Şimdi Ara

G103 ve G300s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün doğum günümdü ve arkadaşlarım bana g300s almış. Bende yanına g103 yakışır deyip g103 aldım iyi bir set mi olmuş. Bir de acaba g300sin kablosuna sleeve yapabilir miyim. Başka nasıl bir klavye alabilirdim g103 yerine. 75TL bütçem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence o bütçeye alabileceğin en iyi klavyeyi almışsın. Ben de G103 kullanıyorum ve gayette memnunum. G105 almayı düşünüyorum ama hem fiyatı daha pahalı hem de ışıkları ile ilgili çok arıza kaydı var. G103 almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmesin direk gitsin alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SleepyBoy07

Arkadaşlar bugün doğum günümdü ve arkadaşlarım bana g300s almış. Bende yanına g103 yakışır deyip g103 aldım iyi bir set mi olmuş. Bir de acaba g300sin kablosuna sleeve yapabilir miyim. Başka nasıl bir klavye alabilirdim g103 yerine. 75TL bütçem var.

Aynen o paralara gayet güzel set hiç düşünmeyin.
  • Bende cumartesi günü g103 ve g300s aldım g230 kulaklıkla birlikte çok hoş duruyorlar tavsiye ederim.
  • bende , g300s , ve g103 kullanıyorum, kulaklık olarakta g230, logitech ürünlerinden sonuna kadar memnunum, kalite, 10 numara,
  • En iyi combo bence iyi yapmış sin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimOyun

Bende cumartesi günü g103 ve g300s aldım g230 kulaklıkla birlikte çok hoş duruyorlar tavsiye ederim.

Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimOyun

Bende cumartesi günü g103 ve g300s aldım g230 kulaklıkla birlikte çok hoş duruyorlar tavsiye ederim.

Hayırlı olsun.

Sağ olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mousenin ışıkları pek tatmin edici değil.

Bence g105 alıp mouseden gelen isiksizligi kapatabilirdin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.