Şimdi Ara

İki Adet, Kutulu Lacoste Ayakkabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İki Adet, Kutulu Lacoste Ayakkabı
    Lacoste Chanler
    Süet yapı, 42 numara, koyu kahve, faturalı lacoste ürünü. Yalnızca bir adet var.

Ürün hiç kullanılmadı, orjinal kutusunda sahibini beklemekte. Ürünün Türkiye satış fiyatı 338 TL, yurtdışı satış fiyatı 260 TL'dir.
    Takas olabilir.
    Fiyat 119 TL

Lacoste Orelle
    42 numara, Ön kısmı süet, tam bir spor ayakkabı, beden olarak denedim ve küçük geldiği için satıyorum, orjinal kutusunda, faturası mevcut.

Fiyat 109 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 119 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Fatura?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctnkyx

Fatura?

faturasını bulmam lazım ama muhtemelen duruyodur
  • arkadaşlar ayakkabıyı ben alacaktım ayağıma olmadı. çok güzel ayakkabı ihtiyacı olan kaçırmasın fiyat uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabbar31

arkadaşlar ayakkabıyı ben alacaktım ayağıma olmadı. çok güzel ayakkabı ihtiyacı olan kaçırmasın fiyat uygun.

• US ölçüsünde numarası kaç acaba? Bir de boyutu genel olarak nasıl numarasının üstü gibi mi yoksa tam numarası mı dersiniz?
  • Hocam şöyle söyleyim ben sürekli new balance tiger ve lacoste giyerim. bu üç farklı ayakkabı için 2 numara giyyorum hep. ama bu spor değil de casual ayakkabı olduğu için 42 bana yarım numara küçük geldi öyle söyleyim. Yani 41,5 giyen birine rahat olur. arayıp sorduğumda nubuk olduğu için esneme yapar açılır zaten normal 42 giyene de olur dediler ama ben denemek istemedim.

us 9 oluyor hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.