Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.368
Cevap
53
Favori
89.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aybala5

Merhaba,
    Bende ilk defa aldım denedim goruslerımı ıleteyımi. Paketleme agırlık gorunum koku gayet guzel. Oyle sert parca fılanda 1 halka denedık ama cıkmadı. Tek sorun bana biraz sosıs gıbı geldi; yane baharatı acısı lezzeti oyle evlık tıpı degıl. Neden bunun acılısıda ayrı olarak dedıgım kıvamda satılmasın diye soruyor ınsan. Sucugun bıraz agırlıgı olmalı bence. Yoksa sucukda hıcbır sorun yok. Umarım satıcı bunu degerlendırır. Özetle damagına uyana genel olarak f/p urunu sucuk dıyorum :)

Yorumunuz için teşekkürler. Görüşleriniz mutlaka değerlendirilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

Arkadaşlar yeni ürünümüz geldi...

KAYSERİ ÇİFTLİK KAVURMA

Kemik ve sinirlerinden temizlenen dana etleri, buhar ısıtmalı kavurma kazanlarında dana yağı ve tuz eklenerek pişirilir. Özel kılıflara konularak soğutulur. % 100 dana etiyle hazırlanan kavurma mis kokusu ve enfes tadıyla kahvaltı sofralarından, akşam yemeklerine kadar damakları şenlendiren bir lezzet.

1 Kg Kavurma için;
    http://www.sanalpazar.com/Kayseri-Kavurma-1-Kg-Sadece-58-Tl__isp44011916#imgd

hocam keske sucuk gibi et urunleri bolumune ilan acsaydiniz. cogu insan sucuk takipi yaptigi icin sanalpazar cekleri et urunlerine geleceginden kavurmada ise yaramiyacak

+1

Arkadaşlar ilanı güncelledim sucukla aynı olan et ürünleri bölümüne açtım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

quote:

quote:

KAYSERİ ÇİFTLİK KAVURMA

Kemik ve sinirlerinden temizlenen dana etleri, buhar ısıtmalı kavurma kazanlarında dana yağı ve tuz eklenerek pişirilir. Özel kılıflara konularak soğutulur. % 100 dana etiyle hazırlanan kavurma mis kokusu ve enfes tadıyla kahvaltı sofralarından, akşam yemeklerine kadar damakları şenlendiren bir lezzet.

1 Kg Kavurma için;

hocam keske sucuk gibi et urunleri bolumune ilan acsaydiniz. cogu insan sucuk takipi yaptigi icin sanalpazar cekleri et urunlerine geleceginden kavurmada ise yaramiyacak

+1

Evet, kesinlikle et reyonuna eklenmeli.

Eklenmiştir.

• 3 kere sipariş verdim. 2sini kargo ile aldim. Bu seferkini işyerine yakin olduğu için bugün eve bırakacak. İlgili satıcı güzel ürün. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

10`unda verdiğim sipariş hâlâ kargolanmadı. Cuma akşamından itibaren Salı gününe kadar evde yokum. Dolayısıyla en geç yarın kargolanması iyi olacak. Satıcı arkadaşın dikkatine !

Bu mesajımla da ilgilenin lütfen !
  • Bununla ilgili sizinle konuşmuştum diye hatırlıyorum çarşamba günü kargoya verileceğine dair. Eğer yanlış hatırlıyorsam da şimdi bilgi vereyim 2 saat sonra kargoda.
  • quote:

3 kere sipariş verdim. 2sini kargo ile aldim. Bu seferkini işyerine yakin olduğu için bugün eve bırakacak. İlgili satıcı güzel ürün. Tavsiye ederim

Adem bey teşekkürler, sanırım 16.00 civarı sizde olur.
  • quote:

Bununla ilgili sizinle konuşmuştum diye hatırlıyorum çarşamba günü kargoya verileceğine dair. Eğer yanlış hatırlıyorsam da şimdi bilgi vereyim 2 saat sonra kargoda.

