Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

allah yukarda sen kafanı yorma böyle işlere kac liralık ürün ..

kaç liralık ürünse, alma o zaman parasını geri?
    yaşın kaç bilmiyorum ama, senin yaptığın çok ayıp ve haram!

Tamam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Generalcoordinator

Deneme amaçlı aldığım sucuklar geldi. Tatları cidden güzel. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Satıcı dürüst. Geri bildirime de önem veriyor

Teşekkürler, afiyet olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çarşamba günü sipariş ettiğim 2 kg sucuk perşembe günü elimize ulaşmıştı. Sucukların tadı güzeldi. İlginiz için teşekkürler :)
  • tadı tuzu iyimidir
  • 20 tl lik kombosu olup kullanmayacak varsa rica edebilirmiyim.
  • İstabul dan elden 4 kg alsak indirim li veriyormusunuz hocam? malum sanal pazara komisyon ucretı ve kargo ücreti odememiş olacaksınız diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acy78 -- 22 Ağustos 2015; 21:50:48 >
  • Merhaba, 22 sinde sipariş verdim, pazartesi gönderildi (bu sıkıntı değil normal olması gereken)

ancak ARAS kargo sağolsun baya yavaş çalışıyor ...

sipariş kodu 2425437

benim sorum kargo da bozulmaz dimi? 2 gündür kargoda, Samsun merkeze gelemedi bi türlü :D ...

pazartesi kargoya verildi ve haalaa gelmedi kargo ... ilk kez bu kadar uzun sürdü buda gıda ürününe denk geldi ...

((kargo işlemlerini eklemeye çalışıyorum ama siteyle ilgili sorunlar yaşıyorum ekleyebilirsem ekliycem))

İşlem Tarihi Birim İşlem - Açıklama
    24.8.2015 19:20 BEŞYÜZEVLER Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.
    24.8.2015 20:12 BOĞAZİÇİ TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    25.8.2015 07:7 EGE TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.
    25.8.2015 17:44 EGE TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    26.8.2015 17:46 SAMSUN TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.
    27.8.2015 01:18 SAMSUN TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 27 Ağustos 2015; 8:49:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

Merhaba, 22 sinde sipariş verdim, pazartesi gönderildi (bu sıkıntı değil normal olması gereken)

sipariş kodu 2425437

benim sorum kargo da bozulmaz dimi? 2 gündür kargoda, Samsun merkeze gelemedi bi türlü :D ...

pazartesi kargoya verildi ve haalaa gelmedi kargo ... ilk kez bu kadar uzun sürdü buda gıda ürününe denk geldi ...

((kargo işlemlerini eklemeye çalışıyorum ama siteyle ilgili sorunlar yaşıyorum ekleyebilirsem ekliycem))

24.8.2015 19:20 BEŞYÜZEVLER Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.
    24.8.2015 20:12 BOĞAZİÇİ TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    25.8.2015 17:44 EGE TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    26.8.2015 17:46 SAMSUN TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezine indirilmiştir.
    27.8.2015 01:18 SAMSUN TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

Merhaba sağolsun aras kargo müthiş çalıştığı için kargoyu yanlış göndermişler ege transfere gitmiş kargo sonra düzeltip tekrar size göndermişler. Vakumlu korumali gönderiliyor ürünler bir problem çıkmaz, kargoyu açıp bakın isterseniz tutanak tutup kabul etmeyin. Ama hakkari ve şırnağa da gönderiyoruz 3 gün sürüyor, daha bir problem çıkmadi. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesapligida.com -- 27 Ağustos 2015; 9:31:18 >

• Başlık hoşuma gitti

AFYON'DAN SUCUK, KAYSERİ'DEN KAVURMA...

