyse ürünlerin yarısından fazlasına yazmıyorlar.

Bir de fabrika Aytaç beyin fikir ve eleştirilerine son derece önem vermeli. gereken hassasiyet itibarı göstermeli. Olmadı Aytaç bey kendisine bunun kırk kat iyisini de bulur, bu yaptığı satışları referans göstererek yenisi ile bu saydığınız bütün kıstasları sözleşme şekline dönüştürüp bir akit düzenleyebilir.

Aytaç beyin yerine de düşünüp fikirler de verdik ya , affetsin. Ama bu sizin de bahsettiğiniz gibi bir yerel Afyon firması için yatsınamaz bir satış rakamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

KILINÇHAN ET VE ET ÜRÜNLERİ
    DORUK GIDA

Depo: bağlarbaşı mah. Keceyolu sokak g.o.paşa/ist

Fabrika; afyon karahisar organize san. Bölgesi sucukcular sitesi 4. Cadde afyonkarahisar

Merhaba arkadaşlar tekrar sizlerleyim, öncelikle tekrar konuyu açmamı ve sizlere bu fırsatları sunmami sağlayan sn. Kocaballi ve sn. ecay isimli yöneticilere ve herkese teşekkürler.

Ürünümüz %100 dana etidir.
    Işıl işlem görmüştür.
    Etlerimiz İslami usullere göre kesilmektedir.
    Ürünlerimizin hiçbiri domuz eti ve yağı içermemektedir.
    Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir.

Not: Fatura için lütfen t.c. numaranızı yazınız.
    Arkadaşlar 1 kg -30 yada +30 gr gramaj farkı olabiliyor, Bilginize...

Bu bilgileri de verdikten sonra linkleri vereyim. Herkese afiyet olsun.

1 kg afyon sucuk (32 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-1-Kg-Sadece-32-Tl__isp37190271

2 kg afyon sucuk (60 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-2-Kg-Sadece-60-Tl__isp42720017

3 kg afyon sucuk (81 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-3-Kg-Sadece-81-Tl__isp42675037

Bütün satışlar için ücretsiz kargo...

Bu arada arkadaşlar yorumlara bakmayı unutmayınız?
    HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA...HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA...

Depo adresiniz bana çok yakın gelip deponuzdan alma şansım varmı

deponuzdan aldığımda fiyatınız aynımı :)

• Ben de bugün 2 kg sipariş geçtim.

Tahmini ne zaman kargoya verilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 7 Mayıs 2015; 12:02:57 >
  • Merhaba, bende bugün sanalpazar üzerinden 2 kg sucuk siparişimi verdim. bu ikinci alışverişim olacak.
    kargoya erken verilirse sevinirim.

• Ben kurtköyde oturuyorum elden teslim durumu var mi ?

• Bizimde 3 kg. siparişimiz geldi. Baharat vs. tam kıvamında, tadını çok beğendik.

Sanalpazar üzerinden satışların devam etmesi iyi olur. Anneler Günü için gelen 10 TL dışında 1 saatlik 10 TL vermişti. Yani sucuk kilosu 20 liraya geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trim

Bizimde 3 kg. siparişimiz geldi. Baharat vs. tam kıvamında, tadını çok beğendik.

Sanalpazar üzerinden satışların devam etmesi iyi olur. Anneler Günü için gelen 10 TL dışında 1 saatlik 10 TL vermişti. Yani sucuk kilosu 20 liraya geldi.

Anneler günü için 10 tl nasıl geliyor hocam?

• Hocam dün kargoya verdiğiniz ürün bugün elime geçmedi kargo da bozulma gibi bir durum olmaz değilmi

• Bizde denemek için 2 kg sipariş verdik bakalım... Hayırlısı
  • benim 4 cü siparişim de geldi. herzamanki gibi gayet güzel.
    indirim yakaladıkça tekrar sipariş vereceğim.
    bu arada pastırma da istiyoruz.
  • Merhaba,
    Bende ilk defa aldım denedim goruslerımı ıleteyımi. Paketleme agırlık gorunum koku gayet guzel. Oyle sert parca fılanda 1 halka denedık ama cıkmadı. Tek sorun bana biraz sosıs gıbı geldi; yane baharatı acısı lezzeti oyle evlık tıpı degıl. Neden bunun acılısıda ayrı olarak dedıgım kıvamda satılmasın diye soruyor ınsan. Sucugun bıraz agırlıgı olmalı bence. Yoksa sucukda hıcbır sorun yok. Umarım satıcı bunu degerlendırır. Özetle damagına uyana genel olarak f/p urunu sucuk dıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 7 Mayıs 2015; 19:02:56 >
  • Bugun kargodan aldim, henuz deneme firsati bulamadım. Paketleme konusunda sıkıntı yok, lezzet konusunda da sıkıntı olacağını sanmiyorum ama yorumlarimi yazarim buraya.