Teşekkürler, kolay gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

KAYSERİ ÇİFTLİK KAVURMA

1 Kg Kavurma için;

Hocam merhaba 2 tarafta da ürün olursa mesela 2 kg sucuk için çek geldi indirimli alip mesajla bana bildirerek sucuk yerine kavurma gönder gibi duşündüm. Bu sekilde her türlü indirim olacak. Ama yanlış düşündüysem düzeltirim.

hocam guzel dusunmusun. dediginiz benim aklima gelmemisti. fakat sucuk siparis verenler hep ozel mesajla kavurma istedigini belirtmesi lazim. bence yogunluk olunca illa karişiklik olur. birde sucuk bolumunde kavurma gibi 58 liralik urun olmasi lazim. gerci 60 lira lik urun var. ama sicak firsatlar ahalisi illaki 58 ister :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Cuma günü verdiğim sipariş kargoya verilmedi daha...

Tam sucuk alacaktım vazgeçtim..

Ayrıca kilo et 40tl 60tl kavurma nedir yahu. Vazgeçtim hepsinden.

hocam madem oyle ikiside ayni. siz gidin kavurma yerine 1.5 kilo et alin. daha karli cikarsiniz. bu kadar basit

ama yanlis dusunuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 13 Mayıs 2015; 12:55:04 >
  • quote:

quote:

3 kere sipariş verdim. 2sini kargo ile aldim. Bu seferkini işyerine yakin olduğu için bugün eve bırakacak. İlgili satıcı güzel ürün. Tavsiye ederim

Adem bey teşekkürler, sanırım 16.00 civarı sizde olur.

Tamamdır. İyi çalışmalar

• 3kg aldım hocam bugün kargoya verebilir misiniz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHARGEN83,

Aldığım sucuklardan ilk kangalda kemik ve kıkırdak parçacıkları çıkmıştı.

Bunun için bir geri dönüş olmadı ?
  • salı akşam üzeri siparişi vermiştim , çarşamba kargoya verilmiş bu sabah geldi.

buz aküsü koyulmuş , hala soğuktu.

sorunsuz alışveriş.kaliteli ürün.

teşekkürler @CHARGEN83
  • kargo sirketinin adres hatasi yuzunden biraz ugrastim ama beyefendi sagolsun surekli ilgilendi, kendi hatasi olmamasina ragmen bir de jest yapti cok tesekkur ederim ilginiz icin...

• Benim de 2 kg sucuk siparişim dün eve ulaşmış. Tartmadım ve tatmadım. Güzel görünüyor. Satıcı arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 15 Mayıs 2015; 9:14:54 >
  • arkadaslar aytac hocamin sattigi sucuk ve kavurmayi sepete eklemistim 2-3 gun evvel. tabiki izlemeyede aldim urunleri ama et urunleri kisminda olmasina ragmen sanalpazar az evvel gurme urunleri katagorisinden gunluk cek verdi. sizlerde de boylemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 15 Mayıs 2015; 11:27:12 >
  • 2 kg siparişim bugün kargo ile geldi.Aslında ist. içi olduğumdan araç ile getirmişlerdi Çarşamba günü ancak iletişim yanlışlığından dolayı teslim alamamıştık.Sorun da değildi benim açımdan.

Ürün Aras Kargo ile içinde buz akülü şekilde geldi.
    Paketleme normaldi.Daha da geliştirilebilir diye düşünüyorum.
    Ürün faturasız geldi ki bu eksi olarak not düşebileceğim bi husus.Garanti, iade vs olmayacağından üstüne düşmedim.
    Aytaç beyin iletişimi gayet iyi.Sanalpazar üzerinden defalarca soru-cevap durumumuz oldu
    Hatta kavurma satışı daha açılmamıştı, onu da önerdi.Birdahaki sefere kavurmayı deneyeceğim inşallah.
    Sucuklara gelirsek bizim damak tadımıza uydu.Orta acılı, sarımsak kokusunu alabiliyoruz.Valide ve kardeşimin beğenmesi benim için yeterliydi zaten.
    Toparlarsam bu alışverişten memnunum. Kavurmada görüşmek üzere

Bu arada resimler ekledim.Sizlere epey yardımcı olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 16 Mayıs 2015; 23:16:44 >

• bende 2 kg sipariş geçtim şimdi, günlük gelmedi bir türlü anlıkla yetincez
  • quote:

Orijinalden alıntı: privatum

CHARGEN83,

Aldığım sucuklardan ilk kangalda kemik ve kıkırdak parçacıkları çıkmıştı.

Bunun için bir geri dönüş olmadı ?

Satıcı bu mesaja neden cevap vermiyor?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.