Şimdi Ara

Apple cihazlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm apple cihazlari apple garantili mi yoksa genpa felan var onlar ne oluyor sonunda hepsi apple firmasina mi gidiyor yoksa genpa garantililere tek genpa mi bakiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aatoprak A kullanıcısına yanıt
    Bir ürünün model kodunda TU var ise Apple Türkiye ithalat etmiştir ve garanti için isterseniz Genpa'ya, Brightstar'a, Başarı'ya; isterseniz Apple Store Zorlu Center veya Akasya'ya; isterseniz de bazı Apple Premium Reseller'lara götürebilirsiniz. Hiç farketmez. Apple Store ve Apple Online Store'dan ürün satın almanın tek avantajı iki hafta boyunca sorgu sualsiz para iadesi ve değişim güvencesinin bulunmasıdır.

• mahmudf2 M kullanıcısına yanıt
    Model kodumddaki TU nerde yaziyor

Kutunun arkasında yazar hocam. Mesela bu model türü MG4F2TU/A gibi birşeydir. Birde cihazın Apple model kodu var A1586 gibi beş haneli fakat diğer model önemli, bu değil.

Me501tu/a iphone5c blue 16gb Designed by apple in california assembled in china other items as marked thereon Model A1507 yaziyo hocam altlarda barkod gibi biley var onun üstündede (1P)part no. Me501tu/a

Tamam Türkiye cihazı hocam bu

ama sordurdum genpa garantili dediler .apple garantili değilmiş
    Hocam zaten Türkiye cihazı olunca farketmiyor. Apple bakıyor Türkiye model kodlu cihazlarının hepsine nereden alındığına bakamaksızın servis ve destek hizmeti sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Cıslak enimıls enimıls

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hatayi bende buldurlar arka kapakta kilcal ufak ince cizikler varmis degisim yapmamak icin bahanelerine bakin

Hocam Genpa ise normaldir, hep yaparlar böyle şeyi. Apple Store'da böyle birşey yapıldı ise o zaman onlara bir

Simdi ben bu teli istesem genpa yerine pupaya versem apple'a savsa apple bakar mi benim telefona ?

Bakar hocam. Genpa not alıyor şundan dolayı garanti dahilinde işlem görmedi diye ama ona bakmadan yine de inceliyorlar cihazı. Ben çok gördüm Genpa'da değişmeyip Apple Store'da değişen cihaz. Bazen doğru olsa bile sırf müşteri memnuniyeti dahilinde değiştirdikleri bile oluyor cihazları. Bu arada not aldırırken cihazla ilgili şikayetinizi açıkça belirtin. Eğer restore yaptıysanız ve sorun çözülmediyse onu da belirtin. Genpa öyle bir firmadır ki, Apple'ın sorunu kabul ettiği iPhone 5 Güç Tuşu Değişim Programı dahilinde tuşu bozuk olan cihazlar, garantisi biten cihazlar Apple'da ücretsiz olarak değiştirilip, yeni cihaza 3 ay garanti verilirken; Genpa'da tamir yoluna gidilmekte ve 90TL para istenmektedir. Gerisini siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudf2 -- 17 Nisan 2015; 19:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Cıslak enimıls enimıls

Nedense bi anda öyle yazmak geldi içimden kimsede eksilememiş hayret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Teli sifirlayinca tel kendine geliyor belli bir sure sonra tekrar ayni hatayi veriyor bu arada sorularima cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Cihazi 8.3 e guncellemisler pisman olurmuyum 8.3 ten sarj konusu felan bakimindan sorun yasarmiyim ?

Çok zannetmiyorum hocam iOS 8.3 için yorumlar genelde olumlu. Zaten en sonunda geçmek gerekecekti, daha geç olmadan geçmiş olmanız iyi olmuş. Şarj konusu olarak ise ben pek fark hissedemedim.

Apple ile konustum bana bir kac firma onerdi arti felan diye.sizce hangi firmaya savayim adres yazarsaniz buraya hangisi musteri memnunuyetine onem verir adres ve Firma adi verebilirmisiniz

Hocam ben olsam Pupa'yı önerirdim eğer şehirinizde var ise. Artı da çok iyidir, eminim problem yaşamazsınız.

• Var sordum orayida kac gun icinde savarlar belli olmaz beklersiniz baya verin dedi musteri hizmetlerindeki yardımcı olan kisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.