Şimdi Ara

Ne Oluo yaa yinemi sorun var bu internette (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
7.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kirpi

ip ile flan bişey çözemessiniz...link verdim ..okuyun..adamlar açıklama yapmışlar..akşama doğru olacak flan diyorlar..

niyeki benim ki bi sabah yoktu...şimdiye kadar teklemeden çalışyır..
    bir kaç kişi ip deneyerek sonuca ulaşmış..
  • düzelsede bişey değişmicek zaten...düzgün halide 500 ping olacak..öyle devam edicez
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

Orjinalden alıntı: kirpi

ip ile flan bişey çözemessiniz...link verdim ..okuyun..adamlar açıklama yapmışlar..akşama doğru olacak flan diyorlar..

niyeki benim ki bi sabah yoktu...şimdiye kadar teklemeden çalışyır..
    bir kaç kişi ip deneyerek sonuca ulaşmış..

Bende aynen LSG 'nin durumundayım, yani bir yerde var bir yerde yok...
    Bizim memlekette hemen bi açıklama yapıp problem dış kaynaklı demek moda
    bence adamlar daha problemin ne oldunu bile çözebilmiş değiller..

• Banada öyle geldi..
    Sorunun ne olduğu anlamaya çalışıyorlar daha muhtemelen..
  • arkadaşlar bende de aynı sorun var dünden beri bugün telekomu aradım yurtdışı çıkışlarında sorun olduğundan bahsettiler galiba bu düzelince normale döner inşallah demekki sıkıntı sadece bende değilmiş buda beni baya rahatlattı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nymhepa

arkadaşlar bende de aynı sorun var dünden beri bugün telekomu aradım yurtdışı çıkışlarında sorun olduğundan bahsettiler galiba bu düzelince normale döner inşallah demekki sıkıntı sadece bende değilmiş buda beni baya rahatlattı :)

Abi yurtdışı çıkışlarında sorun olsunda..hangi bölegerlde var..
    bende saat 10.45 ile beraber hiç bir sorun yok..yavaş bile değil yani..100kb ile download yapıyorum..
    Olay biraz farklı gibi..
  • telekon anlayamaz böyle şeyleri..aklı yetmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tool

quote:

Orjinalden alıntı: The{ROCK}ula

ya yeni ip nasıl alcaz?

modemi kapa-ac ip degisir,
    gerci bende ise yaramadi, yabanci siteler ve messenger calismiyor..

+1
  • Yalnız yabancı siteler olmadı mı direk kayıyomuşuz, bununda önemini gördük bu şekilde..
  • Bu arada arkadaşlar bırakın yurtdışı bağlantılarını falanda benim aklıma farklı birşey geldi
    Şimdi az uz bilgilerim doğrultusunda bu Internet altyapısının büyük bölümünü sanırım ALCATEL yapıyor,
    yani Fransız bir şirket, hani şu günlerde Fransa ile politik sorunlarımız var ya adamlarda ona karşı bi dümen çevirdiler,

Yani demek istiyorlarki siz bize ne yaptırım yaparsanız yapın biz sizi 1 gecede sinir küpüne çeviririz..
    Gerçi bu teknik meseleleri pek bilmiyorum ama ,bu kadar stresin içinde bi İHTİMAL

• bence o giysileri satıp birazda para ekleyip warrior +7 chitin set yap we warrior kas vea satın al !
  • çok özür dilerim ko bölümüne yazmştım mesajı kaymış off ya bktm artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Handsome2000

yazıklar olsun ya,,cuma akşamı olan olaya bakın,,acil işimiz olsa ne yapacaz??

kaç defa ödevimi geç yolladım bunların yüzünden 56K modem de yok pc'de.ismail yk'dan türk telekoma özel yeni bir şarkı yapmasını falan mı istesek ne yapsak
  • Galiba düzeldi...torrentler 100 ü vuruyor...saat 2 den beri yoktum bilgisayar başında ancak oturdum, giderken kötüydü, şimdi düzelmiş...yer: adapazarı...
  • bende şöyle bir düzelme var ilk bağlanmamda aynı sorun msn ve yabancı siteler açılmıyor sonra bağlantıyı kesip yeniden bağlandığımda(modem usb olduğundan kapatma reset atma gibi bir işlem yapmıyorum) sorun düzeliyor..
    Bu TT insanın içindeki araştırmacı ruhunu eyleme geçirmesine teşvik ediyor ya..Sabahtan beri nete adam gibi bağlanmak için denemediğim yol kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 18 Kasım 2006; 17:29:19 >
  • İnternet hala göçük,yer;İstanbul/Kadıköy.

Telekom'a BAN BAN BAN BAANNNNNNNNNN!!!!!!!!!!
  • rapid ve usenet 105 k şu anda downloadda sorun yok sitelerde varsa bilmiyorum...
  • bu da BİZİMKİ (öyle yazmışlar sonuca).. daha büyücek bu adam olacak

Ne Oluo yaa yinemi sorun var bu internette
  • İstanbul'da hala yavaş...
  • Yer Bursa.

Yabancı sitelere girene kadar yeni ip almaya devam edin.

ben bir kere de aldım vewww.speedtest.net ten test yaptım sonuç gayet iyi.hatta şu anda yabancı serverdan 113kb/s ile download yapıyorum.ama download yaparken yabancı sitelere girmek çok zorlaştı fakat donanimhaber e giriliyor.

özellikle 85li ip ler çok kötü.

Ne Oluo yaa yinemi sorun var bu internette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 18 Kasım 2006; 19:16:43 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.