Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.367
Cevap
53
Favori
89.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal gıda ile ilgili satıcı güvence vermedi mi ben mi göremedim yoksa
  • Merhabalar hayırlı satışlar kendimde adtonluyum ama ne cumhuriyet ne ipek ne Tetik benim için sedef in yerini tutamaz ama sedefte pek bilinmez ondan dolayı bu arkadaşın sattığına da önyargılı olmamak lazım belki bende denk gelirse denemelik alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birkaç hafta önce aldim. tadini begendik . satici arkadasta gayet ilgili bir satici. Tüm sorularima cevap verdi. Kendi cocugunada ayni sucuktan yedirdigini söyledi. Kargoyuda gayet özenli bir sşekilde göndermişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Şu anlık indirim bir bana mı gelmiyor ki.

yeni bir üyelikte denemekte fayda var hocam!
  • İlgi gelince hemen fiyat artırımına gidilmiş!
  • Kardeşler Sucuk var mı ?

Ben Afyonluyum ve kardeşler sucuk 10 numara.Ayrıca 30-32 TL nedir.Bana yüksek geldi fiyatı ve markanızı duymadım hiç.

Hayırlı Satışlar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moon Star Turkey -- 13 Nisan 2015; 13:04:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

İlgi gelince hemen fiyat artırımına gidilmiş!

Merhaba ilginiz için teşekkürler. Bir onceki konuda 30 tl ve kargo size aitti, simdi 32 tl ve kargo bana ait. Yani ilgi arttığından indirim oldu.

• Hocam DH ye özel fiyat verseniz çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

Hocam DH ye özel fiyat verseniz çok iyi olur.

Merhaba daha önceki konudan sonra bu konuyu zaten DH'ye özel açtım, fiyatların hepsi foruma özel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

Merhaba ilginiz için teşekkürler. Bir onceki konuda 30 tl ve kargo size aitti, simdi 32 tl ve kargo bana ait. Yani ilgi arttığından indirim oldu.

Bir onceki konu değil bu konuda 30 tl idi ve kargo bana ait diyordunuz.Hayırlı satışlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

Bir onceki konu değil bu konuda 30 tl idi ve kargo bana ait diyordunuz.Hayırlı satışlar.

Yanlışınız var hiçbir zaman 30 tl kargo dahil olmadı. Hatta 30 tl için kargo bedava talepleri geldi bizde düzeltme yapıp güncelledik. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Afyonda yaşayan biri olarak markanızın adını hiç duymadım. 32 TL fazla değil mi? Ahmet İpek ve Cumhuriyet sucuklarını almak daha mantıklı bu fiyata.

dediginiz markalarin kargo dahil fiyatlarini veya linkini paylasirmisiniz

• Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    hocam kadınana karşısı kardeşler kasabı afyonda tekdir, sucuk olayında. ama geçen aldığımda aklıma geldi salih abi helal belgeniz varmı abi dedim, bir dövmediği kaldı. ha tamam çocukluğumdan bu yana tanırım, kesim yerlerini v.s bilirim ama yinede aklıma bir kuşku düştü, son 2-3 aydır sucuklarında ki yağ oranı da artdı, eskiden sucukda küçülme olmazken, şimdi pişince küçücük kalıyor, afyon'da helal belgesi olan merve sucukları var ama hiç tatmadım, lokman özbek veya kasaplar çarşısından sert çivi v.s'de alınabilir.

kardeşler kasabı sucuğun kilosu : 28 tl desede 25 tl'ye alınabilir (her ay afyona gittiğimde eşe dosta yaklaşık 100 kg kadar getiriyorum.)(istanbul ümraniye, ataşehir civarındakilere getirebilirimç)
    lokman özbek kilosu : 25 tl ama babamın arkadaşı kendisi 20 tl civarı kilosu alınabilir (ben sevmiyorum sucuğunu)
    ahmet ipek, cumhuriyet, ikbal v.s diğer markaları kesinlikle beğenmem tadları bana göre berbatdır.

• 1 kilo da kaç kangal sucuk var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 13 Nisan 2015; 15:14:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

1 kilo da kaç kangal sucuk var?

Merhaba 1 kiloda 3 kangal sucuk oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

hocam kadınana karşısı kardeşler kasabı afyonda tekdir, sucuk olayında. ama geçen aldığımda aklıma geldi salih abi helal belgeniz varmı abi dedim, bir dövmediği kaldı. ha tamam çocukluğumdan bu yana tanırım, kesim yerlerini v.s bilirim ama yinede aklıma bir kuşku düştü, son 2-3 aydır sucuklarında ki yağ oranı da artdı, eskiden sucukda küçülme olmazken, şimdi pişince küçücük kalıyor, afyon'da helal belgesi olan merve sucukları var ama hiç tatmadım, lokman özbek veya kasaplar çarşısından sert çivi v.s'de alınabilir.

kardeşler kasabı sucuğun kilosu : 28 tl desede 25 tl'ye alınabilir (her ay afyona gittiğimde eşe dosta yaklaşık 100 kg kadar getiriyorum.)(istanbul ümraniye, ataşehir civarındakilere getirebilirimç)
    lokman özbek kilosu : 25 tl ama babamın arkadaşı kendisi 20 tl civarı kilosu alınabilir (ben sevmiyorum sucuğunu)
    ahmet ipek, cumhuriyet, ikbal v.s diğer markaları kesinlikle beğenmem tadları bana göre berbatdır.

hocam arkadaşım afyona uğramışken merve sucuklarından 3 kiloyu 95 liraya getirdi bana geçen ay
    cumhuriyet sucuğu ile aynı görünümde cumhuriyet ile aynı lezzette
    sadece cumhuriyetten baharatı az
    sucuk sevmeyen eşim bile bu sucuğu pişirmeden tüketmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Afyonda yaşayan biri olarak markanızın adını hiç duymadım. 32 TL fazla değil mi? Ahmet İpek ve Cumhuriyet sucuklarını almak daha mantıklı bu fiyata.

dediginiz markalarin kargo dahil fiyatlarini veya linkini paylasirmisiniz

Fabrika satış mağazası fiyatı hocam bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Is Well

Ne tartisma cikmisti bu forumda sucuk yuzunden

Aynen hatirliyorum

• son kullanma tarihini yazarmısınız acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

hocam arkadaşım afyona uğramışken merve sucuklarından 3 kiloyu 95 liraya getirdi bana geçen ay
    cumhuriyet sucuğu ile aynı görünümde cumhuriyet ile aynı lezzette
    sadece cumhuriyetten baharatı az
    sucuk sevmeyen eşim bile bu sucuğu pişirmeden tüketmeye başladı

arkadaşlar afyon Bozok sucuk yedim bir yerde o sucuğun tadını unutamıyorum ama internetten bir türlü bulamadım, bilen varsa yardımcı olurmu acaba...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.