Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Kavurma işi ne oldu hocam?

Merhaba sayın ibrahim_halil kavurma işi oldu kayseriden geliyor kavurma hatta fiyatıni da yazayim. 1 kg tanitim fiyati olarak 55 tl olacak. Büyük ihtimal yarın linkini ekleyeceğim. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol hocam yarın ödemeyi geçiyorum hesabınıza o zaman deneyelim bakalım.. ( :
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Saol hocam yarın ödemeyi geçiyorum hesabınıza o zaman deneyelim bakalım.. ( :

• A101 deki Baştacı'nı deneyen var mı ? Isıl işlem görmüş olunca 27.5 liraya onu almak da mantıklı geliyor. Bana göre biraz daha az yiyip fermente Şahin almak daha mantıklı da bu ürünle baştacını kıyaslayabilecek olan varsa memnun olurum.
  • Hocam türk gıda Kodeksi'ni sallamıyacaksın, Gimdes sertifikalı tüketeceksin. Yurt dışında yasak olan bir çok katkı maddesine bizde izin var. Ben güvenmem bu adamlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Sodyum nitrit olayina aciklik getirebilir mi alan arkadaslar.
    etikette e250 koduyla yazabilir.

e250 varmıdır yokmudur? kesin bir cevap verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

Hocam türk gıda Kodeksi'ni sallamıyacaksın, Gimdes sertifikalı tüketeceksin. Yurt dışında yasak olan bir çok katkı maddesine bizde izin var. Ben güvenmem bu adamlara.

Haklisiniz guven olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Buzdolabina gitmeye useniyoeum yoksa bakicam sizin icin... Ama madem bu kadar sikinti ediyorsunuz almazsiniz olur biter... Adam nerden bilsin eser maddelerin ne kadar icinde oldugunu alip satiyor ticaretini yapiyor...
    Sabah firmayi arayin kesin bilgiyi alin hatta olumsuz bir durum varsada dirmayi insaniyet ve halk sagligi adina sikayet edin... Yeterki e250 yazip durmayin

• Hocam sucuğun olduğu kategoriye ekleyin bizde izlemeye alıyoruz. Yarın sipariş geçeriz.
  • Kavurma bugün bilsem alirdim bir kilo sucuk siparişi daha verdim çünkü. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Merhaba yarın depoyu açınca bakarım. Ama az önce küçük bir araştırma yaptım, şimdi tek tek yazmayayim reklam olmasin ama aklına gelecek bütün firmalarda bu madde varmış. Eğer bunu bütün firmalar kullaniyorsa bu kesin bir zorunlulukla konuyordur. Sağlık bakanlığında tut da ilgili bütün resmi kurumlarin onayindan geçmiştir.

• quote:

Hocam sucuğun olduğu kategoriye ekleyin bizde izlemeye alıyoruz. Yarın sipariş geçeriz.

Evet aynı kategoriden açacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

A101 deki Baştacı'nı deneyen var mı ? Isıl işlem görmüş olunca 27.5 liraya onu almak da mantıklı geliyor. Bana göre biraz daha az yiyip fermente Şahin almak daha mantıklı da bu ürünle baştacını kıyaslayabilecek olan varsa memnun olurum.

Baştacı market markası.Market markaları genelde kötü olur.Şahinin evlik sucuğu çok baharatlı biz yiyememiştik.Kangalı güzeldi.
  • hehe afyondayım :D
  • hocam iki kilo sipariş vermiştik yarın yola çıkarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

Hocam sucuğun olduğu kategoriye ekleyin bizde izlemeye alıyoruz. Yarın sipariş geçeriz.

Evet aynı kategoriden açacağım.

Hocam bizim 3 kilo da yarın yola çıkabilir mi ? Seni zorlamak istemem acele de ettirmek istemem ama böyle bir imkanın varsa yardımcı olursan sevinirim.
  • Danet varmı hoc sizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Baştacı almıştık geçen mangal için. Şöyle söyleyim sucuk biraz püre gibi oldu pişince, baharatı lezzetliydi yağ oranıda fazla değil ama sucuk piştikten sonra yumuşacık ve ağızda dağılır oldu o his çok hoşuma gitmedi açıkcası. Normal sucuklarda alışık olmadığım bir his..
  • Bugün baktım 101 de bastacinin uretcisi pendikte duyulmamış bir firma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

A101 deki Baştacı'nı deneyen var mı ? Isıl işlem görmüş olunca 27.5 liraya onu almak da mantıklı geliyor. Bana göre biraz daha az yiyip fermente Şahin almak daha mantıklı da bu ürünle baştacını kıyaslayabilecek olan varsa memnun olurum.

Baştacı market markası.Market markaları genelde kötü olur.Şahinin evlik sucuğu çok baharatlı biz yiyememiştik.Kangalı güzeldi.

Üniversiteyi Kayseri'de okudum hocam. Şahin i gayet iyi biliyorum. Kangal sucuk daha acısız olur. Onu da ben sevmiyorum parmak sucuk daha iyi geliyor ama şahin biraz salçalı gelebiliyor zaman zaman. Yine de şu anda öncelikli tercihim Şahin oluyor genelde. Torku nun da baharatı az. Yağ oranı da bayağı az fena değil.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.