Teşekkürler @CHARGEN83

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 7 Mayıs 2015; 19:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

@doktorhia: Resim için çok teşekkürler. Oldukça bilgilendiriciydi.

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla ürünü yeni aldınız. Stoğunuzdaki bir şey değildi.

Buna rağmen. İçinde e250 (sodyum nitrit) kullanılan (raf ömrü uzatmak için kullanılıyor) bir ürünün haziran 2015 son kullanma tarihli olması ilgi çekici.

@Aytaç bey; sizi tenzih ederim hocam ama benim kafamda çok soru işareti oluştu. Sizin iyi niyetiniz burada zaten anlaşıldı, yanlış bir şey yapacağınızı sanmıyoum. Daha önce de dediğim gibi çok yakında oturuyorum, Allah kısmet ederse bir gün görüşebiliriz de.

Benim merak ettiğim nokta; stokta ne kader tutuyorsunuz ürünleri? Sirkülasyonu karşılayacak kadar mı alım yapıyorsunuz?
    Ortada bir yanlışlık var ama nerede bilemiyorum. Siz eğer sık sık stoğu yeniliyorsanız o zaman firma ile konuşun bence. Belki de size ellerinde kalan ürünleri ucuza gönderiyor olabilirler mi?

Asıl endişe ettiğim şey ise sucukların yaş olması. Burada bir çok yorumda buna denk geldik. Demekki sucuklar yeni. Eeee yeniyse ve içinde E250 de varsa o zaman Mayıs başında satılan üründe nasıl Haziran 2015 son kullanma tarihi olabilir? Piyasada son kullanma tarihi gelen ürünlerin yenileri ile karıştırılıp yeniden paketlendiğine şahit oluyoruz. Böyle bir şey olmasın Allah korusun?

Bu konuyu da geçen gün sorduklarım ile birlikte firmaya sorabilirseniz sevinirim.

Yanlış anlamayın beni, hakkınızı da helal edin. Bu kadar soruşturmam tamamen hassasiyetimden kaynaklanıyor. Daha dün bununla ilgili konu açtım. İlgilenen arkadaşlar onu da Favorilerine ekleyebilir.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105497310

Edit : Hatta aklıma ne geldi bakın; madem son kullanma tarihi bu kadar yakın oluyor. O zaman size özel nitrit kullanmadan falan üretseler olmaz mı? 500 Kg sattım demiştiniz geçen gun, daha da devam ediyorsunuz maaşallah. Yapılmayacak bir şey değil gibi geldi bana.

Hatta nitritsiz üretim yaparlarsa Gimdes'ten helal sertifikasına da başvurabilirler

Merhaba sayın diabolical fabrikayla görüşmemden notları aktarayım sizlere;

- Bu 250 maddesi yönetmelikle konulması gerekli maddelerdenmiş, piyasadaki bütün ışıl işlem görmüş ne kadar marka varsa hepsi kullanıyormuş. Amaç işletmelerin değil resmi kurumların halkın sağlığını (ürünün bozulmamasi için) korumakmış.

- Ürünleri stokta çok tutmuyorum zaten belli günlere göre tansferler gerçekleşiyor. Büfeler, şarkuteriler, vs bu sebeple sürekli sirkülasyon var.

-Firmanın elinde kalan ürünleri gönderme gibi bir olay kesinlikle olamaz uzun zamandir bu firmayla çalışıyoruz sürekli taze yapıliyor elinde kalma olamaz catering ve oteller zaten tonlarca et alıyorlar.

-Evet ürünler yeni oluyor yani size gönderdiğim ürün en fazla 3 gün önce yapılmıştır. Zaten elinize alınca anlarsınız. Bazen ambalajlar fazla basılabiliyor ve bunları kullaniyorlar kendilerini uyardım etiketleme tarihlerine dikkat edecekler.

