Şimdi Ara

Ne Oluo yaa yinemi sorun var bu internette (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
0
Favori
7.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtiçi sayfalar çok iyi yurtdışı çıkışlı hiç bir siteye baglanamıyorum

google bile açılmıyo

ayrıca smileylerde çıkmıyor
  • KABLO ÇALIŞIYOR MU??? noolur çalışmıyor deyin
  • Evet sabah 07:49 itibariyle bende Yurt dışına erişim eski hızıyla geri döndü.Umarım arada sırada geri geldiği gibi anlık degildir.Öyle olduğunuda sanmıyorum.Çünkü dış erişim eskisi gibi hızlı şu anda.Anlık çalıştığında bu kadar hızlı açılmıyordu siteler.
  • sabah 5 den beri yurt dışı hiç bir yere bağlanamaım. allhah belenı versin arap telekom
  • hiçbir şey açamıyorum..sabııııııırr!!!!!!!!!!
  • ulennn modem resetle bilgisayarı resetle. olmuyor olmuyor....

adamlar bır sey demıyor mu kımse aramadı mı bu arabın telekomunu.. cuma aksamı net gıdermı yaaa..

tanzanyada bıle vardır beaaa.
  • sabah 9 oldu.. hala baglantı gidip gidip geliyor..
    bizim baglantı hızlarını gizlice yükseltip bize sürpriz mi yapacaklar acaba
  • Arkadaşlar teknik konulardan pek anlamam ama bazı arkadaşların dediği gibi sanırım IP değişikliği çözüm getiriryor..
    Gece hiç bir şekilde yurtdışı bağlantısı sağlayamamışken, şu an işyerindeyim ve herşey vızır vızır...
    msn, dış bağlantılar... Hatta Windows Güncelleme bile yapıyor
  • iş yerinde farklı birşey mi kullanıyorsunuz hocam?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

iş yerinde farklı birşey mi kullanıyorsunuz hocam?

Hayır hocam hiç bir şey farklı değil, yani evdeki sistemimle işyerindeki aynı, sadece işyerinde bağlantım Statik IP..
    Belki ondan olabilir, ha birde burada TRKY-DNS Ayar programı yüklü,
    Bu programı -eğer hal sorun devam ederse- evde yükleyip öyle deniycem ,belki onunda faydası vardır..
    Program sürekli DNS yeniliyor çünkü..
    Dedim ya işin tekniğinden fazla anlamıyorum, belki programında faydası vardır..
  • TRKY DNS Ayar programını farklı bir yerde bulamayan arkadaşlar aşağıdaki linkten direk indirebilirser.
    Yurtiçi kendi serverımızda olduğu için sorunsuz indirebilirsiniz..
    >>TRYK-DnsAyar<<
  • quote:

Orjinalden alıntı: volumex

KABLO ÇALIŞIYOR MU??? noolur çalışmıyor deyin

bizim evde hem adsl hemde kablo internet bulunmaktadir ... kabloda hic bir sorun bulunmamaktadir hersey normal calisiyor
  • modemi kapatıp açtım herşey düzeldi...
  • modemi acip kapamak bi cozum olabilir ya peki sadece 88 ile baslayan ip alanlar ne yapacaklar? ben 88 den baska baslayan ip alamiyorum ist/kadikoy
  • arkadaslar ne msn acılıyo ne google acılıyo rapiden download yapıyorum 3 kb le 3 er 3 er atıyo nası iş bu ya ne dandik bi sistem internet download hızıma bakıyorum 105 yalancının onde gideni bu tt
  • allah allah deli oldum resmen messenger vs mozilladan google ye girmek bile yarım saatimi alıyor Normal Hız 1024 ama sanki 4 kb ile gidiyoruz sorun nedir
  • emule'deki server'lar da çalışmıyor.
  • Düzeldi, gözümüz aydın..
  • yok yok yok internet yok işte.... yurtdışı çıkışı olmayınca internetin hiçbir anlamı olmuyor.

4440375 i aradım yaklaşık 20 dk. sonra yetkili ile konuşabildim. beni teknik bir arkadaşa aktardılar. sağolsun ilgilendi. salı gününe kadar yurtdışı çıkışı olmuyacakmış. ilk defa bu kadar büyük bir sorun yaşanıyor dedi. ancak TTNET bu olumsuzluk için kullanıcılara bir iyilik düşünebilirmiş.

yandık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

Düzeldi, gözümüz aydın..

alakası yok
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.