İrlandadan dayak yok mu ? şöyle 2 fiske alsak, tanıdık arkadaşlar varda , hediye etmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 27 Ağustos 2015; 9:36:27 >
  • sanlapazardan nasıl indirim alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

Merhaba, 22 sinde sipariş verdim, pazartesi gönderildi (bu sıkıntı değil normal olması gereken)

sipariş kodu 2425437

Merhaba sağolsun aras kargo müthiş çalıştığı için kargoyu yanlış göndermişler ege transfere gitmiş kargo sonra düzeltip tekrar size göndermişler. Vakumlu korumali gönderiliyor ürünler bir problem çıkmaz, kargoyu açıp bakın isterseniz tutanak tutup kabul etmeyin. Ama hakkari ve şırnağa da gönderiyoruz 3 gün sürüyor, daha bir problem çıkmadi. Teşekkürler.

teşekkürler ;) .. demin geldi, biraz yumuşamış gibi ama zaten önceki mesajlarınızda da belirttiğiniz gibi taze üretim olduğu için sanırım ... etiketlerde daha önceki mesajlarda olduğu gibi haziran yazıyor ama açıklamınızıda gördüğüm için sorun etmedim... baharatı biraz az gibi, bana az geldi tabi ama ben biraz baharatlı/acı tüketiyorum o yüzden normal gibi.. büyük ihtimal tekrar sipariş geçeriz :) ... iyi işler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 27 Ağustos 2015; 10:14:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Başlık hoşuma gitti

AFYON'DAN SUCUK, KAYSERİ'DEN KAVURMA...

İrlandadan dayak yok mu ? şöyle 2 fiske alsak, tanıdık arkadaşlar varda , hediye etmek istiyorum

Maalesef stokta şuan yok. Kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

sanlapazardan nasıl indirim alabiliriz?

Merhaba, sanalpazara üye olduktan sonra gün içinde mailinize 10 tllik indirim gönderiyorlar,hatta site içinde gezinti yaparken de 10 tl gelebiliyor. Toplamda 20 tl indirimli alabiliyorsunuz.

• yeni üyelik ister yani. tamamdır teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

sipariş kodu 2425437

teşekkürler ;) .. demin geldi, biraz yumuşamış gibi ama zaten önceki mesajlarınızda da belirttiğiniz gibi taze üretim olduğu için sanırım ... etiketlerde daha önceki mesajlarda olduğu gibi haziran yazıyor ama açıklamınızıda gördüğüm için sorun etmedim... baharatı biraz az gibi, bana az geldi tabi ama ben biraz baharatlı/acı tüketiyorum o yüzden normal gibi.. büyük ihtimal tekrar sipariş geçeriz :) ... iyi işler ;)

Afiyet olsun tekrar görüşmek üzere.

• sanlapazardan indirimi olan varsa yadımcı olacak varmı

• yarım saattir geziniyorum vermedi 10tl yi sanalpazar :D bi taktigi varmı bunun?
  • 2 KG Kavurma
    3 KG Sucuk siparişi şimdi geçtim sanalpazar üzerinden.
    toplu alımlarda indirim için arayınız demişsiniz ben arıyamadım direk aldım , benim için toplu alış veriş oldu bir güzellik bekliyorum sizden :)
    ilk kez deniycem sizin ürünlerinizi diğer arkdaşların yorumları üzerine sipariş geçtim inşallah memnun olurum.
    hayırlı satışlar dilerim.
    sanalpazar sipariş kodları aşagıdadır.
    Sipariş Kodu : 2436194
    Sipariş Kodu : 2436193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 31 Ağustos 2015; 0:25:57 >
  • 2 gun omce afyonda 40 tl alti sucuk bulamadim simdi siz 30 tlyebveriyirsunuz ya insan kıllanmiyor degil satici kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: DtMt7

2 gun omce afyonda 40 tl alti sucuk bulamadim simdi siz 30 tlyebveriyirsunuz ya insan kıllanmiyor degil satici kardeş

Merhaba biraz geç oldu ama kusura bakmayın kilosu 40 tl sizin aldığınız fiyat ama orda deseniz fatura istemiyorum bana 150 kilo ver 33 tl seviyesine alırsınız! Bu arada bizimde satışımız 1 kg 32 tl. Zaten 15 gün içerisinde bütün markalar zam yapacak aslında şimdi yapmaları gerekiyor ama şuan direniyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.