-Dediğim gibi yasal sınırın çok çok altında bu maddeyi kullanıyorlarmış.

-Son olarak ta içinden bu maddeyı çıkarıp diğer maddeleri kullanarak bana özel bile olsa yapamazlarmış, bu riski alamazlarmış.

Ve tabiki ne zaman isterseniz görüşebiliriz, hatta özelden adres atarsanız size ikramlık gönderebelirim, Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

Dün bende 2 kg sipariş verdim eskişehir e.. Bugün kargolanirsa sevinirim çünkü haftasonu kargoda beklemesini istemiyorum. Haftasonu yersem burdan yorum yaparım ürünle ilgili.

Merhaba kargonuz yarin gönderilecektir. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorhia

rica ederim. Sıcak fırsatlar ahalisine insan kendisini borçlu hissediyor. gerçi ben zevk alarak severek inceledim :)

dün akşam aldım vialand ta buluşarak. Bir önceki mesajımı araçta yazmıştım zaten.

Eskiden üretim tarihi de yer alırdı Etiketlerde. şimdilerde nerdeyse ürünlerin yarısından fazlasına yazmıyorlar.

Bir de fabrika Aytaç beyin fikir ve eleştirilerine son derece önem vermeli. gereken hassasiyet itibarı göstermeli. Olmadı Aytaç bey kendisine bunun kırk kat iyisini de bulur, bu yaptığı satışları referans göstererek yenisi ile bu saydığınız bütün kıstasları sözleşme şekline dönüştürüp bir akit düzenleyebilir.

Aytaç beyin yerine de düşünüp fikirler de verdik ya , affetsin. Ama bu sizin de bahsettiğiniz gibi bir yerel Afyon firması için yatsınamaz bir satış rakamı.

Merhaba, affetmek ne demek estagfirullah hersey sıcakfırsatçılar için emin olun herkesin yazdığıni not alip gerçekleştirmeye çalışıyorum. Teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cafemolasi

quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

KILINÇHAN ET VE ET ÜRÜNLERİ
    DORUK GIDA

Depo: bağlarbaşı mah. Keceyolu sokak g.o.paşa/ist

Fabrika; afyon karahisar organize san. Bölgesi sucukcular sitesi 4. Cadde afyonkarahisar

Merhaba arkadaşlar tekrar sizlerleyim, öncelikle tekrar konuyu açmamı ve sizlere bu fırsatları sunmami sağlayan sn. Kocaballi ve sn. ecay isimli yöneticilere ve herkese teşekkürler.

Ürünümüz %100 dana etidir.
    Işıl işlem görmüştür.
    Etlerimiz İslami usullere göre kesilmektedir.
    Ürünlerimizin hiçbiri domuz eti ve yağı içermemektedir.
    Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir.

Not: Fatura için lütfen t.c. numaranızı yazınız.
    Arkadaşlar 1 kg -30 yada +30 gr gramaj farkı olabiliyor, Bilginize...

Bu bilgileri de verdikten sonra linkleri vereyim. Herkese afiyet olsun.

1 kg afyon sucuk (32 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-1-Kg-Sadece-32-Tl__isp37190271

2 kg afyon sucuk (60 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-2-Kg-Sadece-60-Tl__isp42720017

3 kg afyon sucuk (81 tl) için;
    http://www.sanalpazar.com/Afyon-Sucuk-Dana-Eti-3-Kg-Sadece-81-Tl__isp42675037

Bütün satışlar için ücretsiz kargo...

Bu arada arkadaşlar yorumlara bakmayı unutmayınız?
    HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA...HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA...

Depo adresiniz bana çok yakın gelip deponuzdan alma şansım varmı

deponuzdan aldığımda fiyatınız aynımı :)

Merhaba depomuzdan maalesef satış yapmiyoruz, zaten sadece sabah açılıyor. Adresinizi verirseniz size en yakın zamanda arkadaşlar getirirler.

• Arkadaşlar bu katkı maddelerine kafayı çok takmayın. Kullanılmaması daha tehlikelidir, şirketler fazladan maliyet getiren maddeyi boş yere koymuyorlar. Çiğ et gibi bir üründe koruyucu koymazsanız olabilecek zehirlenme çok daha zararlı olur. Yasal sınırlar aşılmadığı sürece güvenle tüketebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.