Şimdi Ara

Snopy Rampage SN-R3 Siyah Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu kulaklığı alsam mı arkadaşlar? 50 TL ye en iyi performans diyorlar. Tek sorun şu mikrofonda baya uzak kalıyor sesi net alabilecek mi kararsız kaldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-rampage-sn-r3-siyah-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik.html?srt=RA#genel-bakis

• kimse bir şey yazmadı :) kulaklığı vatantan sipariş verdim. Google dan falan gelen olursa sorununuz varsa cevaplarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 12 Nisan 2015; 16:58:12 >
  • hocam ürün gelince ufak bir inceleme tadında görüşlerini aktarabilir misin ? 1-2 hafta içinde ben de almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

hocam ürün gelince ufak bir inceleme tadında görüşlerini aktarabilir misin ? 1-2 hafta içinde ben de almayı düşünüyorum.

Tamam 5 6 gün sonra alıntı yaparsın yazarım.
  • Kulaklık sonunda geldi. Vatan dandik bi kargo firmasıyla gönderdi adamların şubesi bile yok evi bulamadılar telefonuda açmayınca bütün gün dolanmışlar ilçede

Kulaklığa gelecek olursak baslar ve ses kalitesi iyi + en önemlisi mikrofon çok iyi. Daha 5 dk oldu bakalım inşallah uzun vadede götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Kulaklık sonunda geldi. Vatan dandik bi kargo firmasıyla gönderdi adamların şubesi bile yok evi bulamadılar telefonuda açmayınca bütün gün dolanmışlar ilçede

Kulaklığa gelecek olursak baslar ve ses kalitesi iyi + en önemlisi mikrofon çok iyi. Daha 5 dk oldu bakalım inşallah uzun vadede götürür.

Hayırlı olsun. Ben de mikrofon için arıyordum aslında kulaklık. çok teşekkürler, sipariş geçeyim.
  • quote:

quote:

Kulaklık sonunda geldi. Vatan dandik bi kargo firmasıyla gönderdi adamların şubesi bile yok evi bulamadılar telefonuda açmayınca bütün gün dolanmışlar ilçede

Hayırlı olsun. Ben de mikrofon için arıyordum aslında kulaklık. çok teşekkürler, sipariş geçeyim.

benim kulaklıkta iyiydi sadece mikrofon için aldım.

Şuan için tek sıkıntısı kafamı kulak kısmından çok sıktı onuda belirteyim ama alışılacak bir şey.. Onun dışında ses kalitesi ve mikrofon acayip kaliteli.

mikrofon oturma odasında konuşan kişinin sesini alıyo + mic yukarı doğru kalkık olsa bile sesimi çok net alıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 15 Nisan 2015; 21:11:42 >

• quote:

quote:

quote:

benim kulaklıkta iyiydi sadece mikrofon için aldım.

Şuan için tek sıkıntısı kafamı kulak kısmından çok sıktı onuda belirteyim ama alışılacak bir şey.. Onun dışında ses kalitesi ve mikrofon acayip kaliteli.

mikrofon oturma odasında konuşan kişinin sesini alıyo + mic yukarı doğru kalkık olsa bile sesimi çok net alıyo.

ben aslında oyunları kolonla oynuyordum bir gün telefonun kulaklığıyla fifa oynayınca farkı anladım meğerse 2-0 3-0 yaptıktan sonra her pas attığımda taraftarlar oley oley diye bağırıyorlarmış. Bir çok oyunda böyle farkedince işimi görecek bir kulaklık bakayım dedim. çok teşekkürler tekrar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.