Şimdi Ara

BE QUİET Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 BE QUİET Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU
    Be Quiet! BK019 Dark Rock Pro3 SATILDI.

https://www.youtube.com/watch?v=gIx0JFEyLuQ

BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU  BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU  BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU
     BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU  BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU  BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU

Dark Rock™ CPU coolers have long been category leaders, and now the significantly upgraded Dark Rock Pro 3 is even more powerful. This virtually inaudible double-tower CPU cooler puts famous be quiet! SilentWings® technology in your PC where it really counts. They are excellent for overclocked systems and demanding multi-graphics platforms.
    Dark Rock Pro 3 offers top performance-to-noise ratio and the highest reliability available. Improved cooling efficiency (250W TDP) and really silent operation (only 26.1dB(A) at maximum speed) mean this cooler strikes the perfect balance between cooling and serenity —truly silence and performance without compromises.

Immensely high cooling efficiency • Improved dynamic wave-contour cooling fins with small dots on the surface increase air circulation and contribute to high convection efficiency without raising overall noise • Enhanced double-tower layout offers reduced weight and enables high cooling power • Support of additional 120mm fan for extreme cooling performance (free fan clips are included in the scope of delivery) • Seven high-performance heat pipes with copper lining and aluminum caps carry heat to the optimal location on the cooling fins, maximizing heat conductance • The immensely high cooling capacity of 250W TDP offers low temperature even at peak performance • New arrangement of heat pipes enhances the cooling capability
    Virtually inaudible operation • Two SilentWings® PWM fans (front: 120mm, inner: 135mm) with advanced copper core fluid dynamic bearing and dynamically-balanced impeller provide optimal cooling with deep serenity • Inner 135mm SilentWings® PWM fan features nine airflow-optimized fan blades and an innovative 6-pole motor for smoother operation and less vibration • Decoupled fan mount with vibration-isolating elements on the heat sink • Noise is at scant 26.1dB(A) even at 100% PWM function

Specifications:-
    - Dimensions: 137 x 163 x 150 mm (W x H x D)
    - Material: Black nickel plated copper (heat pipes), black nickel plated aluminum (bottom panel, slats, top panel)
    - Weight: 1,197 g
    - Heatpipes: 7x Ø 6 mm
    - Fan:
    - 1x 120mm Silent Wings PWM (max. 1700 r / min, 93.3 m³ / h, 2.1 mm H 2 O, 21.5 dB (A))
    - 1x 135 mm Silent Wings PWM (up to 1,400 U / min , 113.8 m³ / h, 1.23 mm H2O, 20.8 dB (A))
    - connection for both fans: 1x PWM
    - total volume: max. 26.1 dB (A)
    - Compatibility:
    - Intel Socket 775, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011
    - AMD Socket 754, 939, 940, AM2, AM2 +, AM3, AM3 +, FM1, FM2, FM2 +
    - Manufacturer Warranty: 3 years

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• dogmatik kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım süpersin.Bu kasalar harika..Param olsa beyazını alırdım...Hemen alıcı bulur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Güzel seçim olurdu bencede beyazı çok güzel ve kalite çok yüksek.
  • Beyaz a teklif verdim ama anlaşamadık çok süper kasa gözüm kaldı :)
    Gerçekten güzel görünüyor

• Hocam birşey sormak istiyorum, bu kasaların bildiğiniz gibi hertarafı kapalı hava akışınıda sağlamak için kapakları açmak gerekiyor ozamanda görüntü kirliliği oluyor bunun için mantıklı bir çözümü varmı? birde sahibinden'deki ilan sizinmi?
  • sahibindendeki ilan benim . h630'u kullanıyorum hava akışı ile ilgili bir problem yok. önde bir tane 20lik fan var. bir adet daha takılabiliyor. ilave fan eklenerek sorun olması halinde çözüm sağlanır . kapakları açmaya gerek kalmaz. bu kasalar sıvı soğutma ya uygun tasarlanmış.
    NZXT gibi bir firma kapakları açamayı gerektireek bir tasarım yapmaz buna emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogmatik -- 24 Nisan 2015; 8:38:14 >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Kasanın üstünde ve önünde hava alacak kanallar mevcut.Yani kapakları açmanıza gerek yok.Neden böyle düşündünüz anlayamadım
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Farketmemişim hocam sağolun bilgi için
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • link olarak koymuş olduğum videoları izlerseniz orada hava kanallarının genişliklerini ölçmüşler . ne kadar geniş kanallar olduğu yakından görülmekte.
  • Şuan h440 kullanıyorum sıkıntı yok kapağını açmaya gerek duyulan bir kasa değil

• Bu paraya mid tower bi kasa almak akıl karı değil gider haf x 942 veya corsair 780t alırım daha iyi

• Kasa tercihi zevk meselesi. Her şeyin büyük olanı daha çok para eder diye bir kural yok. ışıklandırması ve razer in kendi dizaynı diğer kasalardan farklı kılıyor. Kasa amazonda stoğa girmiş isteyen alabilir oradan.
    Yavaş kargoyu seçtim bugün sipariş verirseniz 19 mayısta elinizde olur.

BE QUİET  Dark Rock Pro3 CPU SOĞUTUCU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogmatik -- 26 Nisan 2015; 10:26:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.