Şimdi Ara

3000TLYE SİSTEM TOPLAMA TAVSİYESİ MONİTÖR DAHİL DEĞİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 3000TLYE SİSTEM TOPLIYACAĞIM MONİTÖR DAHİL DEĞİL AMA BEN YINEDE YAZDIM ŞİMDİDEN CEVAPLIYACAK ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    TOPLADIĞIM SİSTEM ;

MSI H97 GAMING 3 Intel H97 1600MHz DDR3 LGA1150 ATX Anakart
    MSI Nvidia GeForce GTX 960 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 960 GAMING 2G)
    Intel Core i5 4690 Soket 1150 3.5GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci
    CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
    Kingston 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 450MB / Yazma 450MB)
    WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
    Zalman Z3-PLUS(BL) USB3.0 Siyah Midi Tower Kasa
    Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze 12V 45A Aktif PFC Güç Kaynağı
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    SEÇTİĞİM MONİTÖR ;

SAMSUNG 21,5" S22C350H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    ------------------------------------------------------------------------------------------

SİSTEM HAKKINDA TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM , İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU SEÇMEDIM ONUN İÇİNDE TAVSIYE YAPARSANIZ SEVINIRIM BİDE BU SEÇTİĞİM PARÇALARIN HEPSİ BİRBİRİNE UYUMLUMUDUR

CEVAPLIYACAK ARKADAŞLARA ÇOK TEŞŞEKKUR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By RauS -- 11 Nisan 2015; 19:22:56 >

• TAVSİYEDE BULUNACAK ARKADASLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER
  • alternatif ssd yerine düz hdd alınıp ssd sonrada alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Nisan 2015; 19:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

alternatif ssd yerine düz hdd alınıp ssd sonrada alınabilir

TAVSİYEN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    PEKİ Bİ SORUM OLACAK BU SEÇTİĞİM TÜM PARÇALAR BİRBİRİNE UYUMLUMUDUR BU KONUDA PEK BİLGİM YOK

• By RauS B kullanıcısına yanıt
    Seçtiğin parçalar uyumlu fakat kullandığın sdd kalitesiz (v300 sorunlu seri )

Bütçene kartın bir üst modeli sığıyor yazık etme parana gtx960 yetersiz bir kart

Gaming 3 istersen fiyatları yakın benim yazdığım sisteme onu ekle gigabyte kartı çıkarıp (gigabyte daha iyidir)

Eklediğim kasa ondan iyi beğendim diyorsan onu ekle farketmez.

ssd sığdırmak için ana parçalardan kısmayın ssd fps artırmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Nisan 2015; 19:40:06 >
  • quote:

Seçtiğin parçalar uyumlu fakat kullandığın sdd kalitesiz (v300 sorunlu seri )

Bütçene kartın bir üst modeli sığıyor yazık etme parana gtx960 yetersiz bir kart

Gaming 3 istersen fiyatları yakın benim yazdığım sisteme onu ekle gigabyte kartı çıkarıp (gigabyte daha iyidir)

Eklediğim kasa ondan iyi beğendim diyorsan onu ekle farketmez.

ssd sığdırmak için ana parçalardan kısmayın ssd fps artırmaz

KARTIN Bİ ÜST MODELİ FİYATI GERÇEKTEN ÇOK UÇUK VATANDA 1.400 GÖRDÜM

GİGABYTE İYİ OLMASININ SEBEBI NEDIR

EKLEDİGİM KASAYI YETERLİ BULDUM FAKAT GÜÇ KAYNAGI HAKKINDA Bİ FİKRİM YOK SEÇTİGİM GÜÇ KAYNAĞI İYİMİDİR ?
    m2 slotu ve dual bios var gigabytede sitesinden bakabilirsin

Vatana fiyatlarinA bakarak iş yapma vatandan da alma görüyorsun 3000 e sistem topladım

Ben aerecool güç kaynaklarını pek bilmiyorum fakat önerdiğim kasanın güç kaynağı daha kalitelidir .

4590 4690 arası farka değmez SSD FPS ARTIRMAZ çıkarıp düz hdd de yazabilirsin.

Gördüğün gibi sağlam sistem kurdum senin sisteminden daha performanslı akıl yolu bir aşağıda benzer sistem gelmiş paranı çarçur etme derdimiz yoksa keyfin bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Nisan 2015; 21:18:32 >

• Msi Z97-G43
    Intel i5-4590
    Corsair CL9 2x4 RAM
    Gigabyte Gtx970
    Corsair 200R vs650 kasa
    Wd 1Tb blue hdd

Mobilim resimlerini atamiyorum şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Msi Z97-G43
    Intel i5-4590
    Corsair CL9 2x4 RAM
    Gigabyte Gtx970
    Corsair 200R vs650 kasa
    Wd 1Tb blue hdd

Mobilim resimlerini atamiyorum şuan

TAVSİYENIZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİM FAKAT SEÇTİGİNİZ GTX970 EKRAN KARTLARININ FİYATI ÇOK UÇUK GTX960 BANA YETECEKTİR
  • R9 290 al o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsi1Nefes

R9 290 al o zaman

R9 290 önermenizin sebebi nedir ?
    Test sonuçlarında GTX960 daha iyi gözüküyor
    R9 290 gtx960 dan iyidir yanlış bir kaynağa bakıyorsunheralde. 280x de yer yer daha iyidir.

3 bine sistem kuruyorsun alternatifleri ile söylüyoruz gtx960 yetersiz oyunu medium açmak var yüksek ayar açmak var gibi düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 12 Nisan 2015; 18:34:32 >
  • quote:

R9 290 gtx960 dan iyidir yanlış bir kaynağa bakıyorsunheralde. 280x de yer yer daha iyidir.

3 bine sistem kuruyorsun alternatifleri ile söylüyoruz gtx960 yetersiz oyunu medium açmak var yüksek ayar açmak var gibi düşün

R9 280 ile karıştırmışım özür dilerim

R9 290 ile her oyunu oynayabilirmiyim yani çoğu oyun nvidia ekran kartlarında daha iyi oluyor amd kartta bi sıkıntı olurmu
    R9 290 piyasadaki güncel oyunların hepsine yeterli nvidia'ya has optimize çıkan bir kaç oyunda biraz daha az performans alırsın belki ama asla oynayamacağın anlamına gelmiyor.
  • quote:

R9 290 piyasadaki güncel oyunların hepsine yeterli nvidia'ya has optimize çıkan bir kaç oyunda biraz daha az performans alırsın belki ama asla oynayamacağın anlamına gelmiyor.

PEKİ MSI GTX 970Mİ ÖNERİRSİNİZ YOKSA MSİ R9 290 MI ?
    Daha uygun fiyatlı olan bir markanın gtx970 ni tercih ederim veya fiyati uygunsa r9 290 i baska markadan alırım marka fanligini aşın artık msi veya baska marka hicbiri babanızın mali degilAcar bakarim sorunsuzsa her markayi kullanırım
    Gtx970 su an daha iyidir aradki farkı verebiliyor isen alinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 12 Nisan 2015; 21:32:18 >
  • R9 290 iyi bir karttir butce gtx 970e yetmiyorsa alınır
    Sapphire tri-x tercihimdir

kaçırmayın derim çok uygun fiyat http://forum.donanimhaber.com/m_104536225/f_//tm.htm#104536225